Pytanie do Koziolka Matolka
#1

Koziolku, oto moje dane, pytanie o zdrowie oczywiscie
Aleksandra
data urodzenia 1.02.1979 Warszawa, urodzona w Szpitalu Praskim.
Obecnie znajduje sie w miescie Hangzhou, w Chinach.
Z Polski wyjechalam w drugiej polowie sierpnia 2011.
Od poczatku mieszkam tutaj.
Pozdrawiam i dziekuje

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#2

Potrzebna jest jeszcze godzina urodzenia , jak najdokladniejsza.

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Och przepraszam, nie zauwazylam, ze Twoja nick to Hyacynt. Jakos tak ten Koziolek zajal moja uwage Oczko .
Godzina 12:05 (w dzien, po poludniu, nie w nocy).
To jest dokladna godzina z bransoletki szpitalnej.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#4

Dziekuje za te godzine I dla pewnosci ostatnie pytanie:

Czy to miasto Hangzhou jest w prowincji Czekiang (Zhejiang ?)

PS. Hyacynt to jest On.. Hejka

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#5

Tak Hiacyncie, przepraszam. To moje rozkojarzenie dzisiejsze.
Tak, Hangzhou jest stolica prowincji Zhejiang.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#6

Prosze poczekac do niedzieli. Po poludniu. W miedzyczasie polecam watek astrologiczny o relokacji:

http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=44&t=11452

Pisze tam gdzies o zmianie domow horoskopowych i konsekwencjach przemieszczen relokacyjnych majacych wplyw rowniez na zdrowie....Pozdrawiam.... Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#7

Ok. To czekam Uśmiech
I zabieram sie za czytanie.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#8

Sporzadzilem najpierw horoskop horarny na godzine Twojego pierwszego pytania zadanego w tym temacie na forum ( z reguly jest to dobry poczatek do analizy glebszej horoskopow natalnych , o czym dalej ).

Otoz wyglada on tak jak ponizej:

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Przede wszystkim , problem rzeczywiscie istnieje , a nie jest urojony (czasem tez tak bywa).Ksiezyc w tym horoskopie wskazuje wyraznie kwadratura na koniunkcje Slonca i Marsa i co ciekawe koniunkcja ta wystepuje u Ciebie Natalnie , ale w polaczeniu jeszcze z Merkurym , ale pomimo wszystko dom 9 (sic !!!) horoskopu horarnego wyglada prawie identycznie co dom natalny 9 ... Rotfl Tu nie ma przypadku , prosze sobie porownac swoj horoskop urodzeniowy (rowniez dom 9 ) z dnia Twoich urodzin w Polsce (sprzed 36 lat..):

[ATTACHMENT NOT FOUND]

W horoskopie natalnym zaznaczylem czerwonymi kolkami opozycje Jowisz-stellum Slonce - Mars - Merkury , ktore sa niechybnie przyczyna Twoich problemow ze zdrowiem.Dodatkowo zaznaczylem Chirona , poniewaz jest on w ognisku kwadratury wymienionej powyzej opozycji. Oznacza to ze Natalnie bylas predysponowana do problemow zdrowotnych poza granicami Polski (9 -ty dom horoskopu to sa dalekie podroze zagraniczne , zas Chiron to astrologiczny centaur slynny jako lekarz, ktory nie mogl sie sam wyleczyc i mial wiecznie krwawiaca rane na ciele.). Chiron przebywa w domu 12 natalu , a jest to dom chorob przewleklych i dom przypisywany szpitalom.
Zatem jak widzisz przeslanki astrologiczne mowia wyraznie o tym ze w pewnym okresie swojego zycia "uruchomi" sie potencjal zapisany w horoskopie urodzeniowym i jest to tylko kwestia czasu kiedy sie ten potencjal uaktywni.
Poniewaz jestes Wodnikiem z ascendentem w Bliznietach , zatem zywiol powietrza oraz zywiol ognia stanowia o dominacji Twojego horoskopu ze wzgledu na ten unikalny uklad opozycji Jowisza ze Sloncem/Marsem/Merkurym. Nie byloby w tej opozycji niczego strasznego do momentu gdy nie wyjechalas za granice. Bo dom 3-ci i 9-ty gdzie natalnie ta opozycja wystepuje odpowiada za nauke i edukacje, a szczegolnie dom 9 zwiazany z edukacja wyzsza - oznacza on ze ukonczylas studia i to nie byle jakie i masz bardzo duzo wiedzy o ludziach z calego swiata , spoza Polski. Jak to sie ma do zdrowia ?

Tutaj nalezy sporzadzic nowy horoskop zrelokowany na Twoje obecne miejsce stalego pobytu w Chinach w Hangzhou. Tak on wyglada po relokacji (jest to Twoj horoskop urodzeniowy sporzadzony na Twoje nowe miejsce pobytu stalego w Chinach):

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Jak latwo zauwazyc Opozycja Jowisz - Slonce / Mars / Merkury przesunela sie na os domow 6-12 (dom 6-ty to dom chorob nabytych) zas dom 12 to dom chorob trwalych (lub inaczej zwany domem szpitalnym).
Chiron zas (krwawiacy lekarz) przemiescil sie do domu 9-tego (zagranicy).Jak zatem widzisz przemiesczajac sie do Chin "uruchomilas" potencjal natalu w roku 2011 kiedy wyjechalas na stale do Hangzhou. Jednoczesnie bardzo silnie energetyczny dom 9 natalu zostal "zrelokowany" i przemiescilas energie stellum do domu 6-tego zwanego domem chorob nabytych.Powstaje natychmiast szereg pytan , a najwazniejsze z nich to:

1. Czy jest to sytuacja trwala ? - niestety tak...W tym miejscu na kuli ziemskiej bedziesz miala klopoty ze zdrowiem tak dlugo jak dlugo aktywny bedzie ten dom...
2. Jaka jest sila domu 9 natalnego w porownaniu z sila domu 6-tego po relokacji ?

Tu musze posluzyc sie 2-ma tabelami porownanwczymi astrodyn ( ktore opisuja astrologicznie sile domow w sposob porownawczy i konkretny):

To jest sila domow PRZED relokacja (w Polsce):

[ATTACHMENT NOT FOUND]

A to jest sila domow po relokacji :

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Jak zatem widac porownujac obie tabele stalo sie cos bardzo niedobrego dla Ciebie w zakresie zdrowia : cala energie domu 9 natalu uruchomilas w domu 6-tym a dodatkowo jeszcze umiescil sie Jowisz na szczycie domu 12 , ktory po relokacji bardzo zyskal na sile - niestety nie jest to dom w ktorym powinno sie miec Jowisza. Wprawdzie dziala on jak aniol stroz , ale tylko wtedy gdy nie jest "atakowany" poprzez opozcje lub kwadratury , bo wtedy moze on zwielokrotnic sile ataku, ale jej nie zamortyzuje (niestety Jowisz jest dysponowany tu przez Slonce z domu 6-tego domu chorob) co przeklada sie na to iz choroba nabyta moze przeksztalcic sie w chorobe trwala, chroniczna i bardzo dotkliwa...

Pytanie kolejne : Dlaczego energia ta mialaby sie skupic w Twoim ciele ? - bo wladca domu chorob jest Saturn , ktory po relokacji wyladowal nam w domu 1-szym - jest to dom Twojego ciala. Tzn. ze Saturn bedzie ogniskowal energie opozycji w Twoim ciele zgodnie z chorobami Saturnowymi. Oznacza to ze bedzie mozna zidentyfikowac : gdzie i co sie nam zogniskuje (W jaki sposob to sie stalo - na to pytanie juz Ci odpowiedzialem).
Saturn ma dyspozycji caly arsenal roznych chorob , bo dysponuje potezna energia polaczonych sil Slonca / Marsa i Merkurego , a w dodatku ma jeszcze w zanadrzu energie opozycji Jowisza , ktora moze wyladowac w domu 12-tym , domu chorob przewleklych i trwalych. Saturn w astrologii jest znany jako wielki malefik a to oznacza , ze dziala powoli , ale bardzo przygnebiajaco i zlosliwie...A poniewaz ma do dyspozycji najsilniejszy dom horoskopu , wtedy sila jego razenia bedzie bardzo duza, szczegolnie na starosc...

Pytanie kolejne : O jakie choroby tu moze chodzic ?

Aby sobie odpowiedziec na to pytanie , nalezy najpierw wrocic do przyczyny tego zdarzenia , czyli zadac sobie pytanie czy aby na pewno chce reszte swojego zycia poswiecic na walke z Saturnem w obszarze swojego zdrowia ? Jesli tak i na pewno chcesz spedzic w Chinach reszte zycia , wtedy mozna uzbroic sie w cierpliwosc i rozpoczac te nierowna walke (ktora niestety kazdy z NIM przegra..., ale Saturn to wielki nauczyciel i moge Cie zapewnic , ze po 20-30tu latach z nim walki bedziesz ekspertem w zakresie chorob , ktore on wywoluje...)

Jesli odpowiesz twierdzaco na to pytanie , wtedy musisz podjac decyzje czy chesz abym kontynuowal analize o jakie potencjalnie choroby moze chodzic ?

Na to pytanie mozesz odpowiedziec sobie , gdy sprawe dobrze przemyslisz... Pociesza..Spieszyc sie z odpowiedzia nie musisz, Saturn dziala bardzo powoli...

Jak ma wygladac Twoje Happy Life ???

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#9

Dziekuje bardzo.
Duzo rzeczy sie zgadza, tak, ja jestem specjalistka od "zagranicy", za granica spedzilam 13 lat swojego zycia, czyli prawie polowe, nawet mam podwojne studia z "zagranicy", jedne bardzo szeroko pojete.

Koziolku, powiem tak, bo ja sie nie cackam.

Lalalalalalalalallalala wszystko pieknie, ostatnio bylam na badaniach (no moze z pol roku temu) i wszystko wygladalo bardzo dobrze. Naprawde nic u mnie nie wywolywalo zadnych problemow zdrowotnych, ale ja juz chyba zaczynam rozumiec o co tu chodzi. Mam w Chinach duzo problemow Saturnowych, wszyscy tu je maja, taki kraj po prostu, a jakze, poza tym pracuje jako nauczyciel, wiec moze to w te strone poszlo, bo to bardzo saturnowy zawod. Jednak wyniki badan wszystkich mam dobre. I nie mam zamiaru tu bardzo dlugo siedziec tak poza tym, pol roku - rok gora.

Wiec mam takie pytanie.
Czy wychodzi mi mozliwosc zachorowania na raka, bedac tutaj. Bo jesli tak, to ja sp... natychmiast.
Tylko to mnie martwi.
Jest historia nowotworu w rodzinie po obu stronach i ja czekam jak na wyrok.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#10

Krotkie pytanie i krotka odpowiedz:

Tak. Choroby powiazane ze szpikiem kostnym , badz chorobami zwiazanymi z zaburzeniami hematologicznej rownowagi krwi , w najgorszym wypadku rak kosci lub krwi.

Pociesza

Ja nie strasze , ja tylko czytam to co widze i odradzam dluzszy pobyt w tym kraju na stale....Powodzenia...

Jeszcze tylko jedno: wszystko zaczelo sie od zmiany sposobu zywienia wymuszonej przez pobyt w tym kraju...

Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#11

Dziekuje.

Mam jeszcze takie pytania:

Czy na chwile obecna mam juz jakis problem powazny, czy nadal jest to odlozone w czasie. Czy wychodza mi powazne problemy ze zdrowiem w ciagu najblizszych 6 miesiecy?
Czy cala Azja Wschodnia, czy poludniowo-wschodnia to dla mnie "zle miejsce"? Myslalam, zeby tu zostac, po tej stronie swiata, ale zdecydowanie nie w Chinach. To nie jest dobry kraj do mieszkania na dluzsza mete praktycznie dla nikogo.

Jako dziecko bardzo duzo chorowalam, tak mniej wiecej do 8-9 roku zycia. Moje zycie bylo bardzo czesto powaznie zagrozone i wplyw ojca na nie tez byl straszny. Umieralam co dwa tygodnie, na serio, pamietam ciagla goroczke i halucynacje oraz tylek ktory bolal od zastrzykow, wyjazdy do sanatoriow itd.
Nawet kiedy sie urodzilam, moja szyja byla owinieta pepowina i w ostatiej chwili uratowano mnie przed uduszeniem.

ratowala mi zycie penicylina i doktor Majewska, do ktorej mama wiele lat pozniej kazala mi sie przejsc pare razy z kwiatami w drodze podziekowan.
Ale potem to minelo jak reka ujal i wlasciwie nie mam zadnych problemow ze zdrowiem, poza sklonnoscia do otyosci, ale to wiekszosc jowiszowcow tak ma.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#12

Wklejam tu astrologiczny rzut ASC i MC na mape swiata z Twojego natalu. Linie pionowe to MC , linie krzywe to ASC lub DSC

1. Jesli chodzi o kariere , to jedz tam gdzie MC ma stellum Slonce / Mars / Merkury.

2. Jesli chodzi o zdrowie to patrz na krzywe i dobierz miejsce tam gdzie jest to stelium w 1-szym domu. (tzn na ASC). W tym przypadku nalezy dokladnie sprawdzic miejsce , aby nie umiescic tego stelium na osi domow 6-12 , ale na osi domow 1-7.

3. W ciagu najblizszych 6 m-cy zagrozenia jeszcze nie ma.

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#13

Dziekuje Hiacycie, bardzo dziekuje za wszystko, wysylam do Ciebie mase pozytywnej energii i wzmocnienia. Zycze wszystkiego najlepszego i milych wakacji.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#14

Jak sie zdecydujesz gdzie chcesz sie przemiescic , to daj znac ,sprawdzimy, aby na pewno bylo dobrze...Rowniez zycze powodzenia... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#15

Witam ponownie!

Udalo mi sie trafic do dobrego szpitala, gdzie w koncu zrobilam wszystkie mozliwe badania lacznie z tomografia na wszelki wypadek, mammografia, szczegolowe badania krwi itd. Wykryto u mnie bardzo silna i zaawansowana infekcje ukladu moczowego, ktora wlasciwie nie wiadomo skad sie wziela. Obecnie biore antybiotyki, ktore juz troche pomogly, nie odczuwam juz tych strasznych boli w calym ciele.

Przy okazji wykryto u mnie cos nieciekawego w piersi, co na razie jeszcze zadnego balaganu w organizmie nie robi, ale musi byc pod obserwacja.

Jeszcze raz dziekuje za postawienie horoskopu i przestroge.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#16

Dziekuje za weryfikacje stanu aktualnego. Oznacza to , ze na razie aktywizowala sie opozycja Jowisz - Mars w sposob niegrozny , ale dokuczliwy. Dom VIII ( narzady rodne i uklad moczowy) rzadzony jest przez Jowisza i Marsa, zas dom IV zrelokowanego horoskopu rzadzony jest przez Marsa i Jowisza ( piersi i zoladek).

Widac wyraznie ze zarowno Mars jak i Jowisz w opozycji natalnej sa dla Ciebie tym stalym "katalizatorem" roznych chorob. Na cale szczescie to jeszcze nie jest wiek , w ktorym zagrazaja powaznie. Diagnostyka to podstawa , zas infekcja ukladu moczowego "nie wiadomo skad" jest wlasnie tym trendem "podwyzszonego ryzyka" w Chinach.

Pozdrawiam

Hejka

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości