Czy często wasze sny się sprawdzają?

moje sny pare razy sie sprawdzily ale zazwyczaj to nie byly z tych lepszych Uśmiech
Odpowiedz

Ostatnio sprawdzają się ciągle, najczęściej zapamiętuję pewne elementy, które później sprawdzam w senniku. Przykłady: ostatnio kilka razy w senniku pojawiła mi się śmierć i dowiedziałam się później o śmierci mojego wujka, kłótnie rodzinne-do dziś od jakiś dwóch tygodni jestem skłócona z siostrą. Aha, no i niestety ale te lepsze rzeczy zazwyczaj mi się nie spełniają, lub tego nie dostrzegam.
Odpowiedz

Z tego co zauważyła sny prorocze (które się spełniają) śnią się rzadko. Są one kierunkowskazem w problematycznych chwilach lub ostrzeżeniem przed czymś co ma się zdarzyć, poprzez zawarte w nich symbole, postaci, sytuacje.
Większość sów, które śnią się nam są efektem przemęczenia, odreagowania stresu, ukryte pragnienia i potrzeby. Zazwyczaj przedstawiają sytuacje, z którymi nasz umysł i emocje nie są w stanie sobie same poradzić na co dzień.
Odpowiedz

Czasami sie sprawdzaja , to zalezy Rotfl

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

ja miałam tak ze jak rozeszłam sie z facetem to snil mi sie codziennie przez okres 2-3 tygodni co noc moj ex. sen ktory sie czesto powtarza to ze siedzi na krzesle i mysli co dalej zrobic czy wrocici do mnie czy nie a pozniej za dni kilka sie odzywał i chcial wrocic. Więc myślę ze tak faktycznie bylo ze sie zastanawiał.
U mnie chyba tylko nie bardzo sprawdza sie symbolika snow bardziej one sa prorocze mysle Język
Odpowiedz

Moje sny sprawdzają się bardzo często. Często snie o rzeczCh które mnie nie dotyczą osobiście a później się dzieją. Podobnie mam z myśleniem o kims i zaraz ta osobą sie ze mną kontaktuje
Odpowiedz

co oznacza ze ktos mnie zaprasza wejsc na drabine wejsc do trijkaty z okiem w srodku ale tam nieweszlam?
Odpowiedz

w moim zyciu sprawdzily sie sny 3 razy
1 raz umarl tesc , na drugi dzien dowiedzialam sie ze niezyje
2 raz , pare dni pozniej tesc przyszedl do mnie z testamentem, pol roku pozniej okazalo sie ze napisal faktycznie testament
3 raz tesc dal mi portfel i powiedzial pilnuj go bo zostaniesz z niczym, tak tez sie stalo , z pieniedzy z testamentu nic nie prypadlo nam ,....
Odpowiedz

U mnie spełniają się najczęściej takie, które są nieprzyjemne. Wtedy taki sen niesie ze sobą dużo emocji Smutny
Odpowiedz

U mnie tak samo jak u przedmówcy - dobre nigdy się nie spełnią, złe zawsze.
Kiedyś bardzo pokładałem nadzieję w liczbach, które w snach się pojawiały - może to będzie wygrana w totka? Na co dzień nie wysyłam zakładów, ale jak śniły mi się liczby czy cyfry to zawsze leciałem do kiosku wysłać zakład z "na pewno szczęśliwymi liczbami". Jeszcze się nie trafiło, żeby chociaż jedna liczba się zgodziła z tą ze snu, a jedyne dwie wygrane w życiu to były trójki z losów wysłanych zupełnie przypadkiem.
Najbardziej boję się snów z małymi dziećmi - te zawsze przynoszą gigantyczne problemy.
Odpowiedz

Ja miewam zawsze sny ostrzegawcze....zazwyczaj dzień/kilka dni przed danym wydarzeniem.
Od pewnego czasu wszystkie zapisuję i w niektorych przypadkach mogę uniknąć problemów. Choć bywa to trudne, nie zawsze jestem w stanie wszystko poprawnie zinterpretować i poskładać w logiczną całość.
Kiedyś wyśniłam własny wypadek samochodowy. Szkoda tylko, że po fakcie zrozumiałam o co chodziło.
Odpowiedz

a ja ostatnio zauważyłam, że dzieje się odwrotnie w rzeczywistości odwrotnie niż mi się sniło, stedy i niestety...
Odpowiedz

większość senników pokazuje że sny mają odwrotne znaczenie Uśmiech dobrze jest zapamiętac jak najwiecej szczegółów ze snu, to wtedy mozna wiele zinterpretowac i dokladnie odczytac jego znaczenie Uśmiech
Odpowiedz

Moje sny się sprawdzają, ale mogłabym powiedzieć, że to taki zestaw około 10/30-31. Nie zawsze mogę jednak je dobrze zinterpretować, więc nie zawsze też wiem, czy się coś sprawdza czy też nie. Pracuję nad tym jednak ciągle.
Odpowiedz

Ciężko powiedzieć często nam specyficzne sny, typu rozpada mi się ząb na 3 części ale mogę go poskładać, bardzo często sen w ostatnim czasie
Odpowiedz

dla mnie sen ( jego symbolika, tego co w nim występuje ) jest zapowiedzią tego co mnie czeka w przeciągu dnia... Jak to sie ma w praktyce ? te symbole które zapowiadaj kłopoty i niepowodzenia sprawdzaja sie w 100% taktuje to jako wczesny system ostrzegania i wnikliwie analizuje Rotfl ale co ciekawe... prawie nigdy nie da sie ich uniknąć tz. kłopotów , mimo ostrzeżeń, mozna sie jedynie przygotować na nie psychicznie Rotfl
Odpowiedz

Mi się sny niestety nie sprawdzają, często śni mi się to, czego bym bardzo chciała, ale niestety się to nie sprawdza
Odpowiedz

moje sny się sprawdzają... bardzo rzadko śnię, a może tylko nie pamiętam swoich snów, ale jeśli mi się coś przyśni to po jakimś czasie (1-2 miesiące) sen ten staje się rzeczywistością.. i nie są to symbole tylko tak jakby jakieś wizje.. zawsze tak miałam, bo np. kiedyś przyśniło mi się, że moja siostra cioteczna urodziła syna i faktycznie tej nocy to się stało, ale nasiliły się przed śmiercią mojego taty.. miesiąc przed, przyśniło mi się, że jestem w zakładzie pogrzebowym i wybieram trumnę dla taty.. a po pewnym czasie faktycznie stałam w tym wyśnionym zakładzie pogrzebowym i wybierałam taką samą trumnę jak we śnie.. teraz każdy sen, który mi się przyśni już wiem, że się sprawdzi.. i nie jeden już się sprawdził.. nawet moja przyjaciółka jak tylko słyszy, że coś mi się śniło pyta tylko "ale będzie dobrze" Uśmiech
Odpowiedz

Czasami sny mi się sprawdzają tylko je trzeba dobrze zapamiętać i sprawdzić w senniki.  Ostatnio śniła mi się moja mama ze zmarła mimo że żyje leżała nieżyjącego na stole, ja razem z tata patRzymu na nią i mówię do niego myślałam że to ty pierwszy umrzesz. Nagle mama wstaje taka sztywna i idzie w naszą stronę,  a my uciekamy, dogonić nas po czym się obudziłam. W każdym razie chodzi o to ze moja teściowa bez naszej wiedzy zadzwoniła do mojej mamy prosząc o pomoc finansową dla nas raz na miesiąc.  Moja mama była bardzo dla niej nie przyjemna tak jak zawsze dla mnie jest. W każdym razie raz na miesiąc obydwie strony mają nam pomóc.

Dodam jeszcze ze miewam sny dziwaczne nie wiadomo dlaczego
Odpowiedz

Tak krotko dopiszę... wczoraj nad ranem śniła mi sie kontrola w autobusie i oczywiście była. Dzięki temu, że śniłam o tym wydarzeniu, nie musiałąm szuakć biletu miesięcznego gdzieś głeboko w torebce, miałam go pod rękąOczko

A tak w ogóle zamierzam bardziej zgłębić w niedługim czasie temat afirmacji wykonanych przed snem jako rozkaz dla naszej podświadomosci. Ktoś próbował?
Odpowiedz

Tak, sny mi się sprawdzają.
Odpowiedz

U mnie sny się sprawdzają, jedynie czasem mam problem z odczytem symboli w snach, bo czasem pojawia sie ich bardzo duzoUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości