Nasze nicki i avatary
#45

:laughing-rofl: Żarówka przy Żubrówce brzmi jakoś dziwnie Oczko Ja się już do Twojego nicku przyzwyczaiłam i brzmi dla mnie normalnie, ale - wybacz, piszę szczerze Rotfl - początkowo zastanawiałam się, czemu wybrałaś Żubrówkę Oczko Teraz jednak jakbyś zmieniła, też by mi (początkowo przynajmniej) dziwnie brzmiało - dla mnie Żubrówka to Ty i już :banana-guitar:
Odpowiedz
#46

Szczerze mówiąc skojarzyło mi się z napojem wyskokowym. Teraz nie wyobrażam sobie innego nicku, chyba że Żubrówkowy czar Uśmiech
Jest dobrze jeśli czujesz, że to do Ciebie pasuje.
Ja miałam najpierw zagubiona, bo po raz pierwszy jestem na jakimkolwiek forum, gdy już się trochę rozejrzałam, to zmieniłam na obecny, tak jakoś mi wpadł do głowy. Pomyślałam sobie super fajny, pasuje do mnie, ale że jestem dociekliwa to sprawdziłam (po czasie) czy to coś znaczy. Okazało się, że znaczy popiół i w krajach anglosaskich często tak się nazywają zakłady pogrzebowe Rotfl Cóż teraz to na pewno nie zmienię Rotfl
Odpowiedz
#47

No tak, ashes to prochy, czy też popiół... ale ja byłam przekonana że specjalnie wybrałaś nick o takim znaczeniu. Uśmiech

Le Stelle napisał(a):Żarówka przy Żubrówce brzmi jakoś dziwnie
Faktycznie... "wróżyła mi wróżka Żarówka" brzmi z deczka dziwnie. Oczko
Może Żubrówka nie ma jakiegoś "ezoterycznego" brzmienia, ale ja już się przyzwyczaiłam. Uśmiech

Żubrówka napisał(a):Ostatnio usłyszałam gdzieś, że Żubrówka to żona żubra
No niestety nie - zazwyczaj samica żubra jest nazywana krową Oczko , czasami spotyka się też nazwę "żubrzyca". Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#48

Dzięki wam dziewczyny za miłe słowa Buźki
A z tą żubrówką jako żoną żubra to było w kabarecie Wyśmiewacz
Ja się też już do "siebie" przyzwyczaiłam i bardzo mnie śmieszy nalepka na butelce - jakby mi ukradli imię Rotfl
Odpowiedz
#49

Mnie się od razu skojarzyło z napojem procentowym, ale później zaczęłam przyglądać się avatarkowi i ta wróżka ma takie różki i od razu pomyślałam o żubrzycy Język Nic nie zmieniaj Paluszkiem
Odpowiedz
#50

Żubrówka napisał(a):się też już do "siebie" przyzwyczaiłam i bardzo mnie śmieszy nalepka na butelce - jakby mi ukradli imię
No ja bym się też dziwnie czuła gdybym zobaczyła na półce koniak "Jednorożec". Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#51

Chyba, że na butelkach byłyby wasze avatary, Rotfl
Odpowiedz
#52

A Ty się tak nie hihraj koleżanko, bo i "Perełka" się może pojawić. Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#53

O to by było, ja nie korzystam z ognistej wody. Pewnie doznałabym szoku Rotfl
Odpowiedz
#54

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#55

Rotfl bardzo prosze Rotfl
Odpowiedz
#56

Super Ok , jest Jednorożec, jak ktoś wrzuci perełkę to z butów wyskoczę Rotfl
Odpowiedz
#57

No nie Madrugado, wiesz co! :confusion-helpsos: dobiłaś mnie! Rolling
Jeeszcze na jakimś koniaczku to bym przepuściła, ale na takiej butelczynie.... i myślą że jak "premium" napiszą to wystarczy?!? :x
Jutro idę do sądu, Perełka mi pomoże. Cwaniak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#58

Dokładnie Oczko , kradzież znaku firmowego Paluszkiem , to pod solidny paragraf podlega, potem naruszenie dóbr osobistych, prawa autorskie...itd. Myśli Proces karny i cywilny Szok ...zmiękną Zmęczony ...pójdą na ugodę...będą się bali kosztów sądowych, kar i odszkodowania... Nerwus
Odpowiedz
#59

Dzięki Ok , kurczę, ja poważnie nie wiem co z mocnego asortymentu jest obecnie na rynku, oj będą się sypały pozwy Paluszkiem . Myślę, że browary i gorzelnie to udźwigną. Język Rozlewni wody daruję Oczko
Odpowiedz
#60

To ja moze swoja wodke wprowadze na rynek co by Tobie bylo razniej Zubrowko? Oczko

Pierwsza hiszpansko-polska wodke Oczko
Odpowiedz
#61

perełka napisał(a):oj będą się sypały pozwy . Myślę, że browary i gorzelnie to udźwigną.

Jasna sprawa, nawet nie poczują, a nam się przyda parę groszy. Cwaniak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#62

Madrugada, jestem za!!!!!
Odpowiedz
#63

Już tylko patrzeć jak usłyszymy w sklepie:
"Pani szanowna da ćwiartkę tej "Madrugady" ". Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#64

Tak...i dla ochłody 2 perełki i jeszcze Jednorożca Rotfl
Odpowiedz
#65

Jednorożec LeCaro napisał(a):Już tylko patrzeć jak usłyszymy w sklepie:
"Pani szanowna da ćwiartkę tej "Madrugady" ". Rotfl

Liter czystej madrugady
Najlepszy na rodzinne posiady!
Odpowiedz
#66

Nasz pyszny Jednorożec
nie zwiedzie cię na manowiec.

Nawet dwa Jednorożce
nie zwiodą cię na manowce.

I Jednorożca trzeciego
obalisz na upartego.
:obscene-drinkingbuddies:

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości