Astrologiczna Tablica Azteków
#1

Wklejam, może komuś się przyda albo przypadnie do gustu Uśmiech
Astrologiczna Tablica Azteków
Posługując się nią w prosty sposób można przepowiedzieć najbliższą przyszłość określoną przez dziewięć figur "uskrzydlonego węża" związanych z liczbami od 1 do 9.
Aby odnaleźć dla siebie właściwa liczbę powinieneś jak w numerologii dodać wszystkie cyfry daty dnia w którym się urodziłeś. Np. dla daty urodzenia 10.02.1986 : 1 + 0 + 0 + 2 + 1 + 9 + 8 + 6 = 27 ,,,
2 + 7 = 9.
Następnie tak samo sprowadzamy do jednej cyfry wszystkie cyferki dnia w którym wykonujemy wróżbę.
Czyli jeśli to będzie np dzień 31.08.2009 : 3 + 1 + 0 + 8 + 2 + 0 + 0 + 9 = 23 ,,, 2 + 3 = 5.
Teraz obie cyfry (daty urodzin i dnia w którym dokonujemy wróżbę) dodajemy do siebie i sprowadzamy do jednej cyfry: 9 + 5 = 14 ,,, 1 + 4 = 5. Otrzymany wynik wskaże ci figurę w której znajdziesz prognozę dotycząca najbliższego okresu w twoim życiu. W tym przykładzie ta figura będzie Ocelot - 5.
Następnej wróżby (komuś czy sobie) nie należy przeprowadzać wcześniej niż przed upływem miesiąca od chwili pierwszej prognozy. tyle bowiem czasu potrzebują liczby znajdujące się w "uskrzydlonym wężu" aby zająć nowe miejsce i wskazać ci nowa przepowiednię. Miłej zabawy.
-------------
1 - KAJMAN
Jeśli ostateczny jednocyfrowy wynik wszystkich ważnych dla ciebie liczb wynosi 1 lub 10, przeżywasz magiczne chwile. Jest to jeden z najszczęśliwszych okresów w twoim życiu, najbliższy czas będzie obfitował w miłość, spotkania, radość, wesoły nastrój, liczne towarzystwo. Pogodne chwile również dla stałych partnerów, którzy właśnie teraz odkryją nowe uroki bycia razem.
---
2 - KOZICA
Jest to moment wyczekiwania, zatrzymania. Tak jak kozica staje niekiedy w biegu, aby prześledzić z wysoka okolicę, tak ci którzy zebrali taką właśnie liczbę, muszą teraz zastanowić się, co osiągnęli do tej pory. Okres pauzy pomoże im w uświadomieniu sobie faktów i nabraniu siły. Cenne nowiny, jeśli chodzi o finanse i pracę zawodową.
---
3 - WODA
Woda jest symbolem wróżbiarskim nadzwyczaj pozytywnym, oznacza oczyszczenie i rozwianie wszelkich chmur, które mogłyby zaciążyć nad twoim losem. A więc radość, szczęście, uczucie - wszystko to powinno teraz znaleźć się w rozkwicie. Skorzystaj z tej niezwykłej sytuacji i spróbuj jak najlepiej ją przeżyć . Jeśli pojawią się momenty nieporozumienia, bardzo szybko rozwieją się. Szczęściu w miłości nie będzie jednak towarzyszyła korzystna sytuacja w pracy, nie jest to dla niej najbardziej sprzyjający okres.
---
4 - TRZCINA
Ten znak astrologiczny można interpretować jako skłonność do zamykania się w sobie, często oznacza charakter dążący do samotności i do życia wspomnieniami, osobę wpadającą w depresję, jeśli coś nie potoczyło się zgodnie z jej przewidywaniami. Trzcina to jednak również symbol niepoddawania się, nieulegania drobnym przeciwnościom i stawiania czoła temu, co czas niesie. Twoja najbliższa przyszłość rysuje się w różowych barwach, wymaga jednak dużo woli i chęci do życia.
---
5 - OCELOT
Niewielki leśny drapieżnik będący symbolem twojej najbliższej przyszłości, jest bystry, sprytny, żywotny.
Możesz liczyć na okres obfitujący we wszelkie możliwości w pracy zawodowej, w interesach.
W sferze uczuć dane spotkania i zalążki przyjaźni mogących się przekształcić w trwałe związki, też małżeńskie i to niezależnie od wieku.
---
6 - SĘP
Jest dość złożonym znakiem wróżbiarskim, ale niekoniecznie negatywnym, ponieważ większość przeszkód rysujących się teraz przed tobą jest możliwa do pokonania. Jeśli masz uczucie zamknięcia, widzisz niemożliwe do pokonania mury to możesz być pewny(a), że te mury znikną, jeśli tylko zdasz sobie dobrze sprawę z twoich znacznych możliwości. Niekiedy są one tłumione ciążącym ci obecnie związkiem uczuciowym, ale próba nawet niewielkiej zmiany podejścia okaże się z pewnością korzystna.
---
7 - WIATR
Symbol zmieniającej się pogody, zawierucha, cyklon, trąba powietrzna, a może po prostu powiew nowości?
Jedno jest pewne: nadchodzą istotne zmiany w twoim życiu. Jeśli nawet na horyzoncie pojawią się chmury, z pewnością nie będą tak liczne, aby zaćmić zdolność logicznego rozumowania.. Uczucie jakim darzy cię partner, pomoże ci przezwyciężyć niezbyt szczęśliwe momenty. Uważaj skąd wieje wiatr.
---
8 - OGIEŃ
Oznacza siłę, witalność, działanie - teraz nadszedł jeden z tych momentów, w którym musisz zdecydowanie ująć swój los i formować go zgodnie z twoją wola, oczekiwaniami, pragnieniami.
Dysponujesz taką siłą, więc użyj ją bez obaw i spójrz na swoja najbliższą przyszłość ze spokojem i zaufaniem.
Nie trać czasu na wahania.
---
9 - DESZCZ
Deszcz w starożytności zawsze był uważany za przychylność fortuny, szczęście, opiekę bogów.
9 (dziewiątka) to jedna z najszczęśliwszych liczb azteckiej tablicy astrologicznej: wróży okres zbioru owoców tych wysiłków, które włożyłeś niedawno w stworzenie dla ciebie ważnej rzeczy. Jesteś pod znakiem dobrego losu - zdaj sobie z tego sprawę. Nadszedł moment śmiałych dokonań i działań, przede wszystkim w miłości, szczęście znajduje się na wyciągnięcie ręki.
Odpowiedz
#2

ocelot. Byłam ciekawa jak wygląda - przypomina geparda.
Odpowiedz
#3

Wyszedł mi Deszcz Uśmiech brzmi dobrze. Zgadza się, co do "śmiałych dokonań" - rozpoczynam nowe projekty w ciągu najbliższych miesięcy Uśmiech
Odpowiedz
#4

Joanna napisał(a):ocelot. Byłam ciekawa jak wygląda - przypomina geparda.

Jaki piękniusi Rotfl Kotek Kotek Kotek


Odpowiedz
#5

Jak dla mnie 'trochę' Uśmiech naciągane, bo oznaczałoby to, ze nasza przyszłość zależy od dnia, w którym robimy sobie wróżbę. Jutro moja przyszłość, wygladałaby juz inaczej? To chyba nie tak działa. Oczko
Odpowiedz
#6

Wyszedł mi Sęp i faktycznie pasowałoby do mojej obecnej sytuacji... Wydaje mi się jednak, że są to tak ogólne sformułowania, że do większości tych figur bym znalazła powiązanie z moim życiem. Zgadzam się z Cytrynką, coś tu nie pasi z tym dniem robienia sobie wróżby... Ale cóż, panta rhei! Oczko
Odpowiedz
#7

Cytryna napisał(a):Jak dla mnie 'trochę' Uśmiech naciągane, bo oznaczałoby to, ze nasza przyszłość zależy od dnia, w którym robimy sobie wróżbę. Jutro moja przyszłość, wygladałaby juz inaczej? To chyba nie tak działa. Oczko


otoz to!
Akurat dzisiaj wypada mi 9 więc jest wszystko cacy. Ale to by wychodziło, że w każdym kolejnym dniu pisane jest nam coś innego? Bezradny
Odpowiedz
#8

Mi wypadla 4 - trzcina, wlasciwie zgadza sie. Wrozbe traktuje od dnia dzisiejszego na kolejny miesiac - wg zalecenia.... zobaczymy Uśmiech
Odpowiedz
#9

Możnaby sobie obliczyć, którego dnia "zrobić" "wróżbę" by wyszła tak jak byśmy chcieli. Tylko, że chyba nie na tym polega wróżenie... Jak zawsze trzeba spontanicznie zdać się na intuicję, wewnętrzne potrzeby i Los. Może w takim przypadku ta "wróżba" ma jakieś znaczenie 'przewidywawcze'. Niemniej to takie wróżenie z przymrużeniem oka, chyba bardziej dla zabawy (osobista opinia).
Odpowiedz
#10

Luks napisał(a):Możnaby sobie obliczyć, którego dnia "zrobić" "wróżbę" by wyszła tak jak byśmy chcieli. Tylko, że chyba nie na tym polega wróżenie... Jak zawsze trzeba spontanicznie zdać się na intuicję, wewnętrzne potrzeby i Los. Może w takim przypadku ta "wróżba" ma jakieś znaczenie 'przewidywawcze'. Niemniej to takie wróżenie z przymrużeniem oka, chyba bardziej dla zabawy (osobista opinia).


Dokładnie, należy traktować z przymrużeniem oka. Chociaż już w ktoryms horoskopie z kolei wychodzą mi podobne rzeczy. Najbliższe tygodnie zweryfikuja. Z drugiej strony czytając i nastawiajac się na dobre wydarzenia, takowe przyciagamyUśmiech
Odpowiedz
#11

A ja sie bede trzymala tego, ze sie sprawdzic ma bo mi wypadla 9, Deszcz, i brzmi to wyjatkowo przyjemnie Oczko
Ale moze dlatego wypadlo, ze dzis wyjatkowo w Barcelonie pada Oczko
Odpowiedz
#12

W Polsce tez padało i też miałam 9 Uśmiech
Barcelona... eh...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości