Witamy na Forum Ezoterycznym Dobry Tarot

Witaj! Logowanie Rejestracja

Jednorożec LeCaro Wróży Nocą
(29-07-2017, 17:51)Jednorożec LeCaro napisał(a):
(28-07-2017, 22:57)Papierowaksiężniczka napisał(a): Cześć Jednorożcu Uśmiech

Piszę z prośbą o rozkład dot. miłości/związku (ogólny).
Obecnie jestem sama, jakieś 3 miesiące temu na dobre wyleczyłam z pewnej relacji i obecnie czuję, że chcę ruszyć dalej i jestem na to gotowa. Natomiast też wiem, że bywam wymagająca, dlatego się zastanawiam czy bliska przyszłość niesie za sobą jakąś niespodziankę albo jak mogę jej pomóc.

Katarzyna, 26.04.1989

Papierowa księżniczko... ale o ile się nie mylę, nadal obowiązuje jeszcze półroczna wróżba na uczucia, którą dostałaś w marcu od Joany. Tak ...No i do weryfikacji masz jeszcze wróżbę u Luksa.

Masz rację, pytałam o coś podobnego Joannę. Natomiast wtedy Krystyna zasugerowała mi, że nadal żyję przeszłością. Postanowiłam wrócić z tym pytaniem, gdy stwierdzę, że mam to całkowicie za sobą. Jednak jeśli uważasz, że powinnam poczekać, uszanuję to Uśmiech

PS. Luksową wróżbę zweryfikowałam, ale mój błąd, że nie zrobiłam cytatu Oczko
Krystyna napisał 09-08-2017, 07:53:
Krystyna sugerowała Ci wstrzymanie się z wróżbą z 9.03...
Ty dostałaś wróżbę od Joany 30.03...na sześć miesięcy...a więc do 30.09.2017
Po tym terminie i pisząc weryfikację, możesz prosić o kolejną prośbę z tej dziedziny życia...
Moderator Krystyna
(30-07-2017, 07:05)Papierowaksiężniczka napisał(a):
(29-07-2017, 17:51)Jednorożec LeCaro napisał(a):
(28-07-2017, 22:57)Papierowaksiężniczka napisał(a): Cześć Jednorożcu Uśmiech

Piszę z prośbą o rozkład dot. miłości/związku (ogólny).
Obecnie jestem sama, jakieś 3 miesiące temu na dobre wyleczyłam z pewnej relacji i obecnie czuję, że chcę ruszyć dalej i jestem na to gotowa. Natomiast też wiem, że bywam wymagająca, dlatego się zastanawiam czy bliska przyszłość niesie za sobą jakąś niespodziankę albo jak mogę jej pomóc.

Katarzyna, 26.04.1989

Papierowa księżniczko... ale o ile się nie mylę, nadal obowiązuje jeszcze półroczna wróżba na uczucia, którą dostałaś w marcu od Joany. Tak ...No i do weryfikacji masz jeszcze wróżbę u Luksa.

Masz rację, pytałam o coś podobnego Joannę. Natomiast wtedy Krystyna zasugerowała mi, że nadal żyję przeszłością. Postanowiłam wrócić z tym pytaniem, gdy stwierdzę, że mam to całkowicie za sobą. Jednak jeśli uważasz, że powinnam poczekać, uszanuję to Uśmiech

PS. Luksową wróżbę zweryfikowałam, ale mój błąd, że nie zrobiłam cytatu Oczko

Papierowa księżniczko, a więc poczekajmy do września... Joana przepowiedziała Ci poznanie mężczyzny - może do tego czasu on się pojawi?  Pociesza ...
....... * [Obrazek: xYQKgiC.jpg] LUX IN TENEBRIS LUCET, Ewangelia wg Jana 1,5  *.......
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, przeczytaj regulamin mojego Gabinetu: klik! 
(29-07-2017, 07:15)Jednorożcu napisał(a): [Obrazek: ft4i3Dw.jpg]

1. Sygnifikator - 6 buław
2. Osoba pytająca - Rycerz mieczy
3. Problem pytającego - Królowa denarów
4. Podłoże problemu - 8 kielichów
5. Wpływy z przeszłości - Rycerz buław
6. Stan obecny - XXI Świat
7. Najbliższa przyszłość - VIII Sprawiedliwość
8. Obraz własnej osoby - XIX Słońce
9. Otoczenie (jak inni Cię widzą) - XII Wisielec
10. Obawy i nadzieje - 6 denarów
11. Ostateczny wynik - 10 kielichów

Plus dodatkowe 3 karty z pytaniem "Co powinnaś zrobić by osiągnąć satysfakcję zawodową?":
10 mieczy, II Kapłanka, Król Kielichów
I karta z talii Dar Aniołów. Karty misji życiowej - karta Pragnienie serca: "Anioły Cię wspierają, prowadzą i chronią, podczas gdy Twoje sny stają się rzeczywistością."

Zacznę niejako od końca, i napiszę Ci zdanie które jest podsumowaniem całego tego rozkładu, a zarazem wskazówką jaka z niego wynika... pokrywa się też ono z Twoją numerologią: Jeśli będziesz dążyć do sukcesu - nigdy nie osiągniesz szczęścia.
Zdanie to może Ci się wydać na pierwszy rzut oka nielogiczne bądź absurdalne, ale jeśli weźmiesz pod uwagę moją interpretację kart - zrozumiesz co mam na myśli. Tak

Albowiem według kart to jak Ty siebie postrzegasz i czego byś chciała, a to jak Cię postrzegają inni i co jest Twoim przeznaczeniem - to są dwie diametralnie różne rzeczy.
Jesteś pokazana jako osoba, która chciałaby osiągnąć sukces zawodowy, być samowystarczalna, niezależna i doceniana - także, a może głównie, w wymiarze materialnym. Ja wiem - w tej chwili możesz zaprzeczyć i powiedzieć: nie nie, pieniądze są ważne ale nie aż tak, dla mnie przede wszystkim liczy się zadowolenie z pracy. Hmmm... Karty pokazują że to status materialny i marzenia o odniesionym sukcesie są głównym bodźcem który napędza Cię do działania, pcha do walki o swoje... Twoim ideałem jest praca która dawałoby Ci duże pieniądze i niezależność - na przykład własna działalność (artystyczna czy inna... nieważne). Masz problem z ugięciem karku, z byciem podległym komuś "szeregowym pracownikiem" zarabiającym średnią krajową... I stąd wynika problem pokazany w karcie 8 kielichów - żadna praca w której byłaś dotąd nie satysfakcjonuje Cię do końca... żadna oferta pracy nie dotyczyła tego czym chciałabyś się zajmować na dłuższą metę. Nawet jeżeli początkowo wydaje się że coś z tego wyjdzie - po jakimś czasie odchodzisz zniechęcona z przekonaniem "nie, to nie to...", bo wydaje Ci się że jest coś więcej, że chciałabyś czegoś innego... Te Twoje obawy pokazuje karta 6 denarów - boisz się iż Twoje talenty, uzdolnienia, inteligencja, potencjał (pokazane w karcie Słońca - czyli karcie mówiącej o tym jak Ty sama siebie postrzegasz) - nigdy nie znajdą potwierdzenia, docenienia i nagrodzenia w odpowiedniej pracy. I to jest jedna strona Twojej osobowości - ta ambitna, ta którą być może łatwiej Ci dostrzec. 

Natomiast w kartach widoczna jest jeszcze druga strona Twojej osobowości, której być może nie chcesz dopuścić do głosu, a do której należą karty Wisielca, 10 kielichów, 3 karty z rozkładu dodatkowego, oraz karta z talii "Karty misji życiowej" - "Pragnienie serca"... Te właśnie karty mówią o tym, że to czego byś chciała "na trzeźwo", przez rozum - a to co dałoby Ci naprawdę szczęście i satysfakcję... to są dwie różne rzeczy. 
Otoczenie postrzega Cię jako osobę która zatrzymała się na pewnym etapie, zamkniętą na rozwój, nie wychodzącą z inicjatywą... której czas przecieka między palcami. Jakbyś nie miała odwagi zostawić za sobą przeszłości, przejść do kolejnego etapu swojego życia. Czy miał w tym udział mężczyzna z Twojej przeszłości pokazany w karcie Rycerza buław? Jakby zabrał całą Twoją energię ze sobą... zostawił Cię bez niej... stojącą w tym samym miejscu w którym stałaś wtedy...

"Co powinnaś zrobić by osiągnąć satysfakcję zawodową?"
10 mieczy, II Papieżyca, Król Kielichów
Karty przewrotnie odpowiedziały na to pytanie - niejako podkreślając i akcentując ostatnią kartę, kartę wyniku z "Krzyża celtyckiego" - czyli 10 kielichów.
I tutaj wracam do zdania, które rozpoczęło moją interpretację: Jeśli będziesz dążyć do sukcesu - nigdy nie osiągniesz szczęścia.
Tarot stawia tu na Twojej drodze najsilniejszą kartę zamykającą i odcinającą: 10 mieczy.
Wskazuje ona na to, że by osiągnąć satysfakcję z życia, poukładać je, najpierw musisz zamknąć definitywnie dotychczasowy jego rozdział i otworzyć nowy, całkiem inny od poprzedniego. Oddzielić przeszłość najgrubszą z możliwych kresek. W tym nowym rozdziale najważniejszą osobą nie powinna być władczyni spraw materialnych, namacalnych - Królowa denarów, której tak uparcie się trzymasz - lecz jej przeciwieństwo: Kapłanka... w towarzystwie Króla kielichów... zamieszkująca dom 10-ciu kielichów. Innymi słowy: szukaj szczęścia i satysfakcji w związku z mężczyzną który będzie Cię kochał i wspierał, z którym stworzysz związek oparty na wzajemnym zrozumieniu, zbudujesz wspólny dom, swoją przystań. Wymarzona praca nie powinna być Twoim Świętym Graalem i nadrzędnym celem. Jeśli ułożysz sobie życie uczuciowe, rodzinne, i osiągniesz spokój i satysfakcję na tym polu - wszystko inne samo zacznie się układać, również sprawy zawodowe. W Twoim przypadku taka właśnie powinna być kolejność - nie odwrotna... w przeciwnym razie - jeśli na pierwszym miejscu postawisz sukces zawodowy, materialny - wszystko może Ci iść jak po grudzie, będziesz miała problem z osiągnięciem satysfakcji.

Jako najbliższa przyszłość jest pokazana karta Sprawiedliwości - więc jest szansa że około października znajdziesz stałą pracę, coś uporządkowanego, wyważonego (więc nie będzie to związane np. ze sztuką), być może w jakiejś instytucji, urzędzie.
Swoją drogą jestem ciekawa jak Ci pójdzie ta praca z seniorami - moim zdaniem jest to coś w czym mogłabyś się dobrze realizować.  Oczko 

Powodzenia!  Buziak

Jednorożcu,

Może Cię zaskoczę, ale właściwie napisałaś wszystko, o czym w głębi serca wiem.
Bardzo dobrze opisałaś mojego wcześniejszego partnera, który niemalże "zabrał mi życie". Potrzebowałam sporo czasu, żeby się z tym pogodzić.
Jestem przekonana, że u boku właściwego mężczyzny, praca przestałaby grać pierwsze skrzypce pewnie byłoby mi nawet obojętne, co robię. Ech tylko jak go znaleźć? powoli tracę nadzieję...
Moje wcześniejsze doświadczenia nauczyły mnie, że w pewnych sytuacjach pieniądze po prostu trzeba mieć i dopóki będę sama na pewno będę myślała o finansowym "zabezpieczeniu".
Powoli zamykam drzwi do przeszłości. Na razie zaczęłam od szafy.

Pozdrawiam Cię ciepło Buziak ,

Gitana
Bardzo Ci dziękuję za weryfikację, Gitana... i powodzenia w porządkach  Oczko ...jeśli zrobisz miejsce na coś nowego, to to na pewno się pojawi. Oczko
....... * [Obrazek: xYQKgiC.jpg] LUX IN TENEBRIS LUCET, Ewangelia wg Jana 1,5  *.......
Jednorożcu kochany, czy mogę Cię prosić już o tę wróżbę na pracę? Buźki :buziak Chodzi o to, że na najbliższy rok mam tylko już pewną pracę, nie wiem, co dalej. Szukam też innej pracy, ale póki co bez skutku, nikt się nie odezwał. Chciałabym wiedzieć, co widać w dalszej przyszłości, aczkolwiek decyzje będą już w tym roku podejmowane. Dane na pw prześlę.
Dobrze, Cola.  Uśmiech
(04-08-2017, 08:30)Cola napisał(a): Jednorożcu kochany, czy mogę Cię prosić już o tę wróżbę na pracę? Buźki :buziak Chodzi o to, że na najbliższy rok mam tylko już pewną pracę, nie wiem, co dalej. Szukam też innej pracy, ale póki co bez skutku, nikt się nie odezwał. Chciałabym wiedzieć, co widać w dalszej przyszłości, aczkolwiek decyzje będą już w tym roku podejmowane. Dane na pw prześlę.

Cola, spytałam kart jak będzie wyglądać Twoja praca zawodowa w dalszej przyszłości (tzn. po zakończeniu roku)...
Karty pokazują przede wszystkim, że nie będziesz miała żadnego wpływu na to czy umowa o pracę zostanie przedłużona czy nie - pozostanie Ci zaakceptować decyzję jaka zostanie podjęta.

W sprawie dalszej pracy będziesz się musiała wykazać siłą, samodzielnością, kreatywnością, a także - cierpliwością. Niemniej karty pokazują że cokolwiek by się nie stało w Twoim życiu zawodowym, Twoja ogólna sytuacja życiowa naprawdę nie będzie zła. Karty Cesarzowej i Królowej Kielichów podkreślają przy tym, jak bardzo ważna jest dla Ciebie rodzina, najbliżsi - i to się nie zmieni. 

Uważam, że w ciągu dwóch najbliższych lat czeka Cię zmiana na polu zawodowym. Prawdopodobnie przez jakiś czas nie będziesz pracować... ale nową pracę powinnaś już znaleźć w okolicy następnej Gwiazdki, ewentualnie troszkę później (czyli grudzień 2018, ew. styczeń/luty 2019). W znalezieniu tej pracy może Ci pomóc jakaś znajoma kobieta... możesz nie dostać stałej umowy (w grę wchodzi też zastępstwo za kogoś, np. za kobietę na urlopie macierzyńskim, lub praca na zasadzie "wolnego strzelca"), nie będzie to też praca szczególnie dobrze płatna - natomiast może być całkiem satysfakcjonująca. Uśmiech Nie będzie to nic , co wywróci Twoje życie do góry nogami - raczej coś "zwykłego", spokojnego, być może na podobnym stanowisku co obecne... 

Dodatkowo wyciągnęłam dla Ciebie kartę z talii "Cud Jednorożców"... jest to karta:

Matka Maryja

[Obrazek: RaHtuWG.jpg]

Karta ta zapewnia Cię, że masz opiekę "z góry".  Tak
Jakkolwiek potoczy się sprawa o którą pytasz, to koniec końców wszystko ułoży się tak że okaże się to dla Ciebie korzystne - zaufaj.
Witaj kochana, zagladalam tu codziennie, czy czasem nie pojawila sie wrozba, ale czekalam cierpliwie :Uśmiechak zawsze bardzo lubie Twoje wrozby za konkretnosc i rzeczowosc. Nie umiem na te chwile w zaden sposob przeprowadzic dla Ciebie wstepnej weryfikacji - wiesz czemu, bo nie mam takiej wiedzy a wszystko dotyczy dalszej przyszlosci. Co prawda nie wyobrazam sobie byc ani miesiaca na bezrobociu, ale zobaczymy, co bedzie :Uśmiechz pewnoscia bede szukala jakiejs roboty zeby w razie co nie zostac na lodzie. Marzy mi sie praca taka jaka wykonuje, juz niekoniecznie w tym miejscu - ze wzgledu na coraz gorsza atmosfere oraz dojazdy, ale z drugiej strony pewne dochody co miesiac to jest jednak to. Jesli sie czegos dowiem w najblizszych miesiacach to od razu pedze z weryfka. Jeszcze raz serdecznie dziekuje za poswiecony czas.  Buziak Buziak Buziak Buziak Buziak
Witam  mam taki problem -,i pytanie czy moge prosić Cie o wrózbe na sprawy zawodowe

Chciałabym zacząć jakaś nową drogę zawodowa (obecnie pracuje ale nie daje mi to już satysfakcji)

Pojawiły sie na mojej drodze dwie osoby i chciałam się zapytać czy z któraś uda mi sie zacząć współpracować i coś nowego robić zawodowo. lub poprzez któraś moje zycie zawodowe się zmieni na lepsze.
 dane podesle na priv jesli sie zgodzisz
dzikuje
Calineczka2000, nie kładę kart na sprawy, na które już wróżyły inne wróżki/wróżbici - 14 lipca dostałaś już wróżbę od Mildyna na ten temat... (a jeszcze w czerwcu miałaś ogólną wróżbę na sprawy zawodowe od Izydy). Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy.   Buziak
Witam, nie wiem w sumie jakie konkretne pytanie zadać.
Jestem w trudnym związku z mężczyzną który jest dla mnie arogancki, chamski i pokazuje same najgorsze strony swojej osobowości. Przynajmniej ja to tak widzę. Starałam się to w nim zmienić ale jak widać z marnym skutkiem. Za 5 miesięcy urodzę jego dziecko. Powiem szczerze, że kocham go bardzo ale jednocześnie nienawidzę bo chciałabym by się zmienił dla mnie, dla nas ale on nic sobie z tego nie robi. Ostatnio mamy kryzys, tzn dałam mu czas na przemyślenie swojego zachowania ale z tego co widzę to obarcza mnie o swoje czyny i ma gdzieś to co mówię bądź robie. Jestem już tym wszystkim zmęczona. próbowałam wszystkich sposób by go zmienić na lepsze ale nic nie skutkuje.
Powiedz mi proszę wszystko co widzą karty? Czy stanie się cud i ten człowiek się odmieni, czy mam zamknąć ten etap z nim i wychować sama dziecko?
Chciałabym by było dobrze miedzy nami ale to chyba nie nastąpi.
Dane wyślę na pw.
Dobrze, postawię Ci karty, akilegna... zweryfikuj jednak proszę najpierw wróżbę od Barbary (z marca).
Dobrze za moment to zrobię.
Dziękuję

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid183861
Proszę uzupełnić weryfikacje u Barbary
(12-08-2017, 23:33)Jednorożec LeCaro napisał(a): Dobrze, postawię Ci karty, akilegna... zweryfikuj jednak proszę najpierw wróżbę od Barbary (z marca)
Zweryfikowałam już wróżbę na oba pytania Uśmiech
(12-08-2017, 21:00)akilegna88 napisał(a): Witam, nie wiem w sumie jakie konkretne pytanie zadać.
Jestem w trudnym związku z mężczyzną który jest dla mnie arogancki, chamski i pokazuje same najgorsze strony swojej osobowości. Przynajmniej ja to tak widzę. Starałam się to w nim zmienić ale jak widać z marnym skutkiem. Za 5 miesięcy urodzę jego dziecko. Powiem szczerze, że kocham go bardzo ale jednocześnie nienawidzę bo chciałabym by się zmienił dla mnie, dla nas ale on nic sobie z tego nie robi. Ostatnio mamy kryzys, tzn dałam mu czas na przemyślenie swojego zachowania ale z tego co widzę to obarcza mnie o swoje czyny i ma gdzieś to co mówię bądź robie. Jestem już tym wszystkim zmęczona. próbowałam wszystkich sposób by go zmienić na lepsze ale nic nie skutkuje.
Powiedz mi proszę wszystko co widzą karty? Czy stanie się cud i ten człowiek się odmieni, czy mam zamknąć ten etap z nim i wychować sama dziecko?
Chciałabym by było dobrze miedzy nami ale to chyba nie nastąpi.
Dane wyślę na pw.

Akilegna88, nie pytałam kart osobno o Ciebie, ponieważ jesteś w ciąży, a w tym stanie kobiecie nie powinno się wróżyć. Uśmiech Natomiast spytałam karty o Twojego mężczyznę, o to jak będzie on w przyszłości zachowywał się w tym związku, jaki będzie w stosunku do Ciebie... czy jest w ogóle szansa na to że zajdą w nim jakieś korzystne zmiany. 

Tak więc karty pokazują mi, że jest to mężczyzna pełen sprzeczności - z jednej strony chciałby mieć dom i rodzinę, ale powiedziałabym, że jest to rodzaj kaprysu, czy też może łudzenie się - ponieważ z drugiej strony ma on z tym ogromne problemy... Ma trudności, czy też wręcz nie potrafi - stworzyć stałej rodzinnej relacji, w której panowałby spokój, bezpieczeństwo, zrozumienie... jest to niejako ponad jego siły. Owszem, karty pokazują uczucia... co z tego, kiedy dla niego związek to rodzaj pewnego układu, w którym to on rozdaje karty, on rządzi, a kobieta ma być mu podporządkowana... koniec i kropka. Takie słowa jak "równość", "partnerstwo", "wzajemność", "szacunek", "wspieranie się" po prostu nie istnieją w jego słowniku. Bezradny

Czy jest szansa, że w przyszłości to się zmieni? Uważam, że niestety nie ma na to szans. Piszesz, że on jest chamski w stosunku do Ciebie... Tak, i karty pokazują że taki będzie nadal. Widać tu, że jest to mężczyzna sprytny, uparty, porywczy i gwałtowny. Ma zdolność ogromnego ranienia najbliższych mu osób bardzo przykrymi słowami... potrafi w tym być wręcz bezwzględny. Przy tym numerologia wskazuje na jego skłonność do nałogów, może więc i np. alkohol odgrywa w tym jego zachowaniu jakąś rolę?... W każdym razie w kartach widać, że jest on zdolny nawet do rękoczynów.

Tak czy inaczej... patrząc w te karty uważam, że się rozstaniecie - przypuszczalnie po jakiejś szczególnie przykrej i gwałtownej awanturze, w każdym razie powiedziałabym że stanie się to raczej nagle i szybko... możliwe że już w okolicach września. To nie jest mężczyzna, z którym stworzysz rodzinę, moim zdaniem jest Ci pisany ktoś zupełnie inny.

Karta-rada od Tarota to XIII Śmierć - tak więc karty jednoznacznie doradzają żeby to zakończyć. Bezradny ...Ale oczywiście - jak zawsze - decyzja zależy tylko od Ciebie. Tak

Z Kart Archanielskich wyciągnęłam dla Ciebie kartę...

WRAŻLIWOŚĆ
[Obrazek: SFiGVfJ.jpg]
Karcie tej patronuje Archanioł Haniel, oto jego (czy też może jej? Uśmiech ) przesłanie:
"Jesteś teraz szczególnie uwrażliwiony na emocje i energie. Szanuj siebie i swoje odczucia."
Wrażliwość jest pięknym i potężnym talentem, i nie istnieje takie pojęcie, jak bycie "zbyt wrażliwym".
To ona pomaga Ci dowiedzieć się prawdy na temat sytuacji oraz ludzi i ważne jest abyś ufał, i podążał za swoimi impulsami, intuicją i wrażeniami. 
Wiedz, że odczuwanie głębokich emocji jest dla Ciebie bezpieczne - są one częścią Twojej wrażliwości.
Wyobrażaj sobie siebie i mnie, otoczonych pięknym białym światłem z odcieniem niebieskiego.
To światło rozpuszcza wszystkie niskie energie, i przekształca je w miłość. 
Pomaga Ci także rozróżnić odczucia Twoje własne i te pochodzące od innych ludzi.

Haniel pomaga nam uszanować nasze naturalne cykle, nastroje i rytm.
Wspiera nas w odnajdywaniu każdego aspektu samych siebie, włączając w to naszą siłę, upadki i cienie.
Wezwij ją, gdy czujesz się niepewnie albo źle.
Haniel pomoże Ci docenić samego siebie, i właśnie teraz zobaczyć, jaki jesteś piękny.

Wszystkiego dobrego dla Ciebie, i dziecka którego oczekujesz.  Buziak
Witaj Jednorożec LeCaro. Chciałbym cię prosić o wróżbę. Moja sytuacja jest następująca. Pracowałem do tej pory za granicą, teraz mam dwumiesięczną  przerwę i jestem w Polsce. Do pracy pewnie wrócę we wrześniu (jak napisała mi Izyda we wróżbie). Jednak natrafiłem na ofertę pracy/staż w jednej z firm w miejscu gdzie obecnie przebywam i zastanawiam się czy spróbować tam aplikować. Musiałbym przejść kilkumiesięczne szkolenie i dopiero po tym mogli by mnie zatrudnić. Moje pytanie brzmi czy zostałbym przyjęty, czy poradziłbym sobie tam i czy warto tam iść. Moje dane prześlę na priv. Pozdrawiam
Witam!
Czy mogę prosić o wróżbę miłosna na najbliższy czas?
Chciałabym wiedzieć czy poznam kogoś nowego i czy mam jakiekolwiek szanse na powrót mojego ex?
Swoje dane wyślę na priv Oczko
[Obrazek: A8D70fu.png]
Oczekujący na wróżbę:

1). rabetik
2). Olenaa
3). -

Zapisane mogą być najwyżej 3 osoby.  Kotek 
(17-08-2017, 19:26)rabetik napisał(a): Witaj Jednorożec LeCaro. Chciałbym cię prosić o wróżbę. Moja sytuacja jest następująca. Pracowałem do tej pory za granicą, teraz mam dwumiesięczną  przerwę i jestem w Polsce. Do pracy pewnie wrócę we wrześniu (jak napisała mi Izyda we wróżbie). Jednak natrafiłem na ofertę pracy/staż w jednej z firm w miejscu gdzie obecnie przebywam i zastanawiam się czy spróbować tam aplikować. Musiałbym przejść kilkumiesięczne szkolenie i dopiero po tym mogli by mnie zatrudnić. Moje pytanie brzmi czy zostałbym przyjęty, czy poradziłbym sobie tam i czy warto tam iść. Moje dane prześlę na priv. Pozdrawiam

Rabetik, olalala!... w miejscu to Ty ustać nie umiesz, co?   Rotfl
Karty pokazują Cię jako mężczyznę, który nie znosi monotonii, to Cię po prostu dobija. Jesteś czarujący, ujmujący, miły, potrafisz się dogadać z każdym, dostosować się do każdej sytuacji - ludzie Cię po prostu lubią. Jesteś miły... może aż za bardzo?... Tak Twój problem polega na tym, że sam dla siebie nie potrafisz znaleźć miejsca - mam na myśli również pracę, bo o niej tu głównie mówimy - które przyniosłoby Ci prawdziwą satysfakcję... miejsca gdzie zatrzymałbyś się na dłużej, gdzie czułbyś się wreszcie do końca komfortowo, gdzie nie musiałbyś się dostosowywać, naginać się do kogoś lub czegoś innego, a byłbyś wreszcie doceniony... Tymczasem jesteś gdzieś - a już rozglądasz się za czymś nowym, kombinujesz w którą stronę skręcić... bo już wiesz że to kolejne miejsce, gdzie nie czujesz się do końca u siebie, gdzie czegoś Ci brakuje - biegniesz przed siebie, poszukujesz, próbujesz... ani chwili spokoju i stabilności...

W kartach widzę jakbyś w tym momencie znowu doszedł do jakiejś ściany, jakby coś znowu się skończyło - i już masz serdecznie dość, że nigdzie nie możesz zagrzać miejsca... ciągle "raz na wozie, raz pod wozem"...

Jeśli chodzi o pracę/staż w firmie, której nazwę wymieniłeś na priv - nie widzę w kartach byś miał się dokształcać... ani też byś miał pracować w tym miejscu. Być może była to przelotna myśl... być może do końca nie jest to zgodne z Twoimi planami lub wykształceniem - ale karty pokazują mi jakby pomysł pracy tam był swego rodzaju mrzonką, czymś nie do końca przemyślanym, korzystnym, właściwym.

Nie wiem jakie jest Twoje wykształcenie, ale gdybym miała Ci coś doradzać - szukając pracy nie kieruj się kwestiami finansowymi, ani ogólnie rzecz biorąc materialnymi (np. dotyczącymi miejsca zamieszkania, poziomu życia itp.). Zarówno patrząc w Twoją numerologię, jak i w karty - radziłabym Ci poszukiwanie pracy, która przede wszystkim przyniesie Ci osobistą satysfakcję, która będzie zgodna z Twoimi zainteresowaniami - a wtedy pieniądze już "przyjdą same".  Oczko Tym bardziej że jesteś człowiekiem bardzo wrażliwym, empatycznym, w ogromnym stopniu wrażliwym na emocje innych... a także sam jesteś bardzo wrażliwy, emocjonalny. Praca najlepsza dla Ciebie powinna być w jakiś sposób związana z ludźmi - z pomaganiem innym ludziom, kontaktami międzyludzkimi, doradzaniem, opieką itp. I uważam, że znajdziesz taką właśnie satysfakcjonującą i stałą pracę w okresie do 2 lat, możliwe że w okolicach Gwiazdki 2018 roku. Uśmiech

Co do najbliższego czasu - uważam, że możesz znaleźć teraz pracę (chociażby tymczasową) dzięki pomocy jakiejś bliskiej osoby... przyjaciela, znajomego, krewnego, kogoś z rodziny itp. ... może nawet dość niespodziewanie. 

Dodatkowo wyciągnęłam dla Ciebie kartę z wyroczni Enchanted Map - jest to karta:

Stuck in the Mud
(Utknięcie w bagnie)

[Obrazek: vBhpQoUl.jpg]
"Zostałeś zaproszony do tego by zatrzymać się, i docenić smak swojego życia."
 Utknięcie gdzieś, to czasami jedyny sposób na to by zmusić się do zwolnienia, zatrzymania, i rozglądnięcia wokół.
W gruncie rzeczy jest to znak, że potrzebna Ci jest analiza i zmiana swoich celów na inne niż te, które zajmują Cię teraz i które sprawiają że Twoja uwaga jest skupiona gdzieś indziej.
Szamotanie się może spowodować tylko jeszcze głębsze zapadanie się w głąb bagna.
Teraz nie jest czas na to by ruszać dalej, ale na to by przyjrzeć się
Na zrozumienie okoliczności w jakich się teraz znalazłeś przyjdzie czas później.
Na razie zatrzymaj się i czerp radość z tego co możesz zobaczyć dookoła.
Wkrótce wydostaniesz się z tego bagna, ale na razie - po prostu wycisz się... I zaufaj, że Siła Wyższa ma już dla Ciebie plan. Uśmiech

Raczej nie jest niczym łatwym przyznanie się, że ścieżka życia jaką wybraliśmy być może akurat na ten moment nie jest dla nas najlepsza. 
Ale nawet jeśli tak jest - zawsze masz wybór. 
Możesz tkwić w bagnie - i zmierzać donikąd. Albo dać sobie moment na przyjrzenie się w jakim miejscu się obecnie znalazłeś... potem zrobić krok by z niego wyjść... zmyć z siebie brud, wysuszyć się - i znaleźć inne rzeczy do zrobienia. 
Czeka na Ciebie o wiele większa przygoda. 
Będziesz wiedział kiedy nadejdzie czas by wejść na pokład.  Tak
Jednorożec LeCaro dziękuję za wróżbę. Zgadza się to, że szukam wciąż czegoś nowego, swojego miejsca gdzie czułbym się szczęśliwy, spełniony. Męczy mnie już to. Czy jestem czarujący, ujmujący, miły? Chyba nie do końca, no może to ostanie. Oczko Natomiast dalszy mój opis się zgadza. Masz rację, że szukam przede wszystkim satysfakcji w pracy, pieniądze są na drugim miejscu. Dotychczas miałem odwrotnie - dobre zarobki a zero satysfakcji. Nie udało mi się znaleźć takiej pracy, w której byłbym spełniony i nawet nie wiem jak i gdzie szukać. Uśmiech Ta praca o którą pytałem to spontaniczny pomysł i w sumie jedyna możliwość jak mi przyszła do głowy w mieście, w którym obecnie jestem. Byłoby super, gdyba wróżba się spełniła, dotycząca zarówno pracy na najbliższy czas jak i pod koniec 2018 roku. Ciekawi mnie tylko czy to będzie w Polsce, ale to się okaże w przyszłości. Dziękuję i pozdrawiam.
Dziękuję bardzo za weryfikację, no i oczywiście życzę Ci znalezienia tej idealnej dla Ciebie pracy.  Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości