Usiądź i pomyśl..
#1

Nie wiedziałam, że zamieszczacie tutaj także własną poezję Uśmiech Też jestem fanką literatury i lubię pisać własne wiersze w chwili natchnienia Uśmiech A oto jeden z moich wierszy Uśmiech

***
Usiądź i pomyśl
Czy wiesz ?
Czy wiesz, jak to jest kiedy kochasz ?
Kochasz, ale bez wzajemności.
Czy wiesz, jak to jest kiedy czekasz ?
Czekasz, ale nie widzisz rezultatu.
Nadzieja ?
Mimo wszystko ją mam
Choć czuje jak wygasa …
Odchodzi…
Czuje jak i ona mnie opuszcza
Usiądź i zastanów się
Dlaczego tak jest?
Ja nie wiem.
Próbowałam żyć bez Ciebie.
Nie umiem
Bo nie chce..
Pustka - teraz to czuje
Niepokój .. on też już zagościł
Wiem, że zostanie..
Czy wiesz jak to jest ?
Ja już wiem, bo czułam to każdego dnia …
Czułam jak część mnie odchodzi.
Codziennie, kawałek po kawałku
Zadając jeszcze większy ból
Miłość – raz piękna a raz szkaradna
Raz cudowna , rozpiera gorącym uczuciem
Raz uśmierca , odbiera sens życia

Usiądź i pomyśl
Czy wiesz jak to jest umierać ?
Wiedząc, że nadal żyjesz…
Odpowiedz
#2

Wg mnie miłość powinna uskrzydlać i dawać chęć do życia. Jak zabija i powoduje negatywne uczucia to nie jest prawdziwa tylko toksyczna. Buźki
Odpowiedz
#3

po prostu nieszczęśliwa Uśmiech
Odpowiedz
#4

Zdarza się. Ale trzeba iść do przodu. Dbać o siebie, pielęgnować swój spokój i szczęście. Żyć świadomie. Miłość nosić w sobie a nie szukać jej u innych. Głowa do góry. Świat jest piękny, a niektóre rzeczy tak po prostu przytrafiają się same we właściwym momencie. Trzymam kciuki Pociesza
Odpowiedz
#5

dziękuję, ale już jest ok Oczko ten wiersz leżał w szufladzie przez 2 lata i chyba pierwszy raz ujrzał światło dzienne Uśmiech
Odpowiedz
#6

"(...) Czy wiesz jak to jest umierać ?
Wiedząc, że nadal żyjesz…"

Wiem, nawet dość dobrze wiem jak to jest. I obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie będę przechodziła przez podobne piekło - piekło złamanego serca.

Nieszczęśliwa miłość ? Ale Angeliko, nie warto jej pielęgnować, dokarmiać swoją energią... to tak jakbyś posypywała na swoje rany sól. TRZEBA ŻYĆ i wierzyć w prawdziwą miłość, a ona się pojawi wtedy, gdy będziesz gotowa i dasz odejść tej nieszczęśliwej Oczko
Odpowiedz
#7

Masz rację, dzisiaj już to wiem Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości