Jednorożec LeCaro Wróży Nocą
Inesko... ja Ci oczywiście nie mogę powiedzieć co będzie dla Ciebie najlepsze, nie ma mnie przy Tobie i nie znam całej Twojej sytuacji...  Pociesza Mogę tylko powtórzyć to co zaobserwowałam żyjąc już jakiś czas na tym "łez padole"  Oczko - robienie czegoś na siłę, tak samo jak robienie czegoś tylko po to by spełnić oczekiwania innych - prawie zawsze kończy się w przyszłym życiu frustracją lub żalem do kogoś. Dzieje się tak dlatego, że inni ludzie, nawet Ci najbliżsi, na ogół patrzą na nasze wybory w swoich własnych kategoriach tego co jest "dla nas dobre"... i na ogół jest to spojrzenie czysto materialne, takie które pomija nasze wewnętrzne emocje i predyspozycje. Dlatego podejmowanie decyzji która zaważy przecież na całym Twoim przyszłym życiu powinno się zacząć od odcięcia się od przeszłości i od myślenia w kategoriach co "powinnaś", co jesteś komuś "winna" (tak jak mamie, której winna jesteś szacunek, wdzięczność i miłość - ale na pewno nie rezygnację z własnych marzeń i tego czego byś chciała w życiu). Nikomu nic nie jesteś winna! - powtarzaj to sobie.  Tak A potem pomyśl o swojej przyszłości... czego Ty sama dla siebie byś chciała.  Buziak
LUX IN TENEBRIS LUCET * * * [Obrazek: 80CtUmn.jpg] * * * Ewangelia wg Jana 1,5
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, przeczytaj regulamin mojego Gabinetu . . . . . . . . . . .   klik! 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości