Karty Madame Lenormand
#1

Witajcie!,chciałam sie z Wami podzielić moją  fascynacją nad kartami Lenormand, bardzo mnie te karty zainspirowały i omal śmiem twiedzić,ze jak ktos np. zna Tarota  to odczyt tych kart bedzie łatwiejszy....chciałam spróbowac  i przekonac sie czy dam radę.....co o tych kartach myślicie Wy..... Uśmiech podobają wam się?

[Obrazek: gQsaW5E.jpg]

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#2

Ja kiedys mocno sie nimi poslugiwalam Uśmiech
Bardzo fajne sa, choc sposob ich czytania jest jednak odrobine inny niz tarota. Tam wazniejsze sa polaczenia kart czy ich wzajemne posadowienie Uśmiech
Odpowiedz
#3

wyglądają przepięknie!
Odpowiedz
#4

Są piękne i podejrzewam, że praca z nimi daje duże efekty...
Też je wcześniej przeglądałam, to wspaniałe symbole łączą nas ze światem natury. Myślę, że kiedyś mogłabym się skusić na te karty, ale potrzebowałabym czasu na medytację z nimi... Może w wakacje Uśmiech
Odpowiedz
#5

Izyda, napisz o nich coś więcej. I może jakiś link, gdzie można obejrzeć całą talię Prosi
Zauważyłam, że mają "odnośniki" do kart tradycyjnych.
Odpowiedz
#6

....ja też o nich myslę...ale dopiero mam zamiar je nabyć ale kiedy?na pewno nie jutro,musze sie przygotować i czasem mam watpliwości czy podołam,sprostam z odczytem tych kart.Wiem ile czasu (lat) zajęło mi wyczucie Tarota,moim zdaniem i tak go jeszcze dobrze nie poznałam.
Co do linku to wpisuje YUTUBE-karty Lenormand-Ciro Marchetii. Kotek

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#7

Izydo, odbior tych kart jest mocno intuicyjny. Nie nalezy sie uczyc znaczen, ale bazowac na wlasnych skojazeniach. Napewno je polubisz. Tutaj mozesz losowac online aby sie z nimi "ograc" - co prawda inna talia - ale chodzi o symbole.

http://www.lenormand-wahrsagekarten.de/t...isches.php

Ja z checia pomoge w odczycie, jak masz ochote Uśmiech
Odpowiedz
#8

Uśmiech dziękuje Ci madrugada Uśmiech wiem intuicja to dla mnie jedno ,ale wiedze trzeba tez posiadać Oczko pozdrawiam

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#9

Powiem Tobie, ze opracowania ksiazkowe sa bardzo kiepskie, i takie naprowadzajace na pewnego rodzaju intepretacje. A w istocie sa one niezliczone.

Na poprzednim forum na ktorym bylam czynna jest dosyc sporo opisow opartych na skojazeniach (nie wiem czy moge podac) - i taka prace proponuje z nimi Uśmiech Spisywanie skojazen i praca z kartami dziennymi Uśmiech

bo np. waz moze oznaczac oszustwo, inna kobiete, ale waz to tez symbol medycyny itd.
Odpowiedz
#10

A czy trzeba znać się na kartach klasycznych, aby się zabrać za Lenormand? Bo widziałam, że są na nich odnośniki. One mają tylko pomagać czy mają większy wpływ na interpretację?
Odpowiedz
#11

Ja osobiscie, nigdy z tych odnosnikow nie korzystalam. Naprawde duzo, duzo mozna z nich wyczytac bez nich. Przy stawianiu wielkiej tablicy po domach, po lustrzankach, polaczeniach....

Spotkalam sie z wrozkami, ktore uzywaja oznaczen kart klasycznych do okreslania czasu.
Odpowiedz
#12

Dziewczyny, chciałam zapytać, czy nie chciałybyście poćwiczyć z kartami Lenormand, skoro niektóre z Was już z nimi pracowały, a niektóre się przymierzają.
Kilka miesięcy temu planowałyśmy z Dobroczynną otworzyć kącik ćwiczebny, ale rozeszło się po kościach. Znajdą się osoby chętne? Kwiatek
Odpowiedz
#13

Seph moge uczestniczyc w watkach intuicyjnieOczko Cwiczenia będą wspaniale o ile sporo osob do nich przekonaszUśmiech
Odpowiedz
#14

Świetnie Lady, bardzo się cieszę! Buźki
Odpowiedz
#15

Otwierajcie Seph, jak będzie okazja to i ja się skuszę na kupno i ćwiczenie z tymi kartami Uśmiech
Odpowiedz
#16

Ok, świetnie Buziak Ok
Odpowiedz
#17

...doskonała myśl....i efekt Ok (ja zawsze mam spóżniony refleks) Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#18

Mi osobiście ciężko te karty wyczuć....na styczeń pokazały mi Lisa...wystraszyłam się troche, bo to oszust i oszustwo często...minał styczeń, a ja zachodziłam w głowę o co chodziło...a potem olśnienie Rotfl w styczniu kupiłam auto...Foxa właśnie Rotfl

Może kiedyś się skuszę na pracę z tymi kartami, póki co skupiam się tylko na tarocie Oczko ale świetny pomysł i popieram Ok
Odpowiedz
#19

Mi te karty nadal chodzą po głowie.....ale gdzieś w głębi samej siebie nie jestem jeszce na nie gotowa.Staram sie skupić na tarocie (umieć jedno ,a dobrze).....ale kto wie moze je kupie w celu kolekcjonerskim......pozdrawiam Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#20

Izyda to chyba telepatia, bo wczoraj zaczęłam dodawać post ale zrobiłam sie taka śpiaca ze dałam sobie spokój...Ja już chyba dojrzałam i je sobie kupie...w mojej księgarni karty z przesyłką kosztować będą tylko 20zł (to są te najbardziej znane Piątnika)...dlatego nie ma co gdybać, żadna kasa a może się w nich zakochasz....jak chcesz to podeśle Ci linka.
Z tego co czytałam pare dziewczyn zajmuje się tymi kartami na forum, może coś podpowiedzą, podzielą się doświadczeniem szkoda nie skorzystać.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#21

Ja z checia pomoge, zwlaszcza polecam zaintereswoanie sie ukladem "Wielka Tablica" z uzyciem wszystkich kart. Nie ma ukladu, ktory bylby lepszy do pytan ogolnych, wrozby na 3 miesiace np.

Bardzo fajny jest tez uklad z sygnifikatorem z 5 kart z ksiazki Sylvie Steinbach.
Odpowiedz
#22

Super Madrugada Kwiatek Buziak Buziak
Ciągle grzebe po innych forach w poszukiwaniu czegoś na ich temat i powiem Wam że bez szału...mało popularne karty, a szkoda Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości