Ukryty adorator :)

(28-03-2023, 20:41)Lun-aa-66 napisał(a):  I ja się dołączę, no bardzo fajne ćwiczenie

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? 2 mieczy
2. Jeśli tak to w jakim jest wieku? As kielichów
3. Jeśli tak to czy go znam? 5 mieczy
4. Jeśli tak to czym sue zajmuje? VIII Siła
5. Jeśli tak to czy mi o tym powie? XVI Wieża

Ja widzę to tak... poczytałam wcześniejsze wątki i pojawił tam się temat 2 mieczy... ja rozumiem to tak, że albo to 2 różne osoby, albo jest to osoba która stoi przed wyborem.
As kielichów w odniesieniu do wieku nic mi nie mówi... moze w moim wieku?
5 mieczy - tak znam go i było burzliwie, może być na mnie obrażony lub mogłam go czymś urazic
XVI Siła- jest to osoba, która ma władzę, może mundurowa, szef?
XVI Wieża - spadnie to na mnie jak grom i wywróci mój świat

Co myslicie??
Uważam podobnie Uśmiech
Jedynie bym się czepiła Asa Kielichów - chyba ktoś starszy od nas... spotkałam się kiedyś z interpretacją że as kielichów oznacza osobę, która dużo płakała... a sam as kielichów jako Karta Dnia potrafi pokazać płacz... wiec bym rzekła ktoś doświadczony przez życie skoro teoretycznie dużo w życiu płakał Uśmiech
Odpowiedz

Hej Luna Uśmiech
Ja widzę to tak, że on Ci nie powie:
1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? 2 mieczy - ja to widzę, że jest ktoś kto ma wątpliwości, może kiedyś miał uczucia, teraz nie jest pewny, jest niezdecydowany.
2. Jeśli tak to w jakim jest wieku? As kielichów - myślę, że osoba starsza od Ciebie, ale tutaj wiek nie byłby żadną przeszkodą, bo ma w sobie taką młodzieńczą energię, impulsywność.
3. Jeśli tak to czy go znam? 5 mieczy - znasz i tu była kłotnia, spór, nieporozumienie.
4. Jeśli tak to czym sue zajmuje? VIII Siła - myślę, że jest to zawód cięzki fizycznie, może też coś tworzyć, robić budować, na pewno aktywnie działa.
5. Jeśli tak to czy mi o tym powie? XVI Wieża - nie powie.
Odpowiedz

Hej,
Ja zrobiłam swój układ teraz:
1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? 5 pucharów - raczej nie, ale jest jakaś osoba, którą zraniłam.
2. Jeśli tak to w jakim jest wieku? 8 pucharów - myślę, że trochę starszy ode mnie
3. Jeśli tak to czy go znam? rycerz pucharów - znam bardzo dobrze i widocznie jest to bardzo emocjonalna i kochliwa osoba.
4. Jeśli tak to czym sue zajmuje? Cesarzowa III w pozycji odwróconej - podejrzewam kto to może być i jeśli chodziłoby o tę osobę x to Cesarzową odwróconą widzę, że ta osoba jest dalej na bezrobociu na utrzymaniu mamy...
5. Jeśli tak to czy mi o tym powie? XVI Wieża - nie powie.
Domyślam się kto to jest Rotfl myślałam, że może coś fajniejszego wyjdzie Rotfl
Odpowiedz

Jeśli pierwsza pozycja jest na nie...a tak właśnie zinterpretowałaś...to jaki sens ma wyciąganie dalszych kart i naginanie interpretacji...   Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz

To prawda Uśmiech Jakby mi wyszła Śmierć XIII czy 10 mieczy, 4 mieczy itp na pewno bym dalej nie kładła, ale byłam ciekawa 5 pucharow, bo to jednak zranienie i utrata... Czysta ciekawość Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości