Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.
#67

KatiJo napisał(a):Jednocześnie mówi się też, żeby w piątek nie wróżyć Uśmiech
Moja Tarocistka- urocza starsza pani- uwazala, ze piatek i wtorek to najlepsze dni na karty i wrozby.

Gdy podczas studiow wynajmowalam pokoj, to w piatki trudno bylo wejsc do mieszkania. Dziesiatki osob staly na schodach czekajac na wejscie do wrozki- naszej sasiadki.

no to ja juz nie wiem, jak to jest z dniami na wrozby. Wiem tylko, ze nie powinno sie stawiac kart w niedziele, ale dlaczego Bezradny
#68

Zib napisał(a):Ja nie wierzę w skuteczność takich czarów, gdyż to działanie może być wbrew woli drugiego człowieka. Dobre to może aby na moment uwieźć, ale nie na dłużej.
"Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia" jak mawia stare przyslowie. Iks lat temu skorzystalam z tego zaklecia i do dzis jestem szczesliwa zona ; wiele osob przede mna i po mnie tez korzystalo z dobrym skutkiem. Na pewno nie kazdemu to zaklecie pomoze tak jak nie kazdemu pomoze to samo lekarstwo na to samo schorzenie. Biala magia nie jest dzialaniem wbrew cudzej woli, jej dzialanie to pomoc, ale jesli ma to byc dzialanie wbrew cudzej woli- nie pomoze.
#69

Zib napisał(a):J Dobre to może aby na moment uwieźć, ale nie na dłużej.


Zibku- uwieść to znaczy zainteresowac kogos soba, i w znaczeniu slowa zawarty jest czas- chwila. Dopiero później okaże sie, czy znajomość sie rozwinie, czy nie. To dawne slowo na podryw, tak mysle.

Mam nadzieje, ze pisząc post miałeś na myśli i mężczyzn i kobiety.

Moja bujna wyobrażnia podsuwa mi Wlocha, który pięknie uwodzi kobiety. Jeżeli jest ona wystarczająco dojrzała emocjonalenie i nie boi sie "bycia uwiedzioną" przez żonatego uwodziciela, to dobrze, inaczej, jeżeli weźmie jego zachowanie poważnie. Wowczas- drama, drama, drama
#70

Marisela napisał(a):
Zib napisał(a):Biala magia nie jest dzialaniem wbrew cudzej woli, jej dzialanie to pomoc, ale jesli ma to byc dzialanie wbrew cudzej woli- nie pomoze.


Zupełnie podzielam zdanie Mariseli. Moze osoby, ktore robiły zaklecie wybrały moment, kiedy był pusty bieg Księżyca. To gwarantuje niesprawdzenie sie zaklęcia. No i jest jeszcze jeden element, moze do konca nie wierzyly w dobry wynik? głos z głebi duszy mowil nic z tego- no i nic z tego jako wynik
#71

czy to znaczy ze wiara w skutecznosc zaklecia pokona niechec partnera do skontaktowania sie?
#72

Jeszcze mogło być tak, że osoba przywoływana była z kimś związana, nawet, jeśli osoby przywołujące o tym nie wiedziały...
#73

kameliowadama napisał(a):Urok zadziałał, po trzech tygodniach - na chwile. Teraz to jest gorzej niż było...

widocznie jednak bylo "na silę"...
nie chcialabym, zeby ktos byl ze mna w wyniku czarow
raz, ze zawsze balabym sie momentu, gdy "czar prysnie" a dwa, ze chcialabym byc kochana dla mnie samej Kotek
#74

A mój partner zawsze mówi, że rzuciłam na niego urok, który trzyma do dziś, chociaż żadnych rytuałów nie odprawiałam Uśmiech
#75

to byl kobiecy urok...
#76

Rani napisał(a):czy to znaczy ze wiara w skutecznosc zaklecia pokona niechec partnera do skontaktowania sie?

Obawiam sie, ze nie- to odpowiedź na Twoje pytanie.
Natomiast wiara wzmacnia nasze dzialanie. Niemniej jezeli osoby, nie maja byc razem, to to coz, nie beda Uśmiech
#77

Akasha napisał(a):
KatiJo napisał(a):Jednocześnie mówi się też, żeby w piątek nie wróżyć Uśmiech
Moja Tarocistka- urocza starsza pani- uwazala, ze piatek i wtorek to najlepsze dni na karty i wrozby.

Gdy podczas studiow wynajmowalam pokoj, to w piatki trudno bylo wejsc do mieszkania. Dziesiatki osob staly na schodach czekajac na wejscie do wrozki- naszej sasiadki.

no to ja juz nie wiem, jak to jest z dniami na wrozby. Wiem tylko, ze nie powinno sie stawiac kart w niedziele, ale dlaczego Bezradny


Tydzień na odprawianie magicznych rytuałów:

* poniedziałek – idealny dzień na rytuały zapewniające zgodę i harmonię;

* wtorek – rytuały dodające odwagi i pewności siebie, usuwające negatywne energie;

* środa – rytuały pomagające nawiązać nowe znajomości i rozwijające inteligencję;

* czwartek – rytuały zapewniające uznanie, sławę i poprawę sytuacji materialnej;

* piątek – rytuały związane z miłością i seksem;

* sobota – rytuały oczyszczające, pomagające zerwać z nałogami;

* niedziela – rytuały związane z pomnażaniem majątku i spotykaniem na swojej drodze odpowiednich ludzi.
#78

a jak sprawdzić czy to osoba w ogóle jest mi pisana? bo zrobię rytuał, on np. wbrew swojej woli się odezwie, a później i tak związek się posypie. może najpierw sprawdzić delikwenta czy pojawia się w naszych rozkładach.
#79

Kiedyś robiłam ten rytuał z cukrem. Faktycznie spełnia sie Uśmiech

"Każdy nowo poznany Człowiek wie coś, czego my jeszcze nie wiemy."
#80

wierzę, że się spełnia. bo jak każdy rytuał gdy uwierzysz w jego moc to tak się stanie. tylko jak sprawdzić, czy osoba którą chcemy "przyciągnąć" jest nam pisana? bo jeśli ją "zaczarujemy" a okaże się, że związek się i tak rozsypie to bez sensu tracić energię na budowanie zamków na piasku. czy przed rytuałem z cukrem sprawdzacie, czy osoba która chcecie by się odezwała jest waszym partnerem życiowym? czy tylko chcecie by się odezwała bez względu jaka będzie przyszłość związku?
#81

Witaj Marisela. Może znajdziesz jakiś silny rytuał dla mnie? Szczegóły masz na PW. Pozdrawiam Rotfl

"Planeta małp, świat ludzi bez ducha. Każdy chce mówić, ale nikt nie potrafi słuchać."
#82

Marisela napisał(a):Zapal biala swiece , przykryj stol bialym obrusem. Wez zdjecie osoby , na ktorej Ci zalezy zeby wrocila do Ciebie i poloz go na stole. Nastepnie wez szklanke i napelnij ja woda z kranu do polowy i postaw na zdjeciu. Wsyp do szklanki lyzke stolowa cukru i ciagle mieszajac az do calkowitego rozpuszczenia cukru wypowiedz kilka razy zaklecie:
NIECH NIE DOSTRZEGA INNYCH KOBIET TYLKO MNIE .NIECH ZA MNA TESKNI ,NIECH SIE DO MNIE ODEZWIE.
Po zakonczeniu, najpierw wylej wode do zlewu, potem zgas swiece i odloz zdjecie tam gdzie bylo.
CZAS DZIALANIA ZAKLECIA : w ciagu dwoch tygodni dana osoba odezwie sie.
Zaklecie jest bardzo skuteczne,sprawdzone przeze mnie i inne osoby .
A ja mam pyt5anie do tego zaklecia co w przypadku kiedy mamy zdjęcie osoby ale nie samej, tzn. zdjecie grupowe tez moze byc, czy ta osoba musi byc sama na zdjeciu??
#83

IMO sama, bo Ci jeszcze zadziała na kogoś innegoOczko
Zeskanuj najlepiej i wytnij tylko tę osobę, a następnie wydrukujUśmiech
#84

KatiJo napisał(a):IMO sama, bo Ci jeszcze zadziała na kogoś innegoOczko
Zeskanuj najlepiej i wytnij tylko tę osobę, a następnie wydrukujUśmiech
He he albo , każdy po kolei przyjdzie tak jak na zdjęciu. Ale by sie narobiło Rotfl Rotfl
#85

Kati Jo a jak wiem że ta soba jest zajęta ??
#86

To nie robisz zaklęcia, bo nie zadziała, przeczytaj cały temat, było o tym, o ile się nie mylę.
#87

Czytałam rano, i tak właśnie wykorzystałam momet że jesteś nie chciało mi sie czytać jeszcze raz, też mi sie tak wydawało że to gdzieś tam było. Potwierdziłaś wiec tą informację dzieki Kwiatek
#88

Witam. Ja to zklęcie zastosowałam w listopadzie 2011 po raz pierwszy. Muszę przyznąc, że powtarzałam je chyba ze 3 razy i dopiero po ok. 6 miesiącach znowu byłam z tym facetem. Cieszyłam się tylko 4 miesiące bo teraz znów sie sytuacja powtarza i on odszedł bez słowaSmutny. Może któś podpowie czy warto powtarzać to samo zaklęcie i czy w ogóle ma szanse zadzaiałać. Z góry dzieki za info.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości