Nasze nicki i avatary
#23

Le Stelle masz rację ale nasze nicki właśnie przez to, że sa takie ezoteryczne pokazują naszą osobowość, a te proste tez są bardzo fajne o ile są wyczuwalne jako sympatyczne.Oczko Sporo tu nicków i ezoterycznych i rubasznych i prostych i przepoczwarzonych. Sama kiedyś miałam nick inny a później zmieniłam, co znaczy , że przeszłam jakąś drogęOczko

A propos, przepraszam za moje literówki, postarma się pisać staranniejOczko
Odpowiedz
#24

Masz rację Le Stelle, że nasze nicki są często ezoteryczne, baśniowe itd., ale przyznam, że mnie by było dosyć trudno tu wróżyć pod jakimś przyziemnym nickiem... no dla przykładu "Salaterka". Oczko Przecież nick to tutaj nasze imię, inni zwracają się do nas tym imieniem, więc moim zdaniem powinien jakoś pasować do nas samych - takich jakimi się tutaj widzimy i czujemy... bo to my tworzymy atmosferę tego Forum.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

Hahaha moja Bronka kompletnie nic nie znaczy Oczko A mimo to nie wyobrażam sobie innego Uśmiech
Odpowiedz
#26

Bronka napisał(a):Hahaha moja Bronka kompletnie nic nie znaczy Oczko A mimo to nie wyobrażam sobie innego Uśmiech
Ja je odbieram jako nick na luzie. Myślę, ze tak samo jak nie przywiązujesz znaczenia do tego nicku podobnie nie przywiązujesz się do ludzi tutaj. Dzisiaj jestes a jutro moze Cię nie być. Nie robisz z tego problemu. Tak mi się ten nick kojarzy. Uśmiech
Odpowiedz
#27

Margita- Małgorzata w języku węgierskim, a to z kolei kojarzyło mi się z kartami, wróżbiarstwem, dawnymi legendami, Siedmiogrodem i Vladem Drakulą Rotfl coś takiego cygańskiego, tajemniczego i o zapachu świec i magicznej atmosfery.
Tak mi to podpasowało.
Przez chwilę byłam Marika i Marika +, ale to dawniej Uśmiech
Odpowiedz
#28

Locked Inside - tytuł piosenki Janelle Monae, bardzo ładnej. No i pasuje do mnie doskonale.

panta rhei
Odpowiedz
#29

locked inside napisał(a):Locked Inside - tytuł piosenki Janelle Monae, bardzo ładnej. No i pasuje do mnie doskonale.
Też jestes bardzo ładna? Oczko
Odpowiedz
#30

hahaha... chodziło mi o coś innego. Czy jestem ładna... cóż rzecz gustu, sobie się podobam Uśmiech

panta rhei
Odpowiedz
#31

locked inside napisał(a):hahaha... chodziło mi o coś innego. Czy jestem ładna... cóż rzecz gustu, sobie się podobam Uśmiech
Moze skusisz sie na avatarek z fotką?Uśmiech
Odpowiedz
#32

może kiedyś Uśmiech

panta rhei
Odpowiedz
#33

Lady of Dreams napisał(a):
Bronka napisał(a):Hahaha moja Bronka kompletnie nic nie znaczy Oczko A mimo to nie wyobrażam sobie innego Uśmiech
Ja je odbieram jako nick na luzie. Myślę, ze tak samo jak nie przywiązujesz znaczenia do tego nicku podobnie nie przywiązujesz się do ludzi tutaj. Dzisiaj jestes a jutro moze Cię nie być. Nie robisz z tego problemu. Tak mi się ten nick kojarzy. Uśmiech
Coś w tym jest Lady Oczko Nie przywiązuje się do ludzi, ale jestem sumienna i staram się wywiązywać z obietnic...raczej nie znikne tak sobie, bez pożegnania ( nie planuję póki co Oczko )
Odpowiedz
#34

Angells - no ja mam na imię Angelika i w sumie moje imię pochodzi od łacińskiego jako anioł i posłaniec, nie uważam siebie za kogoś takiego, aczkolwiek może to dziwne co powiem, ale ja odkąd tylko pamiętam czułam w sobie taką siłę, czułam że jestem stworzona do tego, aby coś w swoim życiu wypełnić, nie wiem jakieś powołanie .. Poza tym wiele osób mówiło do mnie aniołku i tak po prostu zostało lekko przerobione z łaciny na Angells Uśmiech Poza tym napisałam już też w wątku o intuicji, że potrafię czasami przewidzieć co kto za chwilę powie, na tej zasadzie że najpierw usłyszę to w głowię, a potem mój rozmówca to wypowie, poza tym intuicja nigdy, ale to nigdy mnie nie zawiodła :p myślę że ten nick świetnie do mnie pasuje Uśmiech
Odpowiedz
#35

Widzę, że niektórzy dobierają sobie nicki przypadkowo, inni widzą w tym głębszy cel...
Ja z moją "Filifionką" jestem już od kilku lat. Jestem zafascynowana książkami o Muminkach i chociaż pozornie są one przeznaczone dla dzieci, to jest w nich zawarty bardzo często przekaz również dla dorosłych. Filifionka to jedna z bohaterek tych książek (w bajce animowanej pojawia się bardzo rzadko) i zachwyciła mnie złożoność jej charakteru i osobowości. Jak pokazuje mój awatar, jest introwertyczką, często boi się wyjść do innych, lubi swoje 4 kąty i kocha swoją gromadkę dzieci.
Pod pewnymi względami jesteśmy do siebie podobne. Myślę, że w przypadku mojego nicku śmiało można włączyć jakąś analizę psychologiczną Uśmiech
Tak więc nick ten ciągnie się za mną już od jakiegoś czasu, nawet moi znajomi czy rodzina czasem mówią do mnie zdrobniale "Fifi" lub "Fifonka" i wcale mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, lubię to Uśmiech
Odpowiedz
#36

Mój nick jest zdrobnieniem od nazwy bloga, którego kiedyś kiedyś prowadziłam i miał on tematykę bardzo niegrzeczną :orcs-whip: , ale wyszumiałam się i mi przeszło. Dlaczego więc ten nick ? Nie mam głowy do wymyślania nazw, więc skorzystałam już ze starego Oczko
Odpowiedz
#37

Dzina- tak miała na imię cyganka ,która mieszkała blisko mnie w mojej miejscowości rodzinnej Uśmiech Wpadło w ucho i tak zostało Uśmiech
Odpowiedz
#38

iDawidb
i - z angielskiego ja
Dawid - imię
b - pierwsza litera nazwiska

Chciałem zeby to był nick którego nie ma nikt nigdzie
Bo na niektórych stronach bardzo cieżko sie zarejestrować
W sumie to jest całkiem nowy nick. Ma dopiero rok i używam go chyba wszędzie Uśmiech
niby taki chaotyczny, ale mi sie podoba Rotfl
Odpowiedz
#39

Ja wpadłam na chwilę w potrzebie, zagłębiłam się w forum, we wpisy, spodobało mi się i zostałam na dłużej !
Odchodzić nie mam zamiaru Rotfl
Mój nick jest od mojego imienia, Syntia - Syntiusia
Ale ja piszę przez dwa ' a ' na końcu jakoś tak Rotfl
Ten nick mam od zawsze i prawie wszędzie się tak rejestruję, jeden czy dwa nicki, jedno czy dwa hasła Rotfl zawsze wszystko zapominam i tak mi łatwiej Rotfl
Ogólnie to jest imię Cyntia, ale od urodzenia mam przez ' S ' Rotfl
Odpowiedz
#40

Aster - piękne, dekoracyjne kwiaty, które mnie urzekły .. podoba mi się ich gwiaździsty kształt, stąd też pochodzenie ich nazwy; aster oznacza gwiazda ..
Uśmiech tak więc 2w1 , i kwiaty i gwiazdy .. na niebie Oczko
Odpowiedz
#41

Mój nick taki pospolity ale w momencie zakładania konta byłam i w sumie dalej jestem totalnie zagubiona
Odpowiedz
#42

Mój nick "Laila" to imię semickie i oznacza po hebrajsku i arabsku "noc". Pierwszy raz to imię poznałam czytając opowieść "Laila i Madżnun". To tacy Romeo i Julia z Bliskiego Wschodu. Potem to imię znalazłam w którejś z zadanych lektur na literaturze żydowskiej. Studiowałam judaistykę i tak mi się to imię spodobało, że byłam nawet gotowa tak nazwać córeczkę, ale wszyscy mi odradzali Język W sumie to by jej pasowało bo urodziła się w środku nocy, ale z mężem daliśmy jej inne imię również semickie - Tamarka Uśmiech
Dalsza część nicku 1506 to dzień i miesiąc moich urodzin Uśmiech
Odpowiedz
#43

Laila to sliczne imie Uśmiech
Tamara zreszta tez Uśmiech
Odpowiedz
#44

Czytam tak ten watek i myślę sobie, co myślą ludzie o "wróżce", która nazywa się Żubrówka Rotfl
Toż to zupełnie niepasujące, nieezoteryczne i w ogóle!
Nie pamiętam jak to się stało, że wymyśliłam takie oryginalne imię - było to ładnych parę lat temu, na jakimś innym forum, którego nazwy już nawet nie kojarzę.
Kiedy rejestrowałam się na naszym Dobrym Tarocie, po prostu "palnęłam" pierwsze, co mi się skojarzyło, a rzeczona Żubrówka, była na podorędziu.
Weszłam tu, żeby się uczyć, do głowy mi nie przyszło, że kiedyś zostanę "wróżką" Szok
Powiem wam, że się nawet zastanawiałam nad zmianą, ale sęk w tym, że nie lubię zmian, jak już się do czegoś przyzwyczaję, staje się to częścią mnie!
Awatara też raczej nie zmienię.
Ostatnio usłyszałam gdzieś, że Żubrówka to żona żubra Rotfl , więc niech wam się z tym kojarzy, a nie z napojem wyskokowym.
A poza tym, czy wróżce wypada zmieniać imię?

Dopisuję coś, wpadłam na to jak już się wylogowałam - może zmienić na Żarówka? Brzmi podobnie, ale się nieodpowiednio nie kojarzy...
Co wy na to?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości