Czy często wasze sny się sprawdzają?
#45

Witam, moje sny bardzo często się sprawdzają , jest też tak że zawsze jak śni mi się zmarła babcia to jest to znak że coś złego się wydarzy w mojej rodzinie , zmarły dziadek ostrzega lub uspokaja osobiście mnie, ogólnie mam jak ja to nazywam 6 zmysł Uśmiech czuję złe i dobre rzeczy wokół mnie, czasem mam przebłyski i potrafię przewidzieć sytuacje różne, które w zasadzie nie powinny mieć miejsca a jednak się zdarzają. Niestety nie umiem tego kontrolować.
Odpowiedz
#46

A po co kontrolować? Lepiej rozwijaj swoje zdolnościUśmiech poznanie samego siebie to klucz do sukcesu w życiu.
Odpowiedz
#47

Niestety nie potrafię tego rozwijać , nie wiem jak to robić i chyba nawet bym się bała Uśmiech jest to na swój sposób fascynujące i przerażające.
Odpowiedz
#48

To fakt. Nie raz budzę się z lękiem, że coś się złego wydarzy, staram się dokładnie przeanalizować ale i tak nie jestem w stanie dokładnie przewidzieć co się wydarzy. Ja staram się to rozwijać, bo jednak pomaga. I zauważyłam, że wykonując MROP odpędziłam od siebie syf i śnię wyłącznie o ważnych sprawach.
Odpowiedz
#49

Zawsze. Rzadko je pamiętam, a jeśli już pamiętam sen po przebudzeniu, to znaczy że trzeba się wgryźć w to, co też takiego podświadomość chciała mi przekazać. Moje sny są bardzo symboliczne. Od jakiegoś czasu staram się na te symbole zwracać większą uwagę.

Miałam kilka takich snów, które śniły mi się dwa lub trzy razy, dokładnie tak samo. Jeden nawet przyśnił w odstępie kilku lat od pierwszego. Najdziwniejszy był jednak sen, w którym czułam, jak umieram. I właśnie wtedy się wybudziłam.
Odpowiedz
#50

Mojemu chłopakowi się sprawdzają

połamane drzewa w parki i rzeczywiście jest wichura,
śniło mu się ,że pękły mi spadnie i spodnie mi się przetarły,
no dużo jest takich przykładów ,heh na szczęście nie są to sny ,które zwiastują jakieś mega przykrości Uśmiech ale śmieję się z niego ,że jest moim osobistym Jackowskim ...on też zaczynał od przeczucia i snów , a dziś każdy wie jak jest
Odpowiedz
#51

Niestety mam wrażenie, że jeżeli chodzi o sny to jakieś zdolności bądź fatum odziedziczyłam po mojej mamie, której przykładowo w nocy się śni pomnik teściów i zmarła bliska osoba, a drugiego dnia dzwoni telefon i dowiaduje się, że pomnik się uszkodził, itd. Ja jestem na etapie, w którym poddaje analizie sny, bo w większości wszystkie pamiętam i często stanowią zapowiedź "czegoś". Przykładowo, np. w chwili obecnej od dwóch m-cy powtarza mi się, że mnie zwalniają z pracy. Nie boję się, że mnie zwolnią, ale na chwilę obecną nie wiem do końca jak mam ten sen traktować, tj. w kategorii ostrzeżenia przed kimś/czymś, czy jako zapowiedź czegoś dobrego....tego jeszcze nie wiem. W każdym razie analizuję sny, bym wiedziała w przyszłości czego się spodziewać, np. jeżeli śnią mi się konie...na pewno wydarzy się dla mnie coś dobrego, przesłanie sprawdzone. Tak samo mam z rosnącymi grzybami,ale jeżeli idę/jadę rowerem piaszczystą drogą (z górki, pod górkę) oznacza to dla mnie zakończenie jakiegoś etapu w życiu (najczęściej znajomości). Jakieś 4 lata temu osoba mi wróżąca powiedziała: zwróć uwagę, na sny...będziesz od nich uwolniona. Była to wypowiedź w kontekście dla mnie trudnych wydarzeń w życiu, a co najlepsze, w tym czasie co noc śniła mi się zmarła bliska osoba...tego typu sny są wykańczające.
Odpowiedz
#52

Mi moje sny sprawdzają się zawsze...
Po prostu, tak jak z tarotem trzeba zawsze ćwiczyć swoją intuicję i uczyć się symboli sennych, następnie wyrobić w sobie zdolność przekładania ich na Swoją rzeczywistość.

Np. pewnego dnia śnił mi się pomarańczowy rower, jadący ulicą, zjechał na pobocze po czym zniknął pod stertą śniegu.
Prowadziłam w tym czasie akcje promocyjne, moi ludzie wracali w nocy autostradą i z winy instalacji auto się zapaliło, na szczęście nikomu nic się nie stało.
Samochód został doszczętnie spalony, strażacy gasili go proszkową gaśnicą.

Rower- wypadek drogowy
kolor pomarańczowy- silne emocje-ogień
proszkowa gaśnica- śnieg
...
To tylko jeden przykład. Na tym etapie mam wiele snów które wskazują mi wiele wydarzeń, są coraz łatwiejsze do odczytania, tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć ...
Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#53

Chcialam Wam tutaj przytoczyc sen , ktory mi sie dzisiaj przysnil i ktory od razu dzisiaj mi się sprawdzil. Snila mi się staruszka, w blaskach słonca, z pieknymi kolorowymi koralami na szyi w ogrodzie pełnym chryzantem. I włąsnie dowiedzialam sie ze moj wujek dzisiaj zmarł. A ta staruszka to była moja zmarłą babcia a jego mama, ktora pokazala mi sie we snie informując, ze juz tam spokojnie na niego czeka....
Odpowiedz
#54

Przyszła po Niego Uśmiech
Nie będzie Sam, nic mu nie grozi, uspokoiła Cię.
Zdarzenie przykre, ale sen piękny ...
Odpowiedz
#55

Tak, sen emanował ciepłem...i mądrością.
Odpowiedz
#56

U mnie jest tak, że sny znaczące nieprzyjemności sprawdzają się praktycznie zawsze, a te, które według różnych senników mogą oznaczać dobre wieści, zazwyczaj sprawdzają się, tylko że na opak Oczko Są sny, które mówią o jakiś przychodach gotówki, ale u mnie oznaczają zawsze niespodziewane i bardzo duże wydatki. Dlaczego tak się dzieje - nie wiem, ale znacznie bardziej wolę wyspać się nie mając żadnego snu - przynajmniej człowiek nie musi przeżywać niepotrzebnych emocji w czasie snu Oczko
Inną kategorią, która zawsze się sprawdza w mojej rodzinie są wszelkiego rodzaju postacie z rodziny w jakiś szczególnych strojach, typu ciotka w białej sukni itp. niestety tego typu sprawy zawsze łączą się z nieprzyjemnymi zdarzeniami, czyt. śmiercią kogoś powiązanego z postacią ze snu. Niedawno mojej matce przyśniła się właśnie ciotka w białej sukni. Dzieli nas dystans setek kilometrów więc wiedzieliśmy, że na dniach będą jakieś smutne wieści. No i faktycznie, wujek - brat owej ciotki w sukni ze snu - zmarł. Dla mnie tego typu powiązania snu z rzeczywistością są czymś trochę przerażającym i nie tylko ze względu na to, że oznacza to zawsze jakieś smutne wieści, ale że jest coś co daje jakieś sygnały o przyszłości - to dla mnie niepojęte.
Odpowiedz
#57

mi sprawdzaja sie sny ostrzegawcze np odnosnie osob ,zdarzen i z perspektywy czasu spelnily sie np uwazaj na kol z pracy bo jest falszywa ,choroba kogos z domownikow
Odpowiedz
#58

Mi bardzo często się sprawdzają sny. Niestety, albo stety. Niekiedy mam też sny bardzo realistyczne, które obrazują to co kiedyś się stanie (już tak kilka razy się zdarzyło).
Odpowiedz
#59

Mi również bardzo dużo snów się sprawdza. Od jakiegoś czasu mam bardzo prorocze sny. Od tego czasu, jaki mi zaczęły się sprawdzać, to każdego ranka zaglądam do sennika, by sprawdzć znaczenie snu, który mi się przyśnił.
Odpowiedz
#60

Mi sprawdził się o ile dobrze pamiętam raz ale muszę powiedzieć, że dzięki wstrząsowi jaki przeżyłam w czasie tego snu, yło mi później łatwiej to wszystko przełknąć na żywo Uśmiech
Odpowiedz
#61

Witam,myślę, ze moje sny są odzwierciedleniem stanu psychicznego w jakim się znajduje w danym czasie ja również przed czymś ostrzegaja☺
Odpowiedz
#62

Oklaski Kotek lub mówią co się wydarzy...
jeśli w środku masz spokój sny są spokojne, jeśli w środku masz rozdarcie sny są rozdarte...
sny nas przerażają, gdy sami jesteśmy przerażeni...

jeśli boję się choroby lub moja dusza choruje nie ufam życiu...wówczas sny są koszmarne wręcz,
Mam znajomego, mówi że boi się swoich snów, ale ilość kochanek mówi, że energia w nim jest tak wymieszana, iz może miewać sny innych osób
Seks z jednym partnerem jest kluczem do zdrowia psychicznego. Cała reszta to niepotrzebna wymiana energii, która zakłóca nasz zdrowy sen.
Odpowiedz
#63

Z autopsji mogę napisać ,że zawsze kiedy przyśni mi się las to przeważnie zapowiada to nie lada problemy w moim życiu. .Z kolej gdy śni mi się woda to przeważnie jestem chora...pozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
#64

Marcellka napisał(a):Z autopsji mogę napisać ,że zawsze kiedy przyśni mi się las to przeważnie zapowiada to nie lada problemy w moim życiu.


3 lata temu pierwszy raz w życiu przyśnił mi się las i następnego dnia sprawy zaczęły przybierać taki obrót, że do dziś się z tym zmagam. Więc śmiało mogę potwierdzić - las oznacza ogromne problemy.
Odpowiedz
#65

Często . Szczególnie jak sprawdzam symbole i okazuje się że faktycznie coś w tym jest Uśmiech
Odpowiedz
#66

Ja uwazam , ze kazdy ma swoj rodzaj snow. Moga byc symboliczne, przewidujace (jak osoby media) albo ostrzegawcze. Ja osobiscie mialam sen ze facet z ktorym sie od 3 miesiecy spotykalam byl zonaty. I kiedy mu o tym snie powiedzialam w koncu sie przyznal !
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości