Pytanie o drogę życia
#1

Witajcie Uśmiech

Chciałbym się upewnić odnośnie mojej drogi życia. są różne sposoby na obliczanie. Kilka dni temu pewna osoba powiedział mi że jestem mistrzowską 22. Do tej pory cały czas sądziłem że jestem numerologiczną 4. Poniżej podaje przykład wyliczeń na którego podstawie osoba ta uważa mnie za numerologiczną 22.

Moja data urodzenia to 28.11.1981

wyliczanie które wskazuje na 22:

28.11.1981
1 2 19 = 22

2+8 = 1
1+1 = 2
1+9+8+1 = 19

Po zsumowaniu liczb wychodzi 22

Metoda którą sam liczyłem i którą też potwierdza bardzo dużo ludzi jest zsumowanie wszystkich cyfr i doprowadzenie do pojedynczej cyfry.

28.11.1981

2+8+1+1+1+9+8+1 = 31 (3+1) = 4

Czy mógłbym prosić o sugestie, która metoda jest poprawna?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2

Druga metoda jest ta poprawna Uśmiech
Aczkolwiek w swoim portrecie masz duzo 1 i 11/2 i 3 wiec mysle, ze super mocna 4ka to ty nie jestes Uśmiech
Odpowiedz
#3

Takie same mam właśnie odczucia, czytając przeróżną interpretację numerologicznej 4 jakoś ciężko mi jest odnaleźć się w tej wibracji.
Nie widzę za wiele zgodności z tym co jest opisane. Tak jak bym jakimś mieszańcem był tylko nie wiem czego z czym Uśmiech
Odpowiedz
#4

Policz sobie w.g tego linka ponizej piramidke, to dobry start Uśmiech
http://www.abrahadabra.pl/node/597
Odpowiedz
#5

Dziękuję za link, jak na pierwszy raz to za wiele z tego nie rozumiem ale zabieram się za to aby to ogarnąć Uśmiech
Odpowiedz
#6

Gdzies jest programik, ktory Tobie to wyliczy Uśmiech Mam go, moge przeslac Oczko
Odpowiedz
#7

Było by super gdyż tak jak napisałem na chwile obecna za dużo nie rozumiem i potrzebował bym więcej czasu aby to rozgryźć.
Co było by potrzebne mail?
Odpowiedz
#8

Acha, daj na priv Uśmiech
Odpowiedz
#9

arek2811 napisał(a):Takie same mam właśnie odczucia, czytając przeróżną interpretację numerologicznej 4 jakoś ciężko mi jest odnaleźć się w tej wibracji.
Nie widzę za wiele zgodności z tym co jest opisane. Tak jak bym jakimś mieszańcem był tylko nie wiem czego z czym Uśmiech
arku bo numerologiczną 4 , tą z krwi i kości staniesz się dopiero za kilkadziesiąt lat.
Obecnie kształtuje Cię nieco inne wibracje i kody numerologiczne - stąd te Twoje "mieszane" odczucia
a tak na marginesie - uważaj na krzywdy od kobiet Oczko
Odpowiedz
#10

O Ile dożyję takiego wieku. Krzywdy od kobiet hmm obecnie przechodzę przez taki stan, od kilku dni.
Odpowiedz
#11

przecież jesteś młodą osobą więc nie programu się negatywnie - dożyjesz, dożyjesz
Oczko
co do tych krzywd...- współczuję
Odpowiedz
#12

Dziękuje za współczucie. Czy to wynika z mojego portretu numerologicznego?
Odpowiedz
#13

tak , to wynika z Twojego portretu numerologicznego .
Odpowiedz
#14

Eva, a skad takie krzywdy wyczytujesz? I jak je mozna wyczytac w druga strone (od mezczyzn w portrecie kobiety) ?
Odpowiedz
#15

krzywdy ma wpisane w paśmie pośrednim ...
no tak, tylko że za bardzo nic Ci to pewnie nie mówi,
ponieważ ja zajmuję się nowoczesną numerologia wg pentagramu Sylwestra Chordeckiego
to kompletnie odmienny system czytania portretów numerologicznych , niż przedstawiacie tu na forum

co do drugiej części Twojego pytania
jeśli dana kobieta posiada taki kod w swoim portrecie , to oczywiście można go odczytać Uśmiech
Odpowiedz
#16

Aaa faktycznie nic mi to nie mowi Uśmiech
Odpowiedz
#17

EvaHL napisał(a):tak , to wynika z Twojego portretu numerologicznego .
A czy to jest wpisane na na całe życie, czy istnieje po prostu jakiś okres czasu w którym coś takiego istnieje. Akurat wiem o czym mówisz w tym przypadku
gdyż pewne błędy z przeszłości posiadam, które niestety ie zakończyły się tak jak bym tego chciał i oczekiwał.
Odpowiedz
#18

w Twoim przypadku arku,ten kod przypada akurat na obecny okres Twojego życia
będzie jeszcze aktywny do niecałych 2 lat ...
skoro się już zadziało, to powinien się teraz wyciszać
Odpowiedz
#19

Witajcie po bardzo długiej przerwie. Niedługo minie prawie 2 lata.
Czy jest lepiej, ciężko powiedzieć raz jest tak raz tak.
Cały czas balansuje to wszystko. Zobaczymy jak będzie po nowym roku.
Generalnie nie zmieniło się za wiele dalej takie same mieszane odczucia do wszystkiego.
Czy to w dalszym ciągu kształtuje się we mnie? Najgorzej jest z określeniem celu życia
Wydaje mi się ze człowiek w wieku 35 lat powinien mieć już wszystko poukładane a ja mam
niestety sam bałagan i mętlik w głowie.

PS Życzę wszystkim Szczęśliwych i radosnych Świat Bożego Narodzenia. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości