Karty kontaktu
#1

Witajcie kochani,

Chciałam Was podpytać o karty, które mówią o kontaktach między ludźmi, które karty Wam taki kontakt wskazują, a które wyraźnie mówią, że do kontaktu nie dojdzie ?
Na pewno karty przekazywania informacji i rozmowy to pazie, rycerze w moim odczuciu też szóstki i dwójki.
Ostatnio na pytanie o to czy nastąpi kontakt wyszła mi 4 mieczy i tu mam trochę mieszane uczucia. Spotkałam się z interpretacjami, że 4 mieczy wskazuje na kontakt ale ja odczuwam ją jako bierność, wycofanie i oczekiwanie z tej drugiej strony więc żadna rozmowa może nie dojść do skutku.
Podpowiedzcie coś proszę.
Odpowiedz
#2

Dla mnie 4 mieczy to raczej siedzenie (leżenie) z założonymi rękami, a więc znaczenie przeczące spotkaniu.
Karty na spotkanie (prócz tych, co wymieniłaś) to mogą być np. trójka kielichów, 10 kielichów (rodzina na karcie), może 3 monet (też jest grupka, mogą się razem gdzieś wybierać), a także VI Kochankowie Uśmiech

Samotne karty to IX Pustelnik, 5 kielichów, 9 kielichów, 4 monet, 9 monet, 8 mieczy, 10 mieczy (chyba że kontakt był i ktoś facetowi te miecze w plecy wbił Oczko Ale to raczej nieprzyjemny rodzaj kontaktu).
Odpowiedz
#3

Okazało się, że kontakt był (4 mieczy) ale w niezbyt miłym tonie - to była raczej forma zaczepki niż chęć rozmowy, która została bardzo szybko ucięta a pytający nawet nie miał szans przedstawić swoich racji.
Odpowiedz
#4

To bardzo ciekawe, bo mnie 4 mieczy też się kojarzy z całkowitą biernością, wręcz izolacją. Inne tego typu karty to wg mnie Pustelnik, Wisielec, Cesarzowa, Smierć (jako odp negatywna), Księżyc (jako łudzenie się); z AM bierne są wszystkie czwórki, a piątki zwykle dają odpowiedź negatywną. Dziewiątki są odrobinę samotne więc one raczej też się nie kontaktują.

Co do kart kontaktu to przede wszystkim Sąd Ostateczny, Swiat, 8 buław. Powiedziałbym, że szansa jest też przy Rydwanie, Kole Fortuny i Wieży... Jeśli chodzi o AM to bardzo towarzyskie są trójki. Karta dworska niestety jeszcze nigdy nie pokazała mi kontaktu Smutny

Co do 8 mieczy to zależy w jakim otoczeniu leży, bo czasem ta karta może pokazywać przelotny kontakt, np. spotkanie kogoś na ulicy, na chwilę, kiedy się spieszymy. Ale samą, bez dodatku innych kart też widzę jako przyblokowanie kontaktu.
Odpowiedz
#5

a moze 4 mieczy sugerowala, ze nalezaloby nie zaczynac pytania czy rozmowy, poniewaz osoba jest w stanie pokazywanym przez karte?

zdecydowanie nie jest to karta kontaktowaa Uśmiech
Odpowiedz
#6

Myślę,że rycerze i giermki są kontaktowi, nie koniecznie do spotkań czy długich rozmów ale do wiadomości czy sms jak najbardziej. Poza tym często jako kartę kontaktu na bank pokazuje się 8 buław, a u mnie niestety to się nie sprawdza!
Odpowiedz
#7

Na pytanie czy będzie kontakt od Pana wyszły:
3miecze, 8 mieczy, 8 pucharów
Pan po 6 dniach napisał Uśmiech

8 buław bardzo często wskazuje mi na kontakt internetowy.
XVII Gwiazda- kiedy czekałam na wiadomość od mężczyzny, dostałam odpowiedź w ten sam dzień Uśmiech
Odpowiedz
#8

Czesc !
Macie jakies pewniaki kontaktowe jesli chodzi o tarota?
Jakie karty wam najczesciej wyskakuja jesli chodzi o kontakt?
Co myslicie o :
*Krol bulaw
*krol mieczy
*kochankowie
*6 bulaw
*5 kielichow
(Wszystkie osobno) jesli chodzi o kontakt?

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#9

Raczej z tych powyzszych, to bym sie nie dopatrywala pewniakow, wrecz przeciwnie, moze 6 bulaw, choc osoba w tej karcie raczej oczekuje, ze to o nia sie bedzie zabiegalo. Ale kazdy ma swoj system Uśmiech

XX Odrodzenie, Pazie, Rycerze (za wyjatkiem monet), 8 bulaw Uśmiech

Przy czym te karty osobowe pokaza nature kontaktu, paz monet wiele razy mi pokazal kontakt z prezentem, kielichy emocjonalny, mieczowy, no tak, ten potrafi nam przygryzc, ale kontakt bedzie Oczko
Rycerze mi pokazuja czesto przyjazd, wizyte. Znow Rycerz Mieczowy moze pokazac, ze ten kontakt bedzie nieprzyjemny, gwaltowny, moze prowadzic do awantury.

Miecze potrafia pokazac kontakt telefoniczny. Asy w pytaniu na tak/nie pokazuja zazwyczaj TAK.
Odpowiedz
#10

Kurcze super mi to wytlumaczylas ! dziekuje !
Fajnie jest wiedziec od osoby bardziej doswiadczonej!
a co myslisz o krolu bulaw?

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#11

Wiesz, najpredzej ze wszystkich kroli, ale nie wyczuwam go jako pewniaka. Raczej skupiony na swoim rozwoju, pracy, przedsiebiorstwie. Jak mu sie przypomni, znajdzie chwile, albo moze cos dzieki temu zystac, to sie odezwie.
Odpowiedz
#12

Super super Rotfl Nazwa Pewniaki kontaktowe powstala bo chcialam sie dowiedziec jakie najczesciej karty wychodza na kontakty , a karty ktore wymienilam to te ktore mi wypadly czasami chodz sama nie wiem jak je interpretowac Uśmiech ale dzieki za wskazowki !

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#13

Zawsze musisz Kasiu w zaleznosci od sytuacji interpretowac. Te karty ktore wymienilam to dla mnie pewniaki z duzym prawodpodobienstwem pokaza kontakt, wizyte kogos. Jesli sie pytasz o konkretna sytuacje, tak naprawde intepretujesz w zaleznosci od tej niej.

Wypadly Tobie jak sie pytalas o co? I wszystkie pokazaly kontakt?
Odpowiedz
#14

No wlasnie dopiero sie pytalam Rotfl czy pewna osoba sie odezwie , jeszcze czasami wychodzil krol monet chodz on to mi na kontak na bank nie wskazuje wiec jeszcze nie wiem , natomiast wiem ze 8 bulaw to kontakt na 100% jak wspomnialas Uśmiech Jak sobie robie karty to mam jakies zacmienie umyslu I za cholere nie odczytam :p a jak Robie komus to zawsze trafnie wychodza Rotfl

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#15

Kasiu, ale pytalas sie o kontakt z ta sama osoba kilka razy, i wypadaly te karty? Nie mozna sie tak pytac o to samo wciaz. Kazda nastepna karta zaciemnia obraz..

Lepiej sie zapytac i polozyc karte na Tak/Nie/Rezultat raz, i trzymac sie tej odpowiedzi. Ale jesli te Tobie wypadaly to nie czekalabym na kontakt zdecydowanie.
Odpowiedz
#16

Pytalam sie o 2 osoby Uśmiech ale chyba za czesto robie bo co jakis czas pokazuja mi co innego .
Jesli chodzi o pytania tak/nie to raczej takich nie zadaje chodz czasami bym chciala.. Czytajac ksiazki natknelam sie na wiele innych informacji jedni mowili ze wierza odpowiada na tak drudzy ze na nie tak Samo bylo z innymi kartami.. A jak pani interpretuje karty tak/nie Uśmiech? Jesli moge zapytac

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#17

A co jeśki przy 6 buław pokaże side Król mieczy?
Czy the karty razem zwiastują kontakt?
Odpowiedz
#18

Jaka pani Rotfl

Karta na Tak/Nie maja stanowic dla siebei jakas wage i razem prowadzic do odpowiedzi. Dajmy na to, stworze przyklad uzywajac kart ktore wyciagnelas:

Tak: Kochankowie
Nie: Krol Mieczy
Rezultat: Krol Bulaw

Kochankowie mowia, ze gdzies pojawia sie u niego takie wachanie, moze faktycznie czasami sobie pomysli, co by napisac. Jednak Krol Mieczy mowi ze na poziomie umyslowym na ten czas sie odcina. Krol bulaw na samym koncu potwierdzi ze skupia sie raczej na sobie, aczkolwiek, po jakims czasie jak bedzie mial moment moze sie odezwac, aczkolwiek nie jest to dla niego priorytetem.

Jesli np, na pozycji tak pojawilaby sie wspomniana 8 bulaw, to przechylilaby tego Krola Bulaw na strone kontaktu, aczkolwiek wciaz krol mieczy by sugerowal, ze musi sobie najpierw cos przemyslec, zdystansowac sie.
Odpowiedz
#19

Dla mnie pewniak to 8 buław 2 puchary
Odpowiedz
#20

Dzina, pisalam wyzej. Dla mnie 6 bulaw, oczekuje raczej tego kontaktu od drugiej strony. Krol Mieczy w sobie jest dosyc zdystansowana karta, nie jest to dla mnie typowa karta kontaktu. Krolowie ogolnie skupieni sa czesto zwyczajnie na sobie, czy to na swoich myskach, oceniajac sytuacje, czy na finansach czy tez wlasnych projektach, interesie, uczuciach w przypadku Krola Pucharow. Nie sa to karty aktywne, wiec przy 6 bulaw podkreslaja, ze Pan raczej mysli, ze jakby co to Ty sie odezwiesz.
Odpowiedz
#21

O kurcze super interpretacja dziekuje ! Strzelilas w 10 ! Jesli moge zapytac Jak sie uczylas tarota z ksiazek czy po prostu intuicja Uśmiech? Jesli moge zapytac czemu tarot czasami pokazuje mi jedna sytuacje ktora jeszcze nie miala miejsca a nie wazne jakie pytanie zapytam zawsze wychodzi ta jedna sytuacja chodz pytanie tego nie dotyczlo ? Czy tarot chce mnie ostrzec ?

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#22

Jeśli chodzi o mnie to wiadomości, maile i telefony najczęściej pokazuje mi paź mieczy. To dla mnie logiczne, bo to właśnie ten paź lubi zbierać informacje i komunikować się z ludźmi. Inni paziowie też przynoszą kontakt, ale w mniejszym stopniu. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia z kartami. Uśmiech
Inne karty, które pokazały mi kontakt to też 6 mieczy oraz 8 buław. Natomiast jeśli chodzi o Sąd Ostateczny (Odrodzenie/Zmartwychwstanie) to mam różne doświadczenia - raz pokazuje kontakt, a raz nie. Wydawało by się, że te trąby do czegoś wzywają, a jednak nie zawsze... Ciekawie jest z 2 pucharów, bo ta z kolei pokazuje mi raczej same spotkania.
Wieża może pokazywać kontakt, czemu nie. Zależy jeszcze od otoczenia (chyba, że to odpowiedź jednokartowa).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości