Karty Archanioła Michała oraz karty archaniołów
#1

Cześć,
chciałabym zadać wam pytanie co robicie aby lepiej zrozumieć przesłanie kart? Ja pracuje z kartami Archanioła Michała oraz kartami archaniołów. Jednak czasami mam problem aby zrozumieć przesłanie i zastanawiam się czy może ja coś źle robię, może za mało sie nie skupiam. Czy wy też macie ten problem i jesli tak to jak to zmieniliście. Są dni kiedy rozumiem karty a czasami zadaję pytanie i wychodzą mi karty które nie pasują do pytania. Co sądzicie ? Uśmiech
Pozdrawiam

"Where there is kindness, there is goodness, and where there is goodness, there is magic."
Odpowiedz
#2

Myślę, że ze wszystkimi kartami tak jest, że czasami chcą rozmawiać, a czasami nie. Tak jak z tarotem. Ja sama czuję, że mam dni, kiedy po prostu nie jestem w stanie wróżyć, bo np. nie za dobrze się czuję, a karty to wyczuwają. Karty też mają swoje kaprysy, w niektórych sprawach rozmawiają, w niektórych nie... Nie można się i kart też przewróżyć, bo jeśli za często z nich korzystamy to siebie męczymy.
Odpowiedz
#3

Musisz zadac sie na swoja intuicję, karty Anielskie ZAWSZE wskazują właściwe odpowiedzi tylko czasami MY ICH NIE ROZUMIEMY...


Odpowiedz
#4

dziękuję za odpowiedzi Uśmiech muszę chyba bardziej przemyśleć to jak nich dobrze korzystać Uśmiech

"Where there is kindness, there is goodness, and where there is goodness, there is magic."
Odpowiedz
#5

Cześć Uśmiech
mam do was pytanie. Co jakiś czas rozkładam dla samej siebie karty korzystam z kart Archanioła Michała. Od miesiąca bardzo często wychodzi mi jedna karta a mianowicie " Twoje dzieci są strzeżone przez anioły". Nie do końca rozumiem przesłanie tej karty dla mnie. Nie mam dzieci ( mam 24 lata), i raczej w najbliższej przyszłości na pewno ich nie będę miała, dlatego nie rozumiem znaczenia tej karty ani jej przesłania dla mnie. Chce się was zapytać jak wy interpretujecie tą kartę, jakie nadajecie jej znaczenie i co się działo w waszym życiu jak ona wam się pojawiała. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i podzielenie się ze mną swoimi spostrzeżeniami na ten temat.
Pozdrawiam
Karolina Rotfl

"Where there is kindness, there is goodness, and where there is goodness, there is magic."
Odpowiedz
#6

A może nie chodzi konkretnie o dzieci? Tylko to, co tworzysz, co jest Twoim dziełem, na jakieś większe przedsięwzięcia też czasem mówi się "moje dziecko"...
Jeszcze napisz w jakim sensie rozkładasz te karty? Na konkretną sytuację czy może jako kartę dnia/tygodnia?
Odpowiedz
#7

a gdzie pracujesz? nie z dziećmi?
moze Twój cel życiowy to dzieci? albo musisz o swoje wewnętrzne dziecko zadbać ( nie masz za sobą dysfunkcyjnego dzicinstwa?)

tam masz dodatkowe znaczenia karty w linku powyzszym
Odpowiedz
#8

cześć czytałam te znaczenia i nic nie pasuję Rotfl pytania były róże np. A.M co chcesz mi dzisiaj przekazać ? Nie pracuję z dziećmi w zasadzie kończę prawo i raczej nie będę miała z dziećmi do czynienia i chłopaka też nie mam i nic nie wskazuje na to że go znajdę wiec często się zastanawiam nad tą kartą Rotfl dlatego tu napisałam.
Pozdrawiam
Karolina

"Where there is kindness, there is goodness, and where there is goodness, there is magic."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości