Krem do usuwania tatuazu - horoskop horarny
#1

Na prosbe Madrugady zamieszczam horoskop horarny , z pytaniem nastepujacym oraz moja odpowiedzia:

Pytanie dotyczy potwierdzenia poglosek na temat dostepnosci handlowej wersji kremu do usuwania tatuazu (wraz z ewentualnym terminem wypuszczenia go na rynek):

Odpowiedz jest nastepujaca:

1. Pogloska jest prawdziwa - tzn. badania sa zaawansowane i prototyp kremu jest blisko wersji handlowej.
2. Info potwierdzajace sprzedaz komercyjna za ok 4 mies. ,
3. zas pilotaz pierwszych kremow dostepnych w sprzedazy za ok. 6 miesiecy.

Jak to odczytac z ponizszego horoskopu?

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#2

Dziekuje Hyacyncie :-*

Proboje Uśmiech

Punkt 1.


Jesli dobrze pamietam, to najpierw patrzmy sie na ksiezyc, i jego polozenie. Jest on w domu 3 czyli domu zwiazanego z komunikacja, informacjami, co potwierdza ze pytanie sie tyczy nowinki podanej droga typu prasa, czy internet. Patrzac sie na aspekty Ksiezyca, jest on w trygonie z Marsem, wiec nowinki te sa zwiazane z dzialanim kontekretnym, tak bym to czytala.

Pomimo iz pytanie bylo zadane przeze mnie, jest ono zwiazane z przedsiewzieciem, ktore jest realizowane gdzies indziej, przez kogos innego. I tutaj mysle, ze nalezaloby sie spojzec na dom VII w ktorym wychodzimy do spoleczenstwa, czy do TY. Dom 7 jest bardzo korzystnie obsadzony. Jest tam Slonce, i wczesniej wspomniany Mars. Mars, pokazuje ze badania sa zdecydowanie prowadzone w kierunku wyjscia z nim "do ludzi" czyli wypuszczenia na rynek Polaczene jego trygonem z Ksiezycem potwierdza to, ze informacja (Ksiezyc) polaczona jest z dzialaniem (Mars). Sam Mars jest bardzo dobrze polozony, w zasadzie najsilniej w calym horoskopie, wiec mysle, ze mocno chlopaki pracuja nad tym aby ten produkt wypuscic na rynek Uśmiech

O zaawansowaniu projektu moze mowic Jowisz w domu IX jako zwiazanym z poszezaniem horyzontow??
Odpowiedz
#3

Punkt 2,3.

Nie wiem czy dobrze mysle, ze czasu bym sie dopatrywala w tymze Marsie i jego obiegu. Czyli jego droga do MC bedacego celem, a wiec wypuszczeniem produktu na market. Czyli kiedy on osiagnie zenit, produkt powinien byc wypuszczony. Co do samych informacji na jego temat (4 miesiace od teraz) moze opozycja do pozycji Ksiezyca?
Odpowiedz
#4

Jeszcze pomyslalam ze fajnie wypadl ten Saturn w 1Sony bo przecież tatuaż jest wykonany na skórze za ktora odpowiada ta planeta ...
Odpowiedz
#5

W czasie analizy horoskopow horarnych metodyka jest rzecza najwazniejsza...A wiec SYSTEM analizy , ktory doprowadzi nas do rozwiazania zagadki pytajacego poprzez horoskop.

1. Sprawdzamy czy sporzadzilismy horoskop , ktory jest WIARYGODNY..tzn wladca godziny (w tym wypadku Wenus) powinna:
a/ Byc wladca ASC albo
b/ Byc jednym z 3 wladcow troistosci znaku wschodzacego - tu wschodzi Skorpion , znak wody , ktorego wladcami troistosci ( wg.Doroteusza) sa: Mars, Wenus albo Ksiezyc lub
c/ Wladca ASC jest tej samej natury co wladca godziny pytania (np. mokry i wilgotny czyli jak Ksiezyc i Wenus).

W powyzszym przykladzie spelniony jest warunek b/

2. Ustalamy domy , ktore bedziemy rozpatrywac:
a/ ustalamy wladce ASC i jego polozenie oraz w jaki sposob ow wladca wiaze sie (lub nie) z pytaniem zadanym przez kwerenta - tu Mars
b/ ustalamy DOM o ktory rozchodzi sie w pytaniu (sprawa chyba najtrudniejsza do ustalenia) - tu chodzi o dom III poglosek , plotek , ktorym wlada Saturn i sprawdzamy jak dom i jego wladca zwiazani sa z pytaniem.
c/ Ustalamy gdzie jest Ksiezyc , ktory ZAWSZE wskazuje tok myslenia pytajacego bo reprezentuje jego emocje...- tu jest w domu III co potwierdza slusznosc analizy iz dom 3 jest domem zasadniczym w czasie analizy pytania i stawiania diagnozy...

3. Ustalamy zwiazek przyczynowo-skutkowy domow reprezentowanych przez wladcow oraz dodatkowo analizujemy wszystkie planety , ktore w tych domach przebywaja...Jesli wszystko jest OK to domy, ich wladcy i planety w nich przebywajace powinny nam dokladnie nakreslic opis sprawy, historie i przyszly bieg zdarzen , o czym napisze pozniej....
Zalaczam rowniez krotki opis na horoskopie tego co to powyzej opisalem....Zaznaczylem tez ASC/DSC/IC/MC i znaki w ktorych sa domy katowe bo bedzie to nam potrzebne pozniej w analizie rowniez...Dlaczego? O tym w nastepnym poscie...

Na razie Madrugado swietnie sobie radzisz i nalezy tylko uporzadkowac schemat odczytu, a bedzie coraz lepiej, ale potrzeba praktyki...

Uśmiech

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#6

Hyacyncie, dziekuje serdcznie- staram sie ale duzo jest regul, wiec bez uporzadkowania wiedzy ciezko nadgonic. Choc staram sie na ile moge, intuicyjnie Uśmiech

Dzwonilam do nich i w okolicy sierpnia koncza badania na zwierzetach, puki co maja dobre wyniki. I podejzewam, ze wtedy wyjdzie jakis komentarz do prasy,wiec to by sie zgadzalo z nasza prognoza. Jednoczesnie pracuja nad uruchomieniem fazy badan klinicznych na ludziach. Wysalam im swoja aplikacje. Mozliwe, ze ten pilotarz o ktorym wspomniales bedzie zwiazany z rozpoczeciem badan. Choc mam nadzieje, ze jednak juz wtedy bylby dostepny w sprzedarzy Uśmiech

Mam nadzieje, ze sie zakwalifikuje do badan, raz ze byloby to interesujace doswiadczenie, a dwa ze bym mogla usunac ten tatuaz szybciejOczko

Swoja droga kanadyjczycy sa przemili. Zadzwoniam do recepcji firmy ktora sponsoruje badania, Pani od razu mnie przekierowala do Dyrektorki dzialu zajmujacego sie ta dzialka. Pani Dyrektor z przyjemnoscia udzielila mi wszystkich informacji, wczesniej pytajac sie czy nie jestem z prasy. Jednoczesnie poprosila o moja aplikacje.

Uśmiech
Odpowiedz
#7

madrugada napisał(a):Hyacyncie, dziekuje serdcznie- staram sie ale duzo jest regul, wiec bez uporzadkowania wiedzy ciezko nadgonic. Choc staram sie na ile moge, intuicyjnie Uśmiech

Dzwonilam do nich i w okolicy sierpnia koncza badania na zwierzetach, puki co maja dobre wyniki. I podejzewam, ze wtedy wyjdzie jakis komentarz do prasy,wiec to by sie zgadzalo z nasza prognoza. Jednoczesnie pracuja nad uruchomieniem fazy badan klinicznych na ludziach. Wysalam im swoja aplikacje. Mozliwe, ze ten pilotarz o ktorym wspomniales bedzie zwiazany z rozpoczeciem badan. Choc mam nadzieje, ze jednak juz wtedy bylby dostepny w sprzedarzy Uśmiech

Mam nadzieje, ze sie zakwalifikuje do badan, raz ze byloby to interesujace doswiadczenie, a dwa ze bym mogla usunac ten tatuaz szybciejOczko

Swoja droga kanadyjczycy sa przemili. Zadzwoniam do recepcji firmy ktora sponsoruje badania, Pani od razu mnie przekierowala do Dyrektorki dzialu zajmujacego sie ta dzialka. Pani Dyrektor z przyjemnoscia udzielila mi wszystkich informacji, wczesniej pytajac sie czy nie jestem z prasy. Jednoczesnie poprosila o moja aplikacje.

Uśmiech

To znaczy ze jetesmy na dobrym tropie i wszystko uklada sie w logiczna calosc....Dorzuce tu wiec jeszcze nastepna porcje informacji do dalszej analizy:

1. Wladca ASC -> Mars Przebywa w d. VII I wlada d. VI (!!) - Tutaj dom VII z Marsem zinterpretowalas wlasciwie do pewnego stopnia. Chodzi o to rowniez , ze Mars jest "pod promieniami Slonca" (10 stopni od Slonca, ale Slonce go dogania, tzn. aplikuje do Marsa, bo jest szybsze od niego) - oznacza to ze wyniki badan sa prowadzone w ukryciu (pytanie o to czy jestes z prasy nie bylo przypadkowe). Poza tym w domu VIII jest Merkury w Bliznietach , a to potwierdza ze prasa jest niemile widziana (d. VIII tajemnice trzymane celowo w ukryciu , zas Bliznieta to znak prasy i mediow).Merkury to naturalny sygnifikator d. III I mediow.

2. Mars wlada d. VI , a liczac w systemie domow derywatywnych jest to dom 4 od domu 3 radykalnego (zaczynasz od 3 horoskopu i liczysz do 6 - razem wychodzi 4 domy dalej). To oznacza ze dom 6 (jako dom 4 od 3-go) konczy sprawe badan na zwierzetach (dom VI naturalny dom zwierzat) a poniewaz dom 4 jest poczatkiem I koncem wszystkich spraw chodzi tu o koniec badan nad zwierzetami i przejscie do etapu pilotazu dla ludzi - dlatego napisalem , ze chodzi o pilotaz).

To na razie tyle mojego komentarza... Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#8

Dobrze, a co moga oznaczac te znaki w domach katowych o ktorych wspomniales wczesniej?

IC-MC jest na linii Wodnika i Lwa. IC to korzenie pomyslu jak dla mnie. Wodnik to poszukiwanie nowych rozwiazan, innowacyjnosc, poszukiwanie nowych rozwiazan. I pomysl ten jest absolutnie rewolucyjny. Swoja droga bardzo mi sie podoba ze nie chcial on oddac patentu koncernom farmaceltycznym, takze tutaj od poczatku przyswieca temu typowa dla Wodnika niezaleznosc.

Z kolei MC okreslajacy nasze dazenia, jest w znaku Lwa. A wiec tutaj zdecydowanie jest potrzeba zaisnienia, wyjscia z produktem na "swiatlo dzienne". Lew w swoich dazeniach mysle,ze moze byc uparty i konsekwentny, a takze i w tym znaku indywidualnosc i chec zarzadzania wlasnym pomyslem jest mocno zaznaczona.

Oba te znaki wiec wskazuja na droge od pomyslu, innowacyjnosci, do swiatla dziennego, i checi zaistnienia dla wiekszego grona.

O to Hyacyncie chodzilo? Uśmiech
Odpowiedz
#9

madrugada napisał(a):Dobrze, a co moga oznaczac te znaki w domach katowych o ktorych wspomniales wczesniej?

IC-MC jest na linii Wodnika i Lwa. IC to korzenie pomyslu jak dla mnie. Wodnik to poszukiwanie nowych rozwiazan, innowacyjnosc, poszukiwanie nowych rozwiazan. I pomysl ten jest absolutnie rewolucyjny. Swoja droga bardzo mi sie podoba ze nie chcial on oddac patentu koncernom farmaceltycznym, takze tutaj od poczatku przyswieca temu typowa dla Wodnika niezaleznosc. .....

Swietnie ....Bardzo dobrze.. Kwiatek .. Ok... .Chodzi tu o to ,ze os IC - MC opowiada o korzeniach plotki i skad ona sie wziela , zas dom 6 (tj. 4 od 3-go czyli jaki koniec bedzie miala sama plotka, ktora reprezentuje dom 3). Tu domem 6-tym wlada Mars , a wiec plotka ta sie urzeczywistni , bo Mars jest w domu katowym i jest to planeta odpowiadajaca za kreacje , tworzenie , inicjacje i wcielanie w zycie idei....Pozatym Mars wlada ASC i to potwierdza jedna z kolejnych regul astrologii horarnej , ze jesli wladca ASC jest w domu katowym , a osie domow sa w znakach stalych to plotka sie potwierdzi...

Os ASC DSC jest w znakach Skorpion - Byk , a wiec chodzi o kase (i to niemala) za ten pomysl bo dom VII w ktorym jest Mars jest w Byku...

A teraz czekam na interpretacje domu pierwszego i jak on laczy sie z pytaniem , a potem przejdziemy do tego jak okreslilem czas zdarzen...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#10

Hmmm dom I odpowiada mi, czyli osobie pytajacej, tak?

Juz pisales, ze zaczyna sie w Skorpionie, a wiemy ze jest to znak, ktory jest ciekawy, zawsze siega do sedna sprawy. To znak, ktory uwielbia odkrywac zagadki, znak detektywow i psychologow. Takze, znakomicie pasuje do mojego udzialu w sprawie, czyli wyciagania informacji. Jesli chodzi o powiaznie to rowniez w domu 1 jest Saturn, ktory rzadzi Koziorozcem, w ktorym to znaku jest nasz Ksiezyc. A wiec nasza pogloska. Nie wiem czy dobrze widze, ale chyba jest w koniunkcji z punktem "Commerce" a wiec Handel (!!). Ogolnie sam Strzelec to znak ekspansji, jest wpatrzony w cel i z ciepliwoscia dazy do jego realizacji, co mysle, ze moze zarowno wrozyc doprowadzenie sprawy o ktora pytamy do szczesliwego konca i podkresla determinacje zespolu zajmujacego sie odkryciem; jak i odnosi sie do mojej determinacji do tego aby sie dowiedziec co z tym dalej robic Oczko

Acha i chyba polozenie Saturna w domu katowym, tez jest jakos korzystne??

Ah i Saturn tradycyjne to organ skory, wiec jakby tutaj tez sie zgadza bo rzecz sie tyczy kremu...
Odpowiedz
#11

madrugada napisał(a):Hmmm dom I odpowiada mi, czyli osobie pytajacej, tak?.....
...

Tak...Bardzo dobrze Ci idzie, coraz lepiej, szybko sie uczysz , bedzie dobrze tylko musisz troche ksiazek poczytac na temat regul....Wszystko o czym piszesz w d. I to sie zgadza...Jedna rzecz , na ktora trzeba jeszcze zwrocic uwage to to ze Saturn jest w retrogradacji...A to oznacza , ze nic sie nie ruszy do przodu zanim on z retro nie wyjdzie ...Zalaczylem efemerydy (ze strony astro) i zaznaczylem w nich dzien wejscia Saturna w ruch dyrekcyjny...Dopiero od tego momentu cos sie zacznie dziac w temacie konca badan na zwierzetach i przejscie do pilotazu na ludziach..A wiec masz wstepna date konca badan testowych na zwierzetach...

Jesli chodzi o Saturna to dobrze dostrzeglas , ze jest on tez w koniunkcji z Part of Commerce... Rotfl ...Jaka ta astrologia jest dokladna co ???

Ksiezyc (oprocz oczywistego aspektu do Marsa) rowniez wskazuje antisem na 4 stopien Lwa , a to prawie idealne polozenie Saturna ... Rotfl .. (patrz tabela u dolu po prawej) ....Antis to lustrzane odbicie Ksiezyca czyli zrodlo "oswiecenia" w tym temacie... Rotfl ...

Ale zeby nie bylo za slodko to jedno ostrzezenie ...opozycja Marsa do Saturna moze (nie musi) oznaczac ze krem moze byc troche pieczaco-swedzacy..taki nieprzyjemny w dotyku..bo Saturn to skora (bo to dom I-szy , Twoje cialo)...

Pytanie dodatkowe i ciekawostka: Co Ci mowi polozenie Plutona w horoskopie ?

No a teraz timing:

1. Sprawdz ile stopni jest do uscislenia perfekcji aspektu opozycji Mars - Saturn (jaki to rodzaj aspektu ?)
2. Sprawdz ile stopni jest do uscislenia perfekcji aspektu sekstylu Ksiezyc - Saturn (jaki to rodzaj aspektu ?)

Jak to sie ma do mojej odpowiedzi ??

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#12

..no patrzcie ludziska..znam jezyk polski a nic nie rozumiem.. Rotfl ale macie wiedze, Hyacynt i MAdrugado..normalnie szacun wielki.. Buźki
Odpowiedz
#13

Nooo musze sobie w koncu ksiazke kupic, nie widzialam wydania na kindle co mi troszke komplikuje sprawy z przesylka :/

1. Obie planety zblizaja sie do siebie a wiec jest to aspekt aplikacyjny, zblizaja sie do opozycji, i roznica to 4 stopnie.
2. Natomiast jesli chodzi o ksiezyc i saturna, to najblizszy aspekt, ktory moga uformowac do sekstyl, i roznica to 6 stopnie.

Hmmm Pluton, Pluton, (nie lubimy sie ostatnio, bo mi daje popalic) bym powiedziala ze wspolwladca Skorpiona, ale nie bierzemy jego pod uwage... Jest w Koziorozcu wladanym przez Saturna.. ale zabij mnie, ale za cholere nie wiem jak go wlaczyc do calosci.
Odpowiedz
#14

madrugada napisał(a):Nooo musze sobie w koncu ksiazke kupic, nie widzialam wydania na kindle co mi troszke komplikuje sprawy z przesylka :/

1. Obie planety zblizaja sie do siebie a wiec jest to aspekt aplikacyjny, zblizaja sie do opozycji, i roznica to 4 stopnie.
2. Natomiast jesli chodzi o ksiezyc i saturna, to najblizszy aspekt, ktory moga uformowac do sekstyl, i roznica to 6 stopnie.

Hmmm Pluton, Pluton, (nie lubimy sie ostatnio, bo mi daje popalic) bym powiedziala ze wspolwladca Skorpiona, ale nie bierzemy jego pod uwage... Jest w Koziorozcu wladanym przez Saturna.. ale zabij mnie, ale za cholere nie wiem jak go wlaczyc do calosci.

Zamieniasz stopnie na jednostki czasu umownego i w tym wypadku sa to miesiace :

1. 4 stopnie = 4 miesiace - tu chodzi o uscislenie terminu konca badan wstepnych - ostrzezenie , moze to byc dla ciebie nieprzyjemny eksperyment w sensie dolegliwosci skornych...
2. 6 stopni = 6 miesiecy (Saturn to powolny jest, ale Ksiezyc w domu upadajacym i jest szybki daje miesiace nie lata.. Uśmiech

Pluton - przypomnij sobie gdzie on jest u Ciebie natalnie i czy aby przypadkiem nie on byl sprawca calego tego zamieszania z usuwaniem tatuazu... Uśmiech Pluton w tym horoskopie wspolwlada ASC razem z Marsem , a czy przypadkiem nie bylo w poscie Twoim na temat tranzytu Plutona przez ASC ??? Rotfl

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#15

Tak pluton u mnie wplywa podejzewam na ta decycje o usunieciu, w stopniu rownie duzym jak moja wlasna glupota i pojscie na zywiol Oczko Pewnie Uran mi cos mieszal w tym czasie tez Rotfl
Ale tak wlasnie przy ogromie nerwow zwiazanych z tym tatuazem w ogole zaulwazylam ze mam ten tranzyt i nagle wszystko co sie dzieje w moim zyciu na wielu poziomach nabralo sensu. Aaa i jeszcze ciekawostka, Tatuaz to Feniks, a chyba nie ma kreatury mitologicznej blizszej plutonowi ? Oczko

NIech swedzi i smierdzi, ale niech bedzie skuteczny, bo obecna technologia nie pozwala mi na usuniecie. A badania na myszach sugeruja krem absolutnie rewolucyjny, bo po dwoch tygodniach prawie caly pigment znikal! DLa porownania usuwanie maleog tatuazu za pomoca laseru trwa okolo 1-2 lat, jet okropnie bolesne i pozostawia czesto blizny.

Ale powiedz bo zaznaczyles strzalke od Satuna do Plutona, myslisz ze jak Pan S. dogoni sprawdze calego zamieszania, cos sie waznego wydarzy w kontekscie pytania?

Ja sie bede teraz modlila co noc aby mnei zakwalifikowali na badania, bo te potrafia trwac a trwac.
Odpowiedz
#16

madrugada napisał(a):Ale powiedz bo zaznaczyles strzalke od Saturna do Plutona, myslisz ze jak Pan S. dogoni sprawdze calego zamieszania, cos sie waznego wydarzy w kontekscie pytania?
Ja sie bede teraz modlila co noc aby mnei zakwalifikowali na badania, bo te potrafia trwac a trwac.

Tu chodzilo o szczyt d . III oraz jego wladce a nie o Plutona...No w kazdym razie w horarnych Pluton , Uran i Neptun nie istnieja...mozna je wywalic na smietnik , a odpowiedz i tak bedzie w 100% poprawna...No a jesli chodzi o feniksa to tu Pluton jak najbardziej pasuje...tym bardziej ze go chcesz teraz spopielic, wiec i tu on dobrze sie wpasowal w horoskop... Rotfl

Niemnej zycze powodzenia...

PS. dzis odpowiedzialem przy pomocy horoskopu sprawe egzaminu...poprobuj to rozszyfrowac sama w kontekscie odpowiedzi , ciekaw jestem co Ci wyjdzie...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#17

Ok to proboje z tym Egzaminem, wybacz puki co intuicyjnie bedzie jak zwykle.

Co do tego o czym piszesz wyzej, czyli aby sprawdzic czy horoskop jest wiarygodny, i tutaj Slonce bedace wladca godziny podejzewam ze moze byc wladca troistosci zywiolu ognia, ale moge sie mylic (Jako rzadzacy Strzelcem). Tak sobie myslalam o tej naturze, Jowisz mi sie kojazy z Woda (burze) i Powietrzem (burze) zas Slonce z Ogniem.

Zaczne oczywiscie od polozenia ksiezyca, w domu 10tym. Mysle, ze pytajaca w zwiazku z tym ma nastawienie na realizacje. Egzamin podejzewam ze ma jej pomoc w sprawach zawodowych, poniewaz MC jest w Byku, prawdodobnie dzieki niemu moze ona zarabiac wiecej pieniazkow, albo takie ma nadzieje Uśmiech

Wladca ASC czyli Slonce jest rowniez polozone w domu X, Ksiezyc w zasadzie zmierza ku Sloncu, wiec tutaj nie dopatrywalabym sie przyczyny braku sukcesu. Slonce nie jest chyba jakos korzystnie polozone, bo w godzinie Marsa a te planety sie jakos specjalnie nie lubia.

Co do ukladow do Ksiezyca, to szczegolnie mi sie w oczy rzucil Jowisz, ktory jest wladca godziny ASC rowniez. Jowisz to planeta odpowiezialna za ekspansje, i wlasnie wyzsza edukacje. I on nie jest jakos przyjemnie polozony. Dom 12 sugeruje rozmyte sprawy, brak stabilizacji, ciezko cokolwiek stabilnego uchwycic. I tutaj jakby jest konflikt pomiedzy tym co chcemy a tym co mozemy. Z puntow dodalabym ze niedaleko tego Jowisza naszego jest Punkt Fortuny, do ktorego ksiezyc tez Tworzy kwadrat - no jakby troszke szczescia pytajacej brakowalo Uśmiech

Naszym Ksiezycem "rzadzi" Wenus, polozona w domu 12stym, i w korzystnej dla siebei Jowiszowej godzinie. Czy moznaby to interepretowac jako ewentualne znajomosci czy poparcie wsrod komisji?

Daj znac czy ma to rece i nogi Hyacyncie, bardzo prosze. Chocby koslawe i krzywe Oczko

Najlepszego.
Odpowiedz
#18

Na poczatek Madrugado link do przestudiowania:

http://www.skyscript.co.uk/triplicities.html

Chodzi o wladcow troistosci...Ale w ogole to chyba na razie najlepsza stona i kopalnia wiedzy o horarnej astrologii....Przekop ja dokladnie a zareczam Ci ze ksiazki beda tylko dobrym uzupelnieniem tej strony ze wzgledu na przyklady praktyczne zastosowania tej teorii...

Zgadza sie co do Jowisza ...Ta planeta jest kluczowa w analizie domu , ktory nalezy rozpatrzyc odpowiadajac na to pytanie...Jowisz rzadzi 9-tym i 12-tym domem w horarnej. Pytanie dotyczy egzaminu, wiedzy wyzszej , co automatycznie klasyfikuje je na osi domow 3-9 , ale zasadniczy dom to 9.
Polozenie Jowisza w domu 12 tym (house of self-undoing) jako naturalnego wladcy domu 9 jest wazne , ale wazniejszy jest wladca rzeczywisty domu 9 w tym horoskopie czyli Mars. Tu Mars jest w 10 i Slonce jako wladca ASC do niego aplikuje (koniunkcja aplikacyjna , 7 i pol st ) - czytaj Pytajacy idzie na egzamin. Niestety w astrologii horarnej Mars jako sygnifikator sprawy Jowiszowej nie jest szczesliwym reprezentatntem, ale co najgorsze Mars jest "spalony w promieniach Slonca" - (ponizej 8 st od Slonca. ang. combust)....Oznacza to ze egzamin zostanie "spalony"...
Dodatkowo Ksiezyc czyli emocje pytajacego tez ida do spalenia (Ksiezyc idzie do nowiu) - czytaj : pytajacy sie na egzaminie "sie spali" ze wzgledu na zbyt nerwowe podejscie do egzaminu...Antiscia Ksiezyca (patrz tabela antisow) pokazuje tez na Jowisza (14 st Lwa w tabeli wiersza Ksiezyca - tam siedzi Jowisz , wladca wiedzy wyzszej...).
Poza tym jak zwrocilas uwage Ksiezyc robi aplikacyjna kwadrature do jowisza i part of Fortune, czyli zabraknie tez tego przyslowiowego "lutu szczescia na egzaminie"...Dom 10 to dom kariery , wiec egzamin jak slusznie zauwazylas dotyczy podwyzszenia kwalifikacji zawodowych, Byk oznacza wieksze pieniadze w zawodzie po zdaniu egzaminu...

Timing - Ksiezyc jest dokladnie 17 stopni od Marsa , pierwszy post zamieszczono 16 maja a egzamin jest 3 czerwca czyli pytanie zadano dokladnie 17 dni przed egzaminem..Fajne co? (taka dodatkowa metoda sprawdzenia wiarygodnosci pytania)...

Wniosek: Egzamin bedzie oblany...weryfikacja w sierpniu...poczekamy..zobaczymy co sie stanie...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#19

Uffff dobra Uśmiech

to ja tez poprosze egzamin z tego co na stronie w okolicy sierpniaOczko
Odpowiedz
#20

madrugada napisał(a):Uffff dobra Uśmiech

to ja tez poprosze egzamin z tego co na stronie w okolicy sierpniaOczko

Jeszcze teraz mi sie uzmyslowilo , ze sierpien (kiedy odbedzie sie weryfikacja) to przeciez miesiac w ktorym glownie rzadzi znak Lwa , a jego wladca jest Slonce - wladca godziny pytania o sukces lub porazke na egzminie...Ot taka sobie koincydencja.... Myśli

A tak a propo' Tarota - jaka karte(y) Tarota bys wskazala na te opisujaca(e) pytanie o ten egzamin i dlaczego ? ...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#21

Hyacyncie,

Brawo Uśmiech

<!-- m --><a class="postlink" href="http://bltr-cream.com/en/start-page/">http://bltr-cream.com/en/start-page/</a><!-- m -->

Krem bedzie dostepny na poczatku grudnia 2015 roku a wiec rzeczywiscie troszke wiecej niz 6 miesiecy od czasu wykonania horoskopu! Co sie nie sprawdzilo to ten Press Release w okolicach wrzesnia, choc nie wiem kiedy strona byla wykonana, bo dopiero dzis ja zaulwazylam, mozliwe ze juz byla dostepna wtedy. Jesli chodzi o badania kliniczne, poniewaz wszyskie skladniki byly juz zaakceptowane przez FDA to nie bylo potrzeby ich przeprowadzania, skoro tak szybko krem wychodzi na rynek.

Aplikacja wymaga masazowania przez 5 minut, nie wspominaja o efektachtypu swedzenie, ale w zaleznosci od skory wrazliwosc na ktorys ze wskaznikow moze sie pojawic. Ilosc aplikacji jest znacznie wieksza niz sie spodziwalam, na myszach bylo to 2 razy a tutaj mowia o 3-12 miesiach (moj tatuaz jest profesjonalny wiec pewnie blizej tych 12 miesiecy dla mnie), ale nie dziwi.

Niemniej brawo i dziekuje Tobie bardzo mi wtedy Twoja wrozba pomogla i ciesze sie ze jest sprawdzona :-*

PS. tym samym, prawdopodobnie bede miala tego feniksa podczas wiekszosci przejscia Plutona przez moj ASC : ASC wyglad, a feniks pluton Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości