Ukryty adorator :)
#45

no to mój adorator Uśmiech
1-czy jest ktoś kto kocha skrycie-król denarów-jest,o jak miło Uśmiech
2-jeśli tak to w jakim jest wieku-8 denarów-mam nadzieję,ze starszy o 8 lat,młodszego już miałam i nie chcę Uśmiech
3-jeśli tak,czy znam tą osobę-7 denarów-znam i tak jakbym czekała na jego ruch,przyglądam mu się,ciekawe
4-jeśli tak,to czym się zajmuje-as denarów-handel
5-jeli tak,to czy będzie próbował o tym powiedzieć-Gwiazda-mam nadzieje,że to nie znaczy platonicznej miłości tylko wykorzysta kiedyś szansę Uśmiech
dużo denarów,to znaczyłoby ,że to ktoś z pracy?
Odpowiedz
#46

Aylo najsmutniejsze jest to, ze chyba Ci nie powie i bedzie tak wzdychal miloscia platoniczna Uśmiech Mozliwe, ze ktos z pracy Uśmiech
Odpowiedz
#47

dzięki Lady za spostrzeżenia Uśmiech
tego się bałam ,że to platoniczna miłość,żebym to ja wiedziała jeszcze kto,przydałby się ktoś,zwłaszcza teraz jak jestem sama Uśmiech
Odpowiedz
#48

ayla napisał(a):dzięki Lady za spostrzeżenia Uśmiech
tego się bałam ,że to platoniczna miłość,żebym to ja wiedziała jeszcze kto,przydałby się ktoś,zwłaszcza teraz jak jestem sama Uśmiech

A ja bym stwierdził, że Gwiazda mówi "jest nadzieja, że powie" Uśmiech
Odpowiedz
#49

No i ja sie pokusilam.. Bezradny

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie? As pucharow ...oj, chyba bardzo kocha... Szok
2. Jesli tak, w jakim jest wieku? 4 miecze... na umarciu... Rotfl
3. Jesli tak, czy go znam? As monet.. majetny, ale czy go znam..? daje mi wyplate..? Boi się
4. Jesli tak, czym sie zajmuje? Krolowa pucharow..ma krematorium..? niesmialy, subtelny..hmm..
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec? 2 monet..bije sie z myslami, czy mi to okazac..?

lo rany, a to zagwozdka..dziewczyny pomozcie..ten As kielichow to az kipi z uczuc..skad takie to wylazlo..?
Odpowiedz
#50

A ja bym stwierdził, że Gwiazda mówi "jest nadzieja, że powie" Uśmiech[/quote]
oby,dzięki Luks Uśmiech
poranna-nie wiem ile masz lat,ale ta 4 mieczy,40-tka?
powinnaś się cieszyć ,że to wylazło Uśmiech
as denarów,nowa znajomość Uśmiech
Odpowiedz
#51

poranna_cisza napisał(a):No i ja sie pokusilam.. Bezradny

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie? As pucharow ...oj, chyba bardzo kocha... Szok
2. Jesli tak, w jakim jest wieku? 4 miecze... na umarciu... Rotfl
3. Jesli tak, czy go znam? As monet.. majetny, ale czy go znam..? daje mi wyplate..? Boi się
4. Jesli tak, czym sie zajmuje? Krolowa pucharow..ma krematorium..? niesmialy, subtelny..hmm..
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec? 2 monet..bije sie z myslami, czy mi to okazac..?

lo rany, a to zagwozdka..dziewczyny pomozcie..ten As kielichow to az kipi z uczuc..skad takie to wylazlo..?

jest ktoś zakochany, as pucharów to potencjał uczuć, nie ma wątpliwości Uśmiech
4 miecze jako wiek hm, no raczej nie młody Rotfl ktoś na emeryturze, w spoczynku, ale wiesz np. wojskowi przechodzą na emeryture wcześniej Rotfl
as monet - potencjał ziemski - tak, fizycznie ta osoba zamanifestowała się w Twoim życiu, znacie się
Q pucharow - kojarzy mi się z pielęgniarzem, lekarzem, nauczycielem, opiekunem, fizjoterapeuta, masażystą
2 monet - nie tyle będzie się bił, co będzie chciał to zgrabnie przekazać tak, żebyś się nie domyśliła ale żeby miał czyste sumienie, że "powiedział", troszkę powie, a potem zamilknie albo się z tego wycofa Rotfl od bicia się jest raczej 2 mieczy lub buław
Odpowiedz
#52

..40-stka?? loz ki czort..? mam w firmie ok 20 chlopa, jak to znalezc takie pieronstwo..?
Odpowiedz
#53

noooo, może być koło 40-stki, rewelacyjny trop
20 chłopa to i tak nie tak wiele Rotfl i fakt, może być to ktoś z pracy
Odpowiedz
#54

..no nie mowcie, ze to moj szef 53 lata..cos mi podpadl ostatnio, ale drugi szef tez sie cos za czasto do przytulania mnie zabral a on 60 skonczyl, choc niejednej dziewczynie by jeszcze w glowie zawrocil..obaj szefy to jak wloski ideal meskosci..ale nie dla mnie..moj ideal moczy sie teraz we wannie i komentuje wygrana Stocha Rotfl
Odpowiedz
#55

poranna_cisza napisał(a):..no nie mowcie, ze to moj szef 53 lata..cos mi podpadl ostatnio, ale drugi szef tez sie cos za czasto do przytulania mnie zabral a on 60 skonczyl, choc niejednej dziewczynie by jeszcze w glowie zawrocil..obaj szefy to jak wloski ideal meskosci..ale nie dla mnie..moj ideal moczy sie teraz we wannie i komentuje wygrana Stocha Rotfl

Nie wiem czy Q pucharów pokazuje szefa, ale przyjmuje się chyba, że królowe i królowie oznaczają osoby starsze lub wyższe rangą Uśmiech
Odpowiedz
#56

..ta Krolowa puch to taka bardziej niesmiala istosta..delikatna w kontaktach z innymi..moze to moj wieloletni przyjaciel, ktory juz po 30-stce..? placze mi na fb, ze teskni..ale to przeciez przyjaciel, wiec zrozumiale..bo ja tez tesknie za przyjacielem..tylko jak starzy ludzie mawiaja - nie ma prawdziwej mesko - damskiej przyjazni..zawsze ktos wtopi.. Bezradny
Odpowiedz
#57

poranna_cisza napisał(a):..ta Krolowa puch to taka bardziej niesmiala istosta..delikatna w kontaktach z innymi..moze to moj wieloletni przyjaciel, ktory juz po 30-stce..? placze mi na fb, ze teskni..ale to przeciez przyjaciel, wiec zrozumiale..bo ja tez tesknie za przyjacielem..tylko jak starzy ludzie mawiaja - nie ma prawdziwej mesko - damskiej przyjazni..zawsze ktos wtopi.. Bezradny

Ale myślę, ze krolowa nie jest nachalna, więc nie martw się Pociesza
Odpowiedz
#58

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=56&t=544">viewtopic.php?f=56&t=544</a><!-- l -->
coś więcej czym się zajmuje Uśmiech
Odpowiedz
#59

Malgosiu obstawialabym, ze to bedzie ten pan kolo 60tki i w zartach Ci powie , ze Cie kochaOczko
Odpowiedz
#60

..lo matko, ratuj.. Krzyk niepotrzebne mi takie sensacje, ale los nie wybiera, trzeba wziac na klate.. Stres
Odpowiedz
#61

Podobasz mu sie bardzo, Wlosi są gorący do poznej starosci... Oczko
Odpowiedz
#62

..nie strasz mnie kochanie, moj jest goracy za wszystkich Wochow .. Hura
Odpowiedz
#63

Dobra, juz sie zamykamOczko
Odpowiedz
#64

Lady of Dreams napisał(a):Dobra, juz sie zamykamOczko
Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#65

Filifionko, dzięki za ćwiczenie a Lady za rozkład Buźki Świetny pomysł Uśmiech Również się pokusiłam:

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - 3 buław- tak lub dopiero się zakocha; postać na mojej karcie jest zwrócona w prawo (patrzy w przyszłość). Jakiś czas temu robiłam rozkład na jednego Pana, czy powinnam utrzymywać z nim kontakt i wypadło mi trzech rycerzy (kielichów, buław, pentakli). Odebrałam to jako odpowiedź, że nie, że w pobliżu jest ktoś inny (lub są). Zastanawia mnie trójka na tej pozycji.
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - Gwiazda - w zbliżonym do mojego (20+, może 20-30), ktoś młody.
3. Jeśli tak, czy go znam? - paź buław- tak.
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 7 mieczy- zajmuje się ukrywaniem tego, co do mnie czuje Figielek Przyszła mi do głowy osoba w związku. Czym się może zajmować? Pojęcia nie mam.
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - Mag- bardziej widzę tu podchody i jakieś sugestie niż słowa wprost, ale raczej się dowiem. Takie strategiczne podejście do sytuacji, może próbowanie wybadania moich uczuć? Myśli
Odpowiedz
#66

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - 3 buław- Powiedziałabym, że jest ich trzech Oklaski obserwują Cię z daleka, jesteś jak ich ulubiony i najpiękniejszy statek podziwiany z lądu bo boją się morza Uśmiech
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - Gwiazda - Młody, ma wielkie nadzieje ^^ 20-26 lat
3. Jeśli tak, czy go znam? - paź buław-Tak poznałaś go w bardzo ruchliwym miejscu gdzie dużo się krzyczy
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 7 mieczy celnik albo urzędnik Rotfl

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości