koniunkcja Księżyca z Saturnem w horoskopie urodzeniowym
#1

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Dzień dobry wszystkim,
dużo się naczytałam o horoskopach. Powiedzmy, że potrafię je odczytać, ale nie oszukujmy się - nadal jestem jeszcze początkująca. Jestem Baranem z 21.03.1990. Urodziłam się o 12:10 w południe. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że zawsze kiedy patrzę w mój horoskop nie wiem co mam zrobić z koniunkcją Księzyc Saturn. Jestem ciekawa czy to ona jest odpowiedzialna za mój jakby półroczny spadek ambicji, depresję, wkręcanie sobie różnych spraw. Od pewnego czasu nie mam takiego poweru w życiu. Bardzo długo pracuję, każda czynność zajmuje mi więcej czasu. Jestem jakby takim lelum polelum.
Kiedyś taka nie byłam. Działałam szybko jak na Barana przystało- a obecnie widzę, że 'gorsi' prześcigają mnie nawet w mojej ulubionej dziedzinie.
Chciałabym się Państwa spytać czy tak będzie już zawsze? Co można jeszcze odczytać z mojego horoskopu?
Problemem u mnie chyba jest też brak decyzyjnośći jeśli chodzi o sprawy zawodowe i osobiste. Obecnie jestem samotna -od dobrych kilku lat nie byłam w żadnym związku. Czuję, że mi się po prostu nie chce. A z drugiej strony chciałabym- nie wiem jak mam pogodzić te dwie sprzeczności.

Czy coś jest takiego w moim horoskopie jeszcze co mnie jakby blokuje? Czasem zachowuję się bardzo racjonalnie, nawet zbyt racjonalnie. Nie ma od pewnego czasu u mnie tej ISKRY, tej świeżości, która byłą wcześniej... bardzo mi jej brakuje. Nie wiem co mam z tym zrobić.

Aha, jeszcze chciałam się o coś Państwa spytać. Czy kiedykolwiek w przyszłości ktoś na mojej drodze się pojawi? Chodzi mi o to, że ja może nie widzę adoracji, nie widzę aby ktoś się starał.. Mam pełno kolegów, czasem mi się wydaje że ktoś czegoś ode mnie chce, ale sama wstydzę się wyjść z inicjatywą. Czuję jakbym nie uczestniczyła w życiu. czuję się pasywnym obserwatorem a nie uczestnikiem...


Dlatego też może jeszcze prosiłabym o postawienie horoskopu horarnego do pytania czy w moim środowisku kręci się ktoś komu na mnie zależy? Czy dopiero poznam taką osobę za jakiś czas a wszyscy na razie są moimi kolegami?
Pytanie zadane w Łodzi, 3:40 1.06.2015
Dodam, że ostatnio miałam pewne zawirowania ze Skorpionem, nie wiem czy coś Panna chce ode mnie czy nie. Nie umiem tego określić.


Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Mikanka
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości