XIV - Umiarkowanie (Równowaga)
#23

Nie wiem jakie jest zdanie innych, każdy może inaczej to widzieć... i nie wiem na jakiej pozycji miałaby być ta karta... tak czy siak dla mnie Umiarkowanie jest kartą łagodzącą wyrazistość emocji i wszelkie nagłe reakcje - więc płacz mi do niej nie pasuje.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

Każdy ma swoje doświadczenia z kartami i zachęcam do robienia codziennych notatek, dlatego karty są tak fascynujące. Nie skreślałabym płaczu definitywnie ze względu na obecnośc wody w tej karcie. Karta może pokazywac stan przejściowy, kiedy próbujemy wejsć z jednego stanu w drugi, więc hsiteryczny płacz- nie, ale łkanie,które za chwilę przechodzi w stan spokoju -tak..
Odpowiedz
#25

Ale to jednak Wielkie Arkanum...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#26

Dla mnie karta XIV Umiarkowanie to równowaga w pozycji prostej bądź jej brak, w pozycji odwróconej- w dużym uproszczeniu. Oczywiście płacz może być efektem braku równowagi, jednak nigdy w tej karcie nie widziałam łez.
Odpowiedz
#27

Czy Umiarkowanie jest kartą kontaktu dla Was?
Np jeżeli pytamy Czy osoba x odezwie się w tym tygodniu ( załóżmy taki czas, )

Jak dla mnie raczej słaba na kontakt. Ewentualnie mówi że nie ze trzeba będzie poczekać na ów kontakt.
Nie mam z tą kartą doświadczen.
Ewentualnie kontakt taki lajtowy spokojny raz na jakiś czas tak to czuje bynajmniej..czas pokaże
Odpowiedz
#28

Przy pytaniach o kontakt ta karta mówi, jak dla mnie, żeby podejść do sprawy na spokojnie i nie spodziewać się za wiele, tj. nie oczekiwać, że ten kontakt nastąpi szybko. To takie wychładzające "take it easy". Mnie często pokazuje opóźnienia: coś przyjdzie, ale trzeba na to poczekać. Jeśli chodzi o kontakt z nową osobą, nie wróży najlepiej, ale może też zapowiadać, że choć szału nie będzie, zwłaszcza na początku, to później znajomość się rozkręci i będzie długoterminowa i stabilna.
Odpowiedz
#29

czarnula44, pytania o znaczenie pojedynczej karty (lub połączenia dwóch kart) w robionym przez siebie rozkładzie zamieszczamy w dziale "Karty w praktyce - osobno i w połączeniach" http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=121 , ewentualnie w "Naszych wróżbach" http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=14 :kotek:

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości