Motywacja kazdego dnia
#89

[Obrazek: bf1fedc50fe6ac7cmed.jpg]
Odpowiedz
#90

W moim odczuciu bardzo ciekawy wykład na temat związków i relacji międzyludzkich Uśmiech

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GJ4y7F8ouik[/youtube]
Odpowiedz
#91

[Obrazek: 67ab1d3406121060med.jpg]
Odpowiedz
#92

[Obrazek: b7fc7b0558340786gen.jpg]
Odpowiedz
#93

Nadejdzie czas kiedy, w uniesieniu, powitasz siebie w swoich własnych drzwiach, w swoim własnym lustrze i uśmiechniecie się do siebie na powitanie.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#94

Polecam facebook Beaty Pawlikowskiej i jej żółte karteczki. Motywacja każdego dnia. Uśmiech Również film i książki Rhondy Byrne z serii Sekretu, sama powiadam juz 3 i poluje na 4. Uśmiech Dla anglojęzycznych na YouTube filmiki od Abraham Hicks... Cudowna atmosfera, aż Buzka się śmieje oraz bardzo pozytywne przesłania Uśmiech
Odpowiedz
#95

:romance-heartbeating: Słodka ta modlitwa...Od razu pokochałam tego Aniołka :angelic-green:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#96

Kiedyś usłyszałam o ciekawym ćwiczeniu:
Bądź ze sobą szczery i zadaj sobie pytanie - "Co byś zrobił gdybyś wiedział że na pewno Ci się to uda?".

Publiczne odpowiedzi ludzi jakie można np. znaleźć w internecie są na ogół głupawe (w rodzaju: zagrałbym w totolotka, zaczęłabym się odchudzać) bo po prostu ludzie albo nie są ze sobą szczerzy, albo nie rozumieją pytania... Tymczasem jeśli zrozumiesz że to pytanie dotyczy Twojego życia i będziesz ze sobą na 100% szczery, a przy tym weźmiesz pod uwagę że tu nie ma żadnych ograniczeń i naprawdę mógłbyś wybrać to co chcesz - odpowiedź może być dla Ciebie samego zaskakująca... zwłaszcza w zestawieniu z tym co naprawdę robisz w życiu.Uśmiech
Ja na przykład odpowiedziałam - chciałabym być aktorką. I naprawdę sama się zdziwiłam że ze wszystkiego na świecie wybrałam właśnie to.Oczko
Dało mi to sporo do myślenia...

[Obrazek: 50MSlU3.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#97

LeCaro świetne ćwiczenie Uśmiech Ale ciężko wybrać wśród tylu marzeń Uśmiech
Odpowiedz
#98

Łatwo nie jest, to fakt Uśmiech... trzeba się zastanowić i wybrać to co naprawdę masz w sercu, odrzucając wszystko to co jest tylko powierzchowne... A może nie trzeba się ograniczać do jednej rzeczy? Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#99

To byłoby piękne. Cieżko wybrać pomiędzy grą na skrzypcach, a lotem pierwszą klasą do Buenos Aires i rzucenie sie w wir tanga na ulicy Uśmiech
Odpowiedz

Nooooooo, Nastek.... Oklaski Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Dziękuje Uśmiech
Odpowiedz

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

[Obrazek: 7be8ca4a7b38ddeamed.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości