Proszę o pomoc
#1

witam serdecznie Nie wiem czy w dobre miejsce trafiłam ale mam mały problem.. Ostatnio byłam u wrozki, która posługuje się runami.. Stawiała mi runy na związek (rozstałam się z partnerem). Mówiła, że wrócimy do siebie... Ale nie to przykuło moją uwagę... Za każdym razem jak rozkładała karty to trzy runy "kładły" się koło siebie, zawsze w tej samej kolejności... DAGAZ, SOWELO, THURISAZ. Ktoś pomoże mi to zinterpretować? Co to może oznaczać?? Za pomoc będę bardzo wdzięczna... Pozdrawiam... Uśmiech
Odpowiedz
#2

Dagaz mówi o tym świetle po nocy, więc mogłoby to sugerować powrót, niemniej przy tych Sowilo i Durizas powrót ten może nie być łatwy, bo ktoś może się wzbraniać i mieć po prostu za złe, chcąc też odpłacić pięknym za nadobne. Mały sukces poprzez zemste za :p

pozdro
s
Odpowiedz
#3

Osobą wzbraniającą się jestem ja... Albo on zacznie się starać albo nici z tego. Na inne zachowanie z mojej strony po prostu nie może liczyć. Jeśli mu zależy to się postara. A pewnie nie na ręke mu to bo to ja zawsze latałam za nim... czas to zmienić... Znając jego będzie (już to robi) robił mi na złość.. ale ja staram się zachować spokój za wszelką cenę i to też doprowadza go do szału.. hi hi... Ale jestem pewna swoich racji, tym bardziej że runa dla mnie na ten rok to ALGIZ więc na nic lepszego w tej całej sytuacji nie mogłam liczyć. To tak po krótce..Dziękuję Ci serdecznie i pozdrawiam Izka Uśmiech
I jeszcze takie małe spostrzeżenie - pytanie...Nie stawiam Run, do czynienia mam z Tarotem ale runy bardzo mnie "ciągną" do siebie. Na razie od jakiegoś czasu czytam na ten temat, obserwuję.. Chciałabym tylko wiedzieć, czy moje spostrzeżenia idą w dobrą stronę.. Powrót, zmiana jest w okresie lata, jednak będzie to "przypłacone" dużą ilością nerwów, ew. awantur...?
Odpowiedz
#4

Poczytaj tutaj o runie Algiz w Dziale Runy...i o innych runach, o które pytasz tutaj...
Runa Algiz daje ochronę, wspomaga naszą intuicję, jest jak tarcza ochronna, spoza której również możemy działać/atakować...
ale...no właśnie...poczytaj przemyśl sobie tę rune, jeśli jest ona wylosowana dla Ciebie na ten rok...
Zawsze trzeba zachować równowagę w swoim działaniu...
Opisy run są również w dziale Skrypty, Medytacje...

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#5

Tak. Wiem. Czytałam i czytam także w innych źródłach... Staram się być prawym i dobrym człowiekiem. Moje czyny i decyzje może nie zawsze są trafne ale nie robię nikomu na złość i staram się nie sprawiać nikomu przykrości. Walczę o swój spokój ducha. Jeżeli kogoś atakuję to tylko wtedy gdy sytuacja mnie zmusza do tego ale mówię komuś tylko prawdę... Nie mam złych intencji bo po prosu nie potrafię... Taka już jestem. Niech Pani wyciągnie na mnie runy, zobaczy Pani.. Proszę..
Odpowiedz
#6

Przepraszam Cię,  ale nie wróżę na forum...
Poza tym jak sama piszesz dostałaś wróżbę z run...
Poproś znajoma wróżkę o następna wróżbę...ale za jakiś czas...
Wróżenie w krótkim okresie czasu, obojętnie z jakich kart, nie jest dobre...to tylko zamiesza Ci ocenę rzeczywistości...
A do pracy z runami...zachęcam...
Runy, jeśli im zaufasz...dają dużo pozytywnej energii..., to taki impuls do działania...ale i tak wszystko zależy od nas samych...
powodzenia... Uśmiech

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#7

Nie chciałam żeby Pani stawiała mi karty tyko zobaczyła jakim człowiekiem jestem, nie staram się iść w tym kierunku przed którym ostrzega runa Algiz.. I tak na marginesie dziękuję za troskę... Bo Pani wykazała troskę abym zwróciła uwagę na całokształt tej runy... Dziękuję... Uśmiech
Jest Pani mądrą kobietą... Pozdrawiam serdecznie...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości