Karty kontaktu
#45

To ja odświeżając temat dodam, że 6 denarów niedawno sprawdziła mi się, jako brak kontaktu więc te 6 to nie zawsze jest wymiana. Uśmiech
Odpowiedz
#46

Aggata napisał(a):U mnie jeszcze pewniakami kontaktowymi sa: 2 puchary, Slonce (glownie chodzi o kontakt poprzez komunikatory).
Jestem bardzo ciekawy tej 2 kielichów, bo wg tego w czwartek mógłbym liczyć na telefon...dam znać...
Odpowiedz
#47

A co sądzicie o połączeniu X Koło Fortuny i 2 Monety przy pytaniu o spotkanie? Ja odczytałam to jako tak, bo już dawno nie widziałam tej osoby i nic nie zapowiada, że miałabym ją spotkać. Czy 2 monety mogą mówić o tym, że na tym spotkaniu pokłócimy się? Lub może dojdziemy do kompromisu?

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#48

Zwierzynianka napisał(a):A co sądzicie o połączeniu X Koło Fortuny i 2 Monety przy pytaniu o spotkanie? Ja odczytałam to jako tak, bo już dawno nie widziałam tej osoby i nic nie zapowiada, że miałabym ją spotkać. Czy 2 monety mogą mówić o tym, że na tym spotkaniu pokłócimy się? Lub może dojdziemy do kompromisu?

Jesli dawno nie widzialas tej osoby, to dokladnie obie karty oznaczaja zmiane istniejacej sytuacji, a wiec tak. Nie doszukiwalabym sie klotni.
Odpowiedz
#49

Dziękuję, Madrugada. Teraz pozostaje tylko czekać Uśmiech

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#50

Zwierzynianka napisał(a):A co sądzicie o połączeniu X Koło Fortuny i 2 Monety przy pytaniu o spotkanie? Ja odczytałam to jako tak, bo już dawno nie widziałam tej osoby i nic nie zapowiada, że miałabym ją spotkać. Czy 2 monety mogą mówić o tym, że na tym spotkaniu pokłócimy się? Lub może dojdziemy do kompromisu?

Kontakt niespodziewany, przelotny, moze bedzie miec jakis interes do Ciebie , siła wyzsza sprawi, ze bedzie zmuszony zazdwonić. To kontakt na zasadzie, "Czesc co słuchać a w podtekście jakiś interes.
Odpowiedz
#51

To ciekawe co piszecie bo mi ta dwójka monet kojarzyła się z żonglowaniem, brakiem konkretnej decyzji i swoistym niezdecydowaniem które mi by wskazywało że jeszcze nic nie przesądzone; dobrze myślę?
Odpowiedz
#52

Mi też tak się kojarzy, ale w sumie w niektórych taliach na karcie widnieją 2 osoby, co symbolizuje spotkanie. W tym przypadku ważna jest też karta Koła Fortuny, bo zwiastuje odmianę losu.

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#53

Hm tyle, że tam obok 2 denarów stoi Koło Fortuny, a ta druga karta lubi przynosić kontakty. Choć Koło też bywa różne pod tym kątem...to nieprzewidywalna karta. Niemniej to połączenie faktycznie może przynieść kontakt, aczkolwiek jakby przerywany Myśli
Jeśli chodzi o moje spojrzenie, to samą kartę 2 denarów widzę jako odpowiedź 50% szans na tak, 50% szans na nie.

A co do 2 kielichów, to nie przyniosła mi niestety oczekiwanego telefonu.
Odpowiedz
#54

Luks napisał(a):A co do 2 kielichów, to nie przyniosła mi niestety oczekiwanego telefonu.
Nie wiem kto miał się z Tobą skontaktować, ktoś znajomy? Bo dla mnie 2 kielichy może być kartą kontaktu, ale jednak z osobą z którą jesteś w jakiejś relacji - krewny, przyjaciel, dziewczyna z którą flirtujesz, ktoś z kim są już związane jakieś pozytywne emocje, wzajemna życzliwość. Natomiast nie oczekiwałabym że ta karta może pokazać np. wiadomość czy kontakt w sprawie służbowej, oficjalnej...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#55

To miał być telefon nazwijmy służbowy, ale nauczyłem się już nie klasyfikować kart sztywno, bo np 2 kielichów jest główną kartą wypadającą mi na podpisanie umowy - a to jakby nie było typowo formalna sprawa, nie mająca nic wspólnego z życiem prywatnym. Niemniej masz rację. Przede wszystkim 2 kielichów to raczej spotkanie lub połączenie sił, które następuje już po kontakcie.
Po prostu miałem obiecane, że otrzymam telefon do końca lutego. Postawiłem karty po 1 / dzień i wśród nich nie było ani jednej typowo "kontaktowej" w tylu 8 buław, któregokolwiek pazia, 6 mieczy, Sądu Ostatecznego (choć ten akurat niekoniecznie mi się sprawdza). Z tych kart, które otrzymałem 2 kielichów dawała największe szanse. Hm zatem chyba telefon przesunie się na marzec lub w ogóle go nie będzie.
Odpowiedz
#56

(21-02-2017, 18:40)Zwierzynianka napisał(a):  A co sądzicie o połączeniu X Koło Fortuny i 2 Monety przy pytaniu o spotkanie? Ja odczytałam to jako tak, bo już dawno nie widziałam tej osoby i nic nie zapowiada, że miałabym ją spotkać. Czy 2 monety mogą mówić o tym, że na tym spotkaniu pokłócimy się? Lub może dojdziemy do kompromisu?

Teraz już mogę stwierdzić, że połączenie X Koła Fortuny i 2 monet jednak nie przyniosło mi spotkania - był sporadyczny kontakt telefoniczny, ale nic więcej.

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#57

Na pytanie czy S napisze do mnie do 29 października:

3 kielichy, as buław VI Kochankowie - napisał Uśmiech

 
Odpowiedz
#58

Dla mnie kontaktowe karty to przede wszystkim pazie (czyli jak na każdym dworze przynoszący informacje), równie pewien jest as buław, 8 bulaw i mag.
Z ciekawych obserwacji :
- Sąd, 2 kielichy, 3 kielichy pokazały mi kontakt tylko i wyłącznie jako charakter kontaktu (po kłótni), nie sa natomiast dla mnie typowymi kartami kontaktu
- świat jest moim niemal pewnikiem antykontaktowym
- asy (poza bulawianym) to zazwyczaj albo odpowiedz na mój kontakt, albo Przeminiecie takiej mysli przez głowę drugiej strony, ale za mało czasem by wprowadzić kontakt w czyn
- rycerz bulawiany bądź mieczy niesie zazwyczaj telefon (kontakt bardziej bezpośredni niż posłaniec jakim jest paź). Rycerz denarow i pucharów sa jak dla mnie zbyt bierne by jednoznacznie kontakt wskazywać
- królowie nigdy nie pokazują mi rozmów zainicjowanych przez ta druga strone - siedzą na tronach i sa w moim odczuciu zbyt bierni, podobna sytuacja z królowymi
Odpowiedz
#59

Mnie spotkania pokazują
2 puchary, słońce, czasem 9 pucharow
Kontakt
Paz mieczy, 8 bulaw, 8 mieczy
Brak kontaktu
4 mieczy, wieża, może być i śmierć
Odpowiedz
#60

Jeszcze dodam, że:
8 bulaw - kontakt stały, telefoniczny, smsowy
8 bulaw odwrócone - kontakt utrudniony, jedna osoba może dążyć do kontaktu
Paz mieczy - konkretna informacja słowna, rozmowa, przekaz
Rycerz mieczy - list formalny, umowa, wiza
Paz pucharów - typu zaproszenie na wesele, chrzciny, urodziny, randke
Słońce - faktyczne planowane spotkanie, które dojdzie do skutku i bedzie udane
8 mieczy - bardziej wymiana suchych informacji, logicznych między sobą, często w pracy
9 pucharów - albo mily czas we dwoje w niezobowiazujacej relacji, albo impreza z alkoholem
3 pucharów - grupa ludzi
2 puchary - po prostu spotkanie dwóch osób, mnie rzadko pokazuje randkę, prędzej rozmowę o pracę, spotkanie pracownika z szefem
4 miecze - zawieszenie, w pytaniu o relacje na końcu układu mówi o tym, że nie rozmawiają, nie mają kontaktu, ale może być to czasowe
Wieża - gwałtowna sytuacja, która spowodowała zatrzymanie kontaktu, wahanie i niezdecydowanie
Śmierć - zerwanie kontaktu
Odpowiedz
#61

U mnie karta  XVI Wieża za każdym razem pokazywała trudności w komunikacji internetowej. Słaby internet, brak dostępu do komputera, jakieś usterki techniczne. Kontakt więc z osobą mocno utrudniony ze względu na technologię.
Odpowiedz
#62

Mnie do tej pory kontakt pokazał jedynie Mag i rycerz mieczy (ale ten kontakt nie był miły)
Wbrew temu co czytam i słucham o tarocie to u mnie jak wypada 8 buław to nigdy nie ma kontaktu. 

A czy według was jeśli na pytanie, czy dana osoba chciałaby się spotkać, wypada 9 kielichów i Mag to oznacza, że chciałaby czy że nie?
Ja bym to zinterpretowała w ten sposób, że chciałaby się spotkać, może na piwo czy coś w tym rodzaju , ale nie jestem pewna.
Odpowiedz
#63

Mi król mieczy pokazuje kontakt, ale jest to zazwyczaj coś chłodnego, krótkiego lub co sprawi na zawód lub przykrosc. Zawsze mi tak wychodzi jak wypadnie na kontakSmutnyod razu spodziewam się nie zbyt miłych wieści od tej osoby...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości