Ukryty adorator :)

10 denarów - może to ktoś z Twojego bliskiego otoczenia, spośród ludzi, z którymi się trzymasz na studiach
Królowa Buław - to jakaś lubiana osoba, wpływowa, ma dużo adoratorek

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz

(18-03-2017, 23:02)Zwierzynianka napisał(a):  10 denarów - może to ktoś z Twojego bliskiego otoczenia, spośród ludzi, z którymi się trzymasz na studiach
Królowa Buław - to jakaś lubiana osoba, wpływowa, ma dużo adoratorek

Hmm... na studiach mam prawię same dziewczyny. Nie wiem skąd ten król - może wypadło tak życzeniowo? No nic, zweryfikuję za kilka miesięcy. Dzięki, Zwierzynianko Uśmiech
Odpowiedz

(18-03-2017, 22:50)Farfalla napisał(a):  1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Król monet: tak, jakiś facet o praktycznym podejściu do życia - może byk, panna, koziorożec
2. W jakim jest wieku? - 10 kielichów - ciężko określić... 10 lat starszy?
3. Czy znam tę osobę? - 10 denarów - chyba tak.
4. Czym się zajmuje? - 6 mieczy: może coś związanego z komputerami/informatyką?
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - XXI Świat - chyba tak? 
6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 3 buław - za trzy miesiące?
7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? Królowa buław - będzie pewny siebie i energiczny?

Proszę o jakąś wskazówkę. Co o tym sądzicie?

On może mieć dziewczynę i jest mężczyzną , który albo mieszka za granicą albo masz z nim kontakt internetowy.
Odpowiedz

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Król monet
Bez wątpienia tak!


2. W jakim jest wieku? - 10 kielichów
Jest to dojrzały mężczyzna, może nawet i żonaty.

3. Czy znam tę osobę? - 10 denarów
Tak, siadasz z nim do stołu, czyli spotykacie się przy większych spotkaniach typu wesele, uroczystości rodzinne...

4. Czym się zajmuje? - 6 mieczy
Umysł ścisły, analityczny. Możliwe podróże związane z pracą.

5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - XXI Świat
Uważam, że nie. Świat Was dzieli.

6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 3 buław
Nie będzie próbował.

7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? Królowa buław
Ma u swojego boku atrakcyjną królową buław.
Co nie znaczy, że lubi Cie obserwować za tego "stołu".
Odpowiedz

Dziękuję wamUśmiech Ciekawe, ale nie mam pojęcia o kogo chodzi. Ten wiek dojrzały i to, że siedzimy razem przy stole kompletnie nie pasuje.
Odpowiedz

(18-03-2017, 00:17)Zwierzynianka napisał(a):  1, Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie ? - 3 buławy - tak, ale wciąż się zastanawia, planuje, raczej jest to zauroczenie, takie platoniczne
2, W jakim jest wieku ? - Król Monet - starszy ode mnie, w okolicy czterdziestki
3, Czy znam tę osobę - As buław - słabo go znam,  poznaliśmy się w jakimś miejscu związanym z aktywnością fizyczną
4, Czym się zajmuje - IV Cesarz - jest szefem, ma autorytet
5, Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć ? - Rycerz Mieczy - nie, nie powie mi o tym, zachowa to dla siebie
6, Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? - Król Buław - z poprzedniego pytania wynika, że nie powie, ale jeśli już to latem, w czasie żniw, w lipcu
7, Cecha charakterystyczna - po czym go poznam ? - 6 kielichów - lubi wodę, marzycielski, może często wspomina jakieś przeszłe wydarzenia

Ad1- Tak, jest kogą kojarzysz z podróżą, drogą, dojazdami, wyjazdem
Ad.2  To dojrzały mężczyzna lub po prostu ktoś kto jest stabilny finansowo
Ad.3  Zamieniłaś z nim parę słów, jesteście na początku znajomości albo...mieliście jednorazową przygodęOczko
Ad,4 Jest szefem , kierownikiem, czymś zarządza
Ad.5. Nie powie ale zauwazysz ze mu zależy po dyskusjach z nim
Ad.6  Raczej będzie działać, będzie aktywny w stosunku do Ciebie, może będzie chciał przyjechac albo zaprosi Cię na jakis wyjazd, albo zaproponuje  seks
Ad.7 To ktos z przeszłosci albo ma rodzinę, dzieci , dba o nich...

Dwaj Królowie w rozkładzie świadczą o tym, że możesz go zna z miejsca pracy, łączą Was jakieś stosunki zawodowe
Odpowiedz

Bardzo dziękuję, Lady! Wciąż zastanawiam się kto to i jakieś typy mam Uśmiech

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz

Jak są jakieś typy to już jest sukces Zwierzynianko! Buźki
Odpowiedz

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - As bulaw
No tutaj nie jestem pewna Rotfl Jakieś początki może znajomości, bardziej zainteresowany chyba fizyczna strona Uśmiech
2. W jakim jest wieku? - 8 kielichów
Chyba starszy ode mnie, dojrzały mezczyzna
3. Czy znam tę osobę? - cesarz
Znam go i to chyba całkiem dobrze.
4. Czym się zajmuje? - rydwan
Instruktor jazdy Rotfl spotykałam się całkiem długo z instruktorem jazdy Rotfl
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - 9 mieczy
Raczej nie, widać, że jest zraniony, może to dlatego, że mam chlopaka i zerwalam z nim kontakt Rotfl
Odpowiedz

(27-12-2017, 11:34)tarot55557 napisał(a):  1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - As bulaw
No tutaj nie jestem pewna Rotfl Jakieś początki może znajomości, bardziej zainteresowany chyba fizyczna strona Uśmiech
2. W jakim jest wieku? - 8 kielichów
Chyba starszy ode mnie, dojrzały mezczyzna
3. Czy znam tę osobę? - cesarz
Znam go i to chyba całkiem dobrze.
4. Czym się zajmuje? - rydwan
Instruktor jazdy Rotfl spotykałam się całkiem długo z instruktorem jazdy Rotfl
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - 9 mieczy
Raczej nie, widać, że jest zraniony, może to dlatego, że mam chlopaka i zerwalam z nim kontakt Rotfl

Tarot55557, bardzo bym prosiła o odpowiednią pisownię kart... a więc nie "cesarz" i "rydwan", tylko "IV Cesarz" i "VII Rydwan".  Tak
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=15

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

A ok rzeczywiście zapomniałam Uśmiech na przyszłość będę pisac, to przez nieuwagę.
Odpowiedz

Może spróbuję i ja Oczko

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? VIII Sprawiedliwość - i tutaj mam problem.. raczej rozsądek niż uczucia..
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 8 Denarów - to pewnie ktoś starszy.. 
3. Jeśli tak, czy go znam? Giermek Kielichów - tutaj już jest ciekawie.. raczej znam.. ale coś mi mówi, że bardziej z widzenia?
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? XXI Świat - podróżuje.. 
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 10 Mieczy.. no pewnie, że nie.. a chciałam się pocieszyć..   Dobani
Odpowiedz

(29-12-2017, 14:06)Shayla napisał(a):  Może spróbuję i ja Oczko

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? VIII Sprawiedliwość - i tutaj mam problem.. raczej rozsądek niż uczucia..
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 8 Denarów - to pewnie ktoś starszy.. 
3. Jeśli tak, czy go znam? Giermek Kielichów - tutaj już jest ciekawie.. raczej znam.. ale coś mi mówi, że bardziej z widzenia?
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? XXI Świat - podróżuje.. 
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 10 Mieczy.. no pewnie, że nie.. a chciałam się pocieszyć..   Dobani

Chyba nie dopatrywalabym się adoratora w Sprawiedliwości. Może chodzi o to, że jesteś za bardzo zajęta praca, za mało wychodzisz do ludzi i ten potencjalny adorator po prostu nie miałby, gdzie Cie zobaczyć, czy zbliżyć się do Ciebie.
Odpowiedz

zaczynamy Oczko

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?- Paź Kielichów - jest ktoś taki albo osoba jest ta młodsza ode mnie albo bardzo niedojrzała
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - Królewa Kielichów - wiek pomiędzy 30 a 40 rokiem życia stawiam na mojego równolatka bo wyszedł w Królowej
3. Jeśli tak, czy go znam? - 4 monety - prawdopodobnie go nie znam to znaczy gdzieś tam jest w moim otoczeniu, ale albo nie mamy kontaktu albo ja w ogóle nie biorę takiej osoby pod uwagę, że jest to ktoś kogo znam .
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 6 Kielichów - pracuje z dziećmi, trener pływacki, sprzedaje książki, bibliotekarz
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 5 Mieczy - nie ale przyszło mi do głowy, że ośmiesza mnie przed innymi , zachowanie lisa z bajki Ezopa, gadał że winogrona brzydkie i niedobre , bo wisiały za wysoko .... przepełnia go złość i gniew że tak głupio się zakochał

i tu piękny ukłon w stronę PaziaOczko a 5 Mieczy potwierdza jego niedojrzałość
Odpowiedz

Farfalla to prawda, mało wychodzę a cały czas coś jest do zrobienia. Dobrze to rozgryzłaś  Oczko

Cytat:1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?- Paź Kielichów - jest ktoś taki albo osoba jest ta młodsza ode mnie albo bardzo niedojrzała
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - Królewa Kielichów - wiek pomiędzy 30 a 40 rokiem życia stawiam na mojego równolatka bo wyszedł w Królowej 
3. Jeśli tak, czy go znam? - 4 monety - prawdopodobnie go nie znam to znaczy gdzieś tam jest w moim otoczeniu, ale albo nie mamy kontaktu albo ja w ogóle nie biorę takiej osoby pod uwagę, że jest to ktoś kogo znam .
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 6 Kielichów - pracuje z dziećmi, trener pływacki, sprzedaje książki, bibliotekarz 
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 5 Mieczy - nie ale przyszło mi do głowy, że ośmiesza mnie przed innymi , zachowanie lisa z bajki Ezopa, gadał że winogrona brzydkie i niedobre , bo wisiały za wysoko .... przepełnia go złość i gniew że tak głupio się zakochał 

i tu piękny ukłon w stronę Pazia[Obrazek: oczko.gif] a 5 Mieczy potwierdza jego niedojrzałość

Iweta 123 mogę spróbować, coś dodać:
1. Niedoświadczona, w sensie jak napisałaś niedojrzała, albo mało wiedząca na temat uczuć.
2.Tutaj nie pomogę z wiekiem.
3.Nie ujawnia się, może co najwyżej spoglądać, raczej wycofana osoba.
4.Albo też pomyślałam o że jakiejś miejsca pracy związane z historią, tradycjami.
5.No takie podejście, że chciałby ale ma tyle obaw, że będzie mu ciężko.
 Ładnie zinterpretowałaś Oczko
Odpowiedz

Dziękuję Shayla Uśmiech
Odpowiedz

(27-12-2017, 11:34)tarot55557 napisał(a):  1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - As bulaw
No tutaj nie jestem pewna Rotfl Jakieś początki może znajomości, bardziej zainteresowany chyba fizyczna strona Uśmiech
2. W jakim jest wieku? - 8 kielichów
Chyba starszy ode mnie, dojrzały mezczyzna
3. Czy znam tę osobę? - cesarz
Znam go i to chyba całkiem dobrze.
4. Czym się zajmuje? - rydwan
Instruktor jazdy Rotfl spotykałam się całkiem długo z instruktorem jazdy Rotfl
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - 9 mieczy
Raczej nie, widać, że jest zraniony, może to dlatego, że mam chlopaka i zerwalam z nim kontakt Rotfl

Chcialam po czasie zweryfikować swoja wróżbę. Niedługo po tym jak to tu napisałam, odezwał się do mnie ten wspomniany instruktor jazdy ( po kilku miesiącach milczenia - miał skasować mój numer) , 9 mieczy pokazało zarwana noc i kontakt nocny, napisał ok. 1 w nocy z życzeniami sylwestrowymi, pozniej przez najbliższe kilka dni padały niedwuznaczne propozycje z jego strony, z którymi walczylam w efekcie kilka razy poklocilismy się, ale jesteśmy teraz "znajomymi" Uśmiech
Odpowiedz

Weryfikacja
tak ktoś się objawił

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?- Paź Kielichów -jest ktoś taki albo osoba jest ta młodsza ode mnie albo bardzo niedojrzała
osoba niedojrzała, szuka romansu, powiedział że skoro  jego dzieci  są dorosłe to teraz on się liczy

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - Królewa Kielichów - wiek pomiędzy 30 a 40 rokiem życia stawiam na mojego równolatka bo wyszedł w Królowej
7 lat starszy, po czterdziestce

3. Jeśli tak, czy go znam? - 4 monety - prawdopodobnie go nie znam to znaczy gdzieś tam jest w moim otoczeniu, ale albo nie mamy kontaktu albo ja w ogóle nie biorę takiej osoby pod uwagę, że jest to ktoś kogo znam .
tak znam go, kiedyś często rozmawialiśmy jakieś z dziesięć lat temu, ale tak jak napisałam nigdy nie brałabym go pod uwagę

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 6 Kielichów - pracuje z dziećmi, trener pływacki, sprzedaje książki, bibliotekarz.
Meneger, specjalista od HR, szkoleniowiec, pracuje nawet z dziećmi jako trener narciarski

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 5 Mieczy - nie ale przyszło mi do głowy, że ośmiesza mnie przed innymi , zachowanie lisa z bajki Ezopa, gadał że winogrona brzydkie i niedobre , bo wisiały za wysoko .... przepełnia go złość i gniew że tak głupio się zakochał 
Dużo pisze, jednoznacznie, dodatkowo tak prowadzi rozmowę żeby mnie ośmieszyć, sprowadzić do roli zabawki wiadomego rodzaju,.... cholerny pajac
i niby z jednej strony to wygląda jak flirt ale zostawia niesmak. Gdy wyciągniemy 5  mieczy to ktoś sprawi że poczujemy się człowiek z talii Złotego Brzasku a nie jak księżniczka. 
Odpowiedz

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Głupiec - chyba się komuś podobam, ale nie wie co ma zrobić albo podchodzi jak pies do jeża
2. W jakim jest wieku? - As Kielichów - nie mam pojęcia...
3. Czy znam tę osobę? - 3 denary - tak, ale chyba nie mam najlepszego z nim kontaktu aktualnie
4. Czym się zajmuje? - 4 buławy - występuje publicznie, jest animatorem, związany jest z muzyką albo sztuką itp.
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - Król mieczy - nie wiem, coś może przeszkadzać, może sprawy zawodowe, jego pozycja itp
6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 9 kielichów - za kilka tygodni?
7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? - As buław - nie wiem

ogólnie prawie od razu mogę zweryfikować temat, pasowały by mi tu dwie osoby które znam, patrząc na te karty ogółem i z czym one się wiążą
pierwszemu nie wiem czy się dalej podobam ale coś nas łączyło, drugiemu na pewno się podobam fizycznie, obaj choć różnią się wiekiem to są młodzi duchem i należą do subkultury hiphopowej... fajne chłopaki ale nie do końca wiedzą czego chcą (Głupiec)
A jest tancerzem, czasem występuje i uczy młodzież, pracuje też w salonie fryzjerskim (4 buław, As kielichów)
B jest raperem i muzykiem, prowadzi imprezy i praktycznie co weekend gdzieś występuje jako DJ (4 buław)
oczywiście znam te osoby i to od 1.5 roku... z A kontakt mi się urwał i nie odpowiadał na wiadomości, nie przychodził na spotkania bez podania przyczyny. B już mi powiedział że nie wie czy jest mi w stanie więcej dać i że moje oczekiwania wobec niego mogą być zbyt duże, generalnie mam z nimi taki sobie kontakt (3 monety)
i z jednym i z drugim łączą mnie sprawy zawodowe - zdarza się że pracujemy razem, jeden jest sporo lat starszy i czasem bywa moim "szefem", może ze względu na sprawy zawodowe nabierany będzie dystans i wątpliwości co do "wyznań" (król mieczy)

teraz tylko ten As Kielichów i As Buław powinien mi dokładnie wskazać o kogo chodzi, ale nie wiem jak to zinterpretowaćUśmiech As Buław A jest ode mnie 4 lata młodszy ale ma taką specyficzną łysinkę w jednym miejscu na głowie, a B jest 13 lat starszy i z racji wieku przechodzi też pewne zmiany (40 lat) Rotfl obaj są przystojni że tak powiem na swój sposób, mają swój "urok".
Odpowiedz

LadyFunk, to męzczyzna , który mimo swego wieku zachowuje się neidojrzale lub chce konieczniej wyglądac młodziej niz to jest w rzeczywistości. Masz z nim jakies powiązania zawodowe, dodatkowo jest to osobą , która nie szuka niczego więcej oprocz seksu z Tobą . As Pucharów jako wiek pokazuł , że ten mężczyzna wszedł w nowy okres "młodości". Obstawiam , że to znajomy B, ten DJ. Na pewno nie będzie chciał zakochać się w Tobie, oddziela uczucia od seksu.
Odpowiedz

To i ja spróbuję, ciekawie wyszło   Rotfl  

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie? 
    Cesarz -  ?  Rotfl

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
    5 pucharów -  do 5 lat starsza  Myśli  

3. Jesli tak, czy go znam?
    Król Mieczy - znam ta osobę, wiele razy ja spotkałem  Myśli

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
    Kapłanka - osoba skryta ogólnie, jakaś praca umysłowa 

5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?
    6 Monet - myślę że nie...  choć karta symbolizuje równowagę w braniu i dawaniu  Rotfl
Odpowiedz

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Król Mieczy - Tak, ale nie łatwo mu przyznać się do tych uczuć, nawet przed samym sobą?
2. W jakim jest wieku? - 10 Mieczy - Jest co najmniej dekadę starszy. W ogóle w dość dojrzałym już wieku.
3. Czy znam tę osobę? - Umiarkowanie - Znam ale słabo, lub w ogóle nie osobiście.
4. Czym się zajmuje? - XVII Rydwan - Dużo podróżuje, żyje w wiel miejscach jednocześnie. Zajmuję się wieloma różnymi rzeczami. Jest ważny, szanowany.
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - 2 Kielichy - Chyba bardziej czytelnej odpowiedzi mieć nie mogłam...
6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - Paź Kielichów - ?
7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? - 10 kielichów - Po dobrych wibracjach które nas połączą przy ewentualnym spotkaniu?

Co myślicie o tych kartach?

LadyFunk ja też myślę że As Kielichów oznacza że to ktoś o dojrzalszym wieku, ale przeżywający drugą młodość, albo nie wyglądający, lub nie zachowujący się na swój wiek. A As Buław z kolei, oraz twoja wizja 4 Buław mówią mi o tym że zaimponuje ci właśnie jakimś swoim talentem. Artystycznym pewnie Oczko

Storm co do Cesarza, to pasuje mi on do tego co zinterpretowałaś w pytaniu czy ci powie. Wydaje mi się że jest ktoś kto coś skrycie do ciebie czuje, ale wszystko zależy od tego jaka jest wasza sytuacja życiowa. Jeśli ma rodzinę, albo kogoś kto daje mu stabilizację wtedy ci o tym nie powie, bo nie będzie chciał tej stabilizacji tracić. To samo jeśli ty jesteś zajęta. Nie będzie chciał tobie jej niszczyć. Ale jeśli oboje bylibyście gotowi na nowe...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości