Ukryty adorator :)
#1

Lady of Dreams w kawiarence podsunęła fajny rozkład - Ukryty adorator...  Zawstydzony
Myślę, że to ciekawy temat do ćwiczeń, zapraszam panie jak i panów (a nuż jest jakaś zakochana w Was dama? Oczko )
Z przymrużeniem oka rozkładam sobie pierwsza Uśmiech

Cytat:Lady of DreamsDzisiaj jest dzien Ukrytej Miłości więc wszystkim tym , ktorzy kochaja skrycie zycze ujawnienia swych uczucOczko
Wymyslilam taki rozkladzik na dzisiaj.. Moze ktos bedzie chcial sobie poćwiczyc?
"Ukryty adorator"
1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy go znam?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedzie
1. Król kielichów. Czyżby to był mój lekarz? Wydaje mi się, że może być pan, który kocha mnie skrycie... Władca trzymający kielich w dłoni, tzw. amator trunków 
2. 5 denarów. Nie do końca wiem jak to zinterpretować... Myślę, że w wieku podobnym do mojego, ew. 5 lat młodszy/starszy, chociaż raczej skłaniałabym się ku tej pierwszej opcji.
3. Giermek mieczy. Jest mi znany, aczkolwiek nie aż tak bardzo. I ta karta utwierdza mnie w przekonaniu, że to młodszy ode mnie młodzian
4. Diabeł. Zajmuje się... spełnianiem własnych zachcianek i pokus... Przyciągam niegrzecznych panów? Istny diabełek z niego 
5. 6 kielichów.Spotkamy się kiedyś przy kielichu ponownie (już się kiedyś spotkaliśmy w takiej sytuacji!) i może będzie próbował mi o tym powiedzieć... Ale zostaniemy przyjaciółmi 
Zapraszam do ćwiczenia i zabawy, jestem ciekawa jakich zakochańców mają dla was karty...
Odpowiedz
#2

Uśmiech

1. Krol Kielichow, wiec zakladamy ze jest zdecydowanie.

2. 5 denarow, kojazy mi sie z roznica wieku, I to nawet moze byc ta roznica wieku znaczaca.

3. Zdecydowanie jest Tobie znany, ale giermek nie oznacza jakis znaczacych kontaktow moim zdaniem raczej takie od czasu do czasu.

4. Diabel to tez przywiazanie do pieniadza. Moze sie zajmowac obrotem i to jakimis znaczacymi sumkami.

5. Mysle, ze kiedys Tobie o tym powie Uśmiech


Super pomysl, ja dodam dzis wieczorem swoj rozkladzik Uśmiech
Odpowiedz
#3

Filifionko gratuluje adoratora!
1 Wazne ze jest i to jaki! Krol Pucharow pokazuje mezczyzne czulego, ktory okazuje swoje uczucia i jest opiekunczy! Niezle
2. Nie wiem jakie mialas karty bo obrazek tez jest wazny ale to moze byc mezczyzna o polowe starszy od Ciebie, o polowe mlodzszy , okolo 50, lub 5 lat starszy lub mlodszy...
3. Znasz go bo z nim rozmawiasz, tak chyba jest mlodszy, taki jakis studenciak, bardzo rozmowny i zagadujacyOczko
4. Diabel kojarzy mi sie z uzdrawianiem, wiec nie wiem ale z tym srodowiskiem ten ktos jest jakos zwiazany, ewentualnie uprawia hazard, pracuje w jakims klubie rozrywki, gdzie jest sporo uzywek, moze sprzedawc uzywki, pan z monopolowego albo kiosku z papierosami?Uśmiech Mam wrazenie ze to tez moze byc ktos kto cos sprzedaje do jedzenia bo takie trzy karty Krol Pucharow-lekarz, kucharz+ wygadany pazik+ Diabel) hmmm namawia na kupno czegos co moze uzalezniac....
5. Kiedys Ci powie ze sie w Tobie kochal w przeszlosci ale nie terazOczko

Obstawiasz kogos?Uśmiech
Odpowiedz
#4

madrugada napisał(a):Uśmiech

1. Krol Kielichow, wiec zakladamy ze jest zdecydowanie.

2. 5 denarow, kojazy mi sie z roznica wieku, I to nawet moze byc ta roznica wieku znaczaca.

3. Zdecydowanie jest Tobie znany, ale giermek nie oznacza jakis znaczacych kontaktow moim zdaniem raczej takie od czasu do czasu.

4. Diabel to tez przywiazanie do pieniadza. Moze sie zajmowac obrotem i to jakimis znaczacymi sumkami.

5. Mysle, ze kiedys Tobie o tym powie Uśmiech


Super pomysl, ja dodam dzis wieczorem swoj rozkladzik Uśmiech
Dokładnie tak samo odczytuję ten rozkład... Tylko ja troszkę żartobliwie go opisałam Uśmiech
Czekam na Twój rozkład, na pewno będzie to jakiś przystojniak... Język

Lady of Dreams napisał(a):Filifionko gratuluje adoratora!
1 Wazne ze jest i to jaki! Krol Pucharow pokazuje mezczyzne czulego, ktory okazuje swoje uczucia i jest opiekunczy! Niezle
2. Nie wiem jakie mialas karty bo obrazek tez jest wazny ale to moze byc mezczyzna o polowe starszy od Ciebie, o polowe mlodzszy , okolo 50, lub 5 lat starszy lub mlodszy...
3. Znasz go bo z nim rozmawiasz, tak chyba jest mlodszy, taki jakis studenciak, bardzo rozmowny i zagadujacyOczko
4. Diabel kojarzy mi sie z uzdrawianiem, wiec nie wiem ale z tym srodowiskiem ten ktos jest jakos zwiazany, ewentualnie uprawia hazard, pracuje w jakims klubie rozrywki, gdzie jest sporo uzywek, moze sprzedawc uzywki, pan z monopolowego albo kiosku z papierosami?Uśmiech Mam wrazenie ze to tez moze byc ktos kto cos sprzedaje do jedzenia bo takie trzy karty Krol Pucharow-lekarz, kucharz+ wygadany pazik+ Diabel) hmmm namawia na kupno czegos co moze uzalezniac....
5. Kiedys Ci powie ze sie w Tobie kochal w przeszlosci ale nie terazOczko

Obstawiasz kogos?Uśmiech
Najśmieszniejsze, że właśnie domyślam się kto to może być i jestem zaskoczona tym co mi wyszło w rozkładzie, bo stawiałam karty raczej dla poćwiczenia i w pewnym sensie dla żartu, a tu wszystko skleja się w całość... Uśmiech Lady, czekam na Twój rozkład Zawstydzony
Odpowiedz
#5

Cieszę sie , ze Wam sie rozklad spodobalUśmiech
Odpowiedz
#6

"Ukryty adorator"

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy go znam?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?

1. Kochankowie - moze nawet dwoch ich jest Oczko
2. 3 kielichow . zdecydowanie mlody, przynajmniej duchem
3. odw. 2 bulaw - moze i go znam, ale zupelnie nie spogladam w jego strone Oczko W kazdym razie kiepski wybor Oczko
4. Odrodzenie - ha! Pierwsze skojazenie, to ze Pan kopie groby Oczko
5. Wieza - powie i to w najmniej spodziewanym momencie.
Odpowiedz
#7

1. Masz do wyboru adoratorow , dwoch na pewno ale kolejna karta mowi o rowniez o tym ze...
2. ...ze moze byc ich trzech i sa w wieku imprezowym, czyli kolo 30 tak mysle...
3. Juz nie masz z nim kontaktu, przerwalas znajomosc lub "znacie sie tylko z widzenia"Uśmiech
4. To pan ktory, pracuje w jakiejs firmie, urzedzie, sądzie.. z wieksza grupa ludzi...
5. Przelamie sie i spadnie to na Ciebie jak grom z jasnego nieba..zaskoczy Cie niesamowicieOczko
Odpowiedz
#8

"Ukryty adorator"

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?- Kaplanka

No i sie nie dowiem, to tajemnica czy ktos taki jestOczko lub czy sie ujawni z uczuciamiOczko

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- 8 Mieczy

28, 38, 48, 58 ? O MatkoOczko

3. Jesli tak, czy go znam?- Paź Mieczy

Znam i rozmawialam z nim, jest mlody jak widac, moze to jakis moj student?

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?- 9 Bulaw

Wszelkie paramilitarne zawody- policja, wojskowy, detektyw, ochroniarz, sportowiec... o kurcze to juz wiem ktoOczko

5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?-3 Puchary

Powie, jesli uda nam sie spotkac towarzyskoOczko lub jesli bedzie pod wplywem alkoholu albo powie to zartem, aby nie byc zobowiazany i chyba patrzac na ta wczesniejsza Kaplanke ten wariant bedzie najbardziej prawdopodobnyOczko

No tak wiec powiem Wam, ze Pan ktorego podejrzewam ma okolo 30 lat Oczko

I wszystko jasneOczko Tylko ja znam dwoch mundurowych w tym wieku Uśmiech
Odpowiedz
#9

Lady of Dreams napisał(a):1. Masz do wyboru adoratorow , dwoch na pewno ale kolejna karta mowi o rowniez o tym ze...
2. ...ze moze byc ich trzech i sa w wieku imprezowym, czyli kolo 30 tak mysle...
3. Juz nie masz z nim kontaktu, przerwalas znajomosc lub "znacie sie tylko z widzenia"Uśmiech
4. To pan ktory, pracuje w jakiejs firmie, urzedzie, sądzie.. z wieksza grupa ludzi...
5. Przelamie sie i spadnie to na Ciebie jak grom z jasnego nieba..zaskoczy Cie niesamowicieOczko


Dzieki, dzieki, sie porobilo Oczko


Lady of Dreams napisał(a):"Ukryty adorator"

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?- Kaplanka

No i sie nie dowiem, to tajemnica czy ktos taki jestOczko lub czy sie ujawni z uczuciamiOczko

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- 8 Mieczy

28, 38, 48, 58 ? O MatkoOczko

3. Jesli tak, czy go znam?- Paź Mieczy

Znam i rozmawialam z nim, jest mlody jak widac, moze to jakis moj student?

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?- 9 Bulaw

Wszelkie paramilitarne zawody- policja, wojskowy, detektyw, ochroniarz, sportowiec... o kurcze to juz wiem ktoOczko

5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?-3 Puchary

Powie, jesli uda nam sie spotkac towarzyskoOczko lub jesli bedzie pod wplywem alkoholu albo powie to zartem, aby nie byc zobowiazany i chyba patrrac na ta wczesniejsza Kaplanke ten wariant bedzie najbardziej prawdopodobnyOczko

No tak wiec powiem Wam, ze Pan ktorego podejrzewam ma okolo 30 lat Oczko

I wszystko jasneOczko


1. No wlasnie bardzo ukryty. A moze to babka? Oczko
2. Tez nie mam pierwszego skojazenia, to powiem, Twoj wiek.
3. Znasz

A to ja juz nic nie mowie jak wiadomo, kto to Oczko

Tajemnica ujawniona (Kaplanka)!
Odpowiedz
#10

Alez mow mow, weselej na duszy sie robi , ze jednak ktos tam po cichu wzdycha co nie?Oczko
Odpowiedz
#11

Lady of Dreams napisał(a):Alez mow mow, weselej na duszy sie robi , ze jednak ktos tam po cichu wzdycha co nie?Oczko

haha w istocie Oczko

Pan z R-W 9 bulaw mocno sie kojazy ze sportocem. Szczegolnie skaczacym o tyczce.

Wyjawi na imprezie Uśmiech
Odpowiedz
#12

Jeden jest zolnierzem z jednostek specjalnych a drugi policjantem... Obaj zaprawieni w walce ...tylko ten ze sluzb specjalnych to okaz sportowego ciala wiec pewnie to o niego chodzi. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech A niech tam sobie kocha, co mu bede zalowacOczko
Odpowiedz
#13

Lady, teraz nic, jak tylko latać po imprezach... Mój rozkład wydaje mi się, że też pokazuje, że pan przy kieliszku mi wyjawi swoje uczucia Zawstydzony
Odpowiedz
#14

Moze tak byc Filiofionko, ze pna ci to wyzna przy kieliszku, bo Pucharowy i Diabel w jednym rozkladzie daja do mysleniaOczko
Najgorzej, ze ja nie jestem imprezowa, ciezko mnie z domu wyciagnacOczko
Odpowiedz
#15

Przy kielichu najlatwiej Oczko
Odpowiedz
#16

No tak, ale przydaloby sie aby jeszcze kontaktowalOczko

[Obrazek: pijany-praca.jpg]
Odpowiedz
#17

To juz zalezy od tego czy nam odpowiada. Bo jak nie, to lepiej niech nie pamieta Oczko
Odpowiedz
#18

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy znam tę osobę?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?

1. Arcykapłanka - tak bardzo skrycie xD może sama o tym nie wie
2. as pucharów - może to dziecko, to wyjaśnia dlaczego nie wie ^^
3. król buław - czy król buław to znajomość czy nie?
4. Rydwan - z zawodu kierowca
5. Kochankowie - oj chyba tak...

Niepokojący rozkład ^^
Odpowiedz
#19

1. Haha dobra interpretacja. Moze Ciebie tez darzyc takim uczuciem "opiekunczym", przyjazn.
2. Hahah, na Asie pucharow czesto sa kwiaty, to sie kojazy z Mloda dziewczyna Oczko
Na dziewictwo sie mowilo "kwiat niewinnosci" - dziewic co prawda dzisiejszym czasem malo - ale obstawiam tak z 20 lat Oczko

3. Znasz ja.
4. Kierowca, albo po prostu duzo jezdzi w pracy, przedstawicielka handlowa np.
5. Powie Uśmiech
Odpowiedz
#20

Luca1990 napisał(a):1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy znam tę osobę?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?

1. Arcykapłanka - tak bardzo skrycie xD może sama o tym nie wie
2. as pucharów - może to dziecko, to wyjaśnia dlaczego nie wie ^^
3. król buław - czy król buław to znajomość czy nie?
4. Rydwan - z zawodu kierowca
5. Kochankowie - oj chyba tak...

Niepokojący rozkład ^^
Tak bardzo skrycie, że sama o tym nie wie Rotfl Znajdź ją i uświadom!
Odpowiedz
#21

Filifionka napisał(a):
Luca1990 napisał(a):1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy znam tę osobę?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?

1. Arcykapłanka - tak bardzo skrycie xD może sama o tym nie wie
2. as pucharów - może to dziecko, to wyjaśnia dlaczego nie wie ^^
3. król buław - czy król buław to znajomość czy nie?
4. Rydwan - z zawodu kierowca
5. Kochankowie - oj chyba tak...

Niepokojący rozkład ^^
Tak bardzo skrycie, że sama o tym nie wie Rotfl Znajdź ją i uświadom!

no ale skoro skrycie to nie wiem kogo mam uświadamiać Język zresztą 5 karta sugeruje, ze ja zostanę uświadomiony - to mi pasuje, poczekam jak "Cesarzowa" na rozwój buhaha
Odpowiedz
#22

Może to dowozicielka pizzy? Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości