4 Buław - GD
#1

Wiecie co? Nie mogę załapac w tej talii tej czwóreczki. Moze ktos cos? Dzięki. Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witam.
Czy to zadowolenie po dobrze wykonanej pracy? Mam odczucie jak by kucharka zaprzęgła do pomocy..no wlasnie kogo? Ręcę wyłaniające się, czyli jakas pomoc nie oczekiwana, dar z nieba. I pilnuje aby wszustko zostało dobrze wymieszane.
Witam. Niestety nie umiem umiescic zdjęcia karty. Szkoda. To nie jest gospodyni kszątająca się po domu. To dorodna kobieta stojąca z założonymi rękoma na piersi a przed nią ręce mieszające w naczyniu gdzie jest ogień.
Odpowiedz
#3

Karty nie widziałam, ale 4 Buław oznacza m.in ustabilizowane życie rodzinne, jak to 4 może obrazować po prostu codzienną rutynę, stąd zapewne pojawił się obraz gospodyni domowej krzątającej się po domu...myślę, że w tym kierunku należałoby czytać tą kartę


Odpowiedz
#4

Bez obrazu karty za duzo Tobie nie pomozemy... W pelnej edycji masz zalacznik i zwyczajnie dodajesz plik z obrazem karty.
Odpowiedz
#5

[Obrazek: db_IGD-_Stabe_041.jpg]

[ATTACHMENT NOT FOUND]
w pozmnieszeniu... Oczko

tutaj cała talia

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#6

Nigdy nie bylam fanka tej talii... i znow mi sie przypomina dlaczego.

Co do tej babki, to tamto w tle to mi wyglada na swiatynie, a rece jakby pojawiaja sie znikad, nie wydaja sie ludzkie. Dar ognia z niebos dla kaplanki?
Odpowiedz
#7

Kobieta na tej karcie to taka Strażniczka domowego ogniska Oczko Można by ją przyrównać poniekąd do Arcykapłanki ale w bardziej codziennym, czwórkowym znaczeniu. Ta kobieta tutaj stoi i 'świeci przykładem', znalazła swoje miejsce na Ziemi, ma ustabilizowane i poukładane życie rodzinne.


Odpowiedz
#8

Dziękuję. Bardzo mnie męczyła ta czwóreczke. Teraz po twoim wyjasnieniu wszystko jasne. Pozdrawiam.mam jeszcze pytanie- masz doczynienia z tą talią tarota? Niektóre karty przemawiają bardzo wyraziscie ale z niektórymi mam jeszcze klopot. Dobrze byloby poznac opinie na ich temat kogos kto je zna. Uśmiech
Beato przeczytalam Twojego bloga. Swietna interpretacja Arkan Wielkich. Bardzo mi się podoba. Ale czuję niedosyt. Szkoda ze nie masz zamieszczonych więcej opisów np Arkan Małych. Swietnie przekazane. Uśmiech
Odpowiedz
#9

Dziekuje, ale nie mam teraz czasu na dodawanie nic nowego. A tej talii nie znam, widzę ja pierwszy raz na oczy Uśmiech


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości