Jak przyciągnąć miłość?
#23

Zaloz konto na jakis portalach randkowych.tam mozesz okreslic kogo szukasz...zawsze prosciej...choc tez pewnie pelno dziwakow
Nie korzystaj z tindera.Sama to zrobilam i zaluje.Pelno ludzi w zwiazkach szukajach wrazen.Potem tylko przykro.
Odpowiedz
#24

MASTER1986 napisał(a):Oczekuje że będzie bardzo inteligentna. To jest dla mnie istotne no i atrakcyjna fizycznie dla mnie.
Kobiety naprawdę mające poukładane w głowie nie chodzą po portalach randkowych. Oczko Jeżeli miałabym coś doradzić - zapisz się na zajęcia fizyczne gdzie większość stanowią kobiety: aerobic, pilates itp. Jeżeli masz taką możliwość - szukaj pracy w miejscach gdzie jest przewaga kobiet.

A tak na co dzień... każda kobieta lubi, jeżeli mężczyzna jej wysłucha, doradzi, pocieszy. Oczko Nawet tak prozaiczne miejsca jak poczekalnia u lekarza, schronisko turystyczne (podczas podróży można poznać bardzo ciekawych ludzi!), czy siedzenie "obok" w autokarze podczas wycieczki - jeżeli nawiążesz rozmowę, będziesz sympatyczny, współczujący, ale nie nachalny (kobiety tego nie cierpią), wykażesz się poczuciem humoru - możesz nawiązać naprawdę ciekawe znajomości. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

Tak jak dziewczyny radzą Oczko Dodałabym jeszcze biblioteki akademickie i księgarnie... W sumie wszędzie znajdzie się ktoś wartościowy, wystarczy dobrze obserwować i skorzystać z szansy.

Caro czytałam historię jednej dziewczyny, która opowiadała, że wracała pewnego razu pociągiem do domu z uczelni. Czytała książkę "Mały Książę" i siedzący niedaleko chłopak wyśmiał jej wybór, zaczęła się dyskusja... ale on ani nie dał jej numeru, ani nic, jak dojechała na miejsce była zawiedziona, dopóki nie wzięła do ręki książki. Podkreślił jej fragment, który czytała - "Zrób mi tę przyjemność. Uwielbiaj mnie mimo wszystko." i napisał obok swój numer telefonu, potem przypomniała sobie, że jak wychodziła na chwilę z przedziału to pewnie wtedy chłopak skorzystał z szansy. I są parą już kilka lat Uśmiech

Ot niby banalna historia... ale jaka magia Oczko Dlatego trzeba umieć dostrzegać te małe szansę, które podsuwa nam los Uśmiech
Odpowiedz
#26

Do jednorożec:
Uwazasz,ze glupie kobiety zakladaja konto na portalach randkowych?masz w takim razie bardzo waskie myslenie piszac tak.co ma do tego inteligencja?
Niektorzy nie maja czasu i tak im prosciej kogos znalezc.
Odpowiedz
#27

Moja przyjaciółka jest od 2 lat szczęśliwą mężatką z chłopakiem poznanym przez taki portal. W ogóle okazało się, że ów "kandydat" studiował razem z mężem mojej drugiej przyjaciółki... Więc "świat okazał się mały", a z portalu korzystają, jak z internetu - po prostu różni ludzie, w tym i ci o szerokich horyzontach i inteligentni.
W ogóle traktowanie, że inteligentną osobę spotka się w bibliotece, a już nie w dyskotece, jest myśleniem bardzo stereotypowym.
Historia z Małym Księciem naprawdę magiczna Uśmiech Znam inną - szli ulicą, minęli się - on się obejrzał, ona się obejrzała. Potem obejrzeli się drugi raz za sobą, po czym stwierdzili, że teraz to się trzeba umówić. Teraz planują drugie dziecko... Uśmiech

Jednak z perspektywy kobiety powiem - mężczyzna jest od zdobywania, więc proszę pana, zamiast marudzić, gdzie jej szukać, po prostu daj się zauważyć tym, które Ci się spodobają Uśmiech
Odpowiedz
#28

Le Stelle... uwielbiam takie historie Oczko

Każdy dobiera taka możliwość jaka uważa za słuszna i zgodna z jego wnętrzem. Inni szukają, a jeszcze inni czekają, nie ma gotowego przepisu jak szybko i wygodnie znaleźć miłość. Niektórzy spotykają swoją drugą połowe w wieku średnim, jak nie jeszcze później.

Na każdego przychodzi odpowiednia pora.
Odpowiedz
#29

Witam serdecznie.
Aktualnie chodzę na taniec bardzo zmysłowy, zagaduje do kobiet ale mówiąc otwarcie mam takie efekty że płakać można.

Co jeszcze nie mam pomysłu gdzie byłem na portalach randkowych i na tym najpopularniejszym na S i miałem taki odzew od kobiet że załamka.
Jeśli spytacie co pisałem do nich coś co zauważyłem na ich profilu coś by je zaciekawić na 600 wiadomości miałem 2 odpowiedzi a po kolejnym pytaniu 0 to co teraz napiszecie.
Nie jestem fotogeniczny na zdjęciach na chwilę obecną chyba i mam mętlik w głowie czemu tak a nie inaczej dzieje się u mnie w życiu dlatego szukam sympatii.
Większość moich znajomych ma nie tylko żony ale i dzieci i Ja zostałem ten samotny muszkieter.
Odpowiedz
#30

Sandra88 napisał(a):Do jednorożec:Uwazasz,ze glupie kobiety zakladaja konto na portalach randkowych?masz w takim razie bardzo waskie myslenie piszac tak.co ma do tego inteligencja?Niektorzy nie maja czasu i tak im prosciej kogos znalezc.

Cytuję MASTERA:
MASTER1986 napisał(a):Oczekuje że będzie bardzo inteligentna.

Cóż... uważam, że zakładanie konta na portalu randkowym to przysłowiowa "ostatnia deska ratunku". Raz na jakiś czas znajdzie się ktoś wartościowy, ale zapewne 80 - 90% nie za bardzo. Tak więc - uważam, ze zawsze jest większa szansa spotkać odpowiadającą nam osobę "w realu", niż w necie (niekoniecznie w bibliotece Oczko ) ...chociaż są oczywiście wyjątki. Takie już mam wąskie myślenie. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#31

Apropo tematu, ja naprawde bardzo przepraszam, ze tak wrzucam strony w jezyku angielskim albo hiszpanskim (zabietam sie do tego tlumaczenia) ale to jest bardzo w temacie, i pamietam ze jak pierwszy raz to widzialam to okropnie sie smialam. No i gdzies mamy temat o nauce jezykow, to prosze Uśmiech
A i mozna sobie wlaczyc napisy, na dole ekranu Uśmiech

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.ted.com/talks/amy_webb_how_i_hacked_online_dating?language=en">https://www.ted.com/talks/amy_webb_how_ ... anguage=en</a><!-- m -->
Odpowiedz
#32

Tak bardziej z przyziemnych rzeczy czy ktoś z was przyciągał miłość ??
I miał oczywiście efekty z przyciągania w jakiś sposób nie ważny jaki byle nie toksyczny.
Odpowiedz
#33

ladi napisał(a):Le Stelle... uwielbiam takie historie Oczko
Każdy dobiera taka możliwość jaka uważa za słuszna i zgodna z jego wnętrzem. Inni szukają, a jeszcze inni czekają, nie ma gotowego przepisu jak szybko i wygodnie znaleźć miłość. Niektórzy spotykają swoją drugą połowe w wieku średnim, jak nie jeszcze później.
Na każdego przychodzi odpowiednia pora.
Ja tak samo uwielbiam takie historie, to mi daje nadzieję, że mnie też coś takiego spotka Uśmiech i że historie jak z bajki się zdarzają. :romance-heartbeating:
Odpowiedz
#34

MASTER1986 napisał(a):Tak bardziej z przyziemnych rzeczy czy ktoś z was przyciągał miłość ??
I miał oczywiście efekty z przyciągania w jakiś sposób nie ważny jaki byle nie toksyczny.
Ja mam takie swoje mądrości małe: nikogo do niczego nie zmusisz. Buta nie zjesz, morza nie wypijesz, oka nie wydłubiesz, góry nie przeniesiesz, kobiety nie zrozumiesz Uśmiech
Wszystko co dobre dla nas, przychodzi do nas we właściwym momencie. Wykorzystaj ten czas ""oczekiwania" na rozwijanie swojej osobowości.
Wiem, że nie to chcesz usłyszeć, że chcesz jakiś gotowy przepis (też tak mam i też go chcę Rotfl ), ale niestety tak nie jest.
Możesz sobie jedynie dać szansę na poznanie kogoś wychodząc do ludzi, ale wszystko i tak zadzieje się swoją własną trajektorią lotu Uśmiech
Buźki
Odpowiedz
#35

Jestem od dłuższego czasu sam i mi doskwiera po prostu samotność.
Odpowiedz
#36

Jest też taką uniwersalna prawda, że jeśli ktoś nie umie być sam ze sobą, to nie będzie umiał być też z kimś.

Samotność to bardzo trudne uczucie, znam je. Są chwile kiedy ona mega doskwiera i ból duszy jest wtedy straszny.
Ale trzeba mieć nadzieję, wszystko przemija i ta samotność też kiedyś minie.
Odpowiedz
#37

Polecam poczytać NIEKTÓRE artykuły (większość jest strasznie prymitywna, a język tak trywialny, że aż człowieka mdli od płytkości autora), a w szczególności komentarze (które są światełkiem w tunelu) z tego bloga : <!-- m --><a class="postlink" href="http://pokolenieikea.com/">http://pokolenieikea.com/</a><!-- m -->

Owocem współczesnego świata jest właśnie samotność. Tak naprawdę wiele milionów ludzi jest samotnych, często z przymusu, z wyboru, a jeszcze inni mimo związku też przez ten stan przechodzą. Często szukamy jej przez całe życie i nie znajdujemy...

Polecam zająć się sobą, rozwijać, szukać odpowiedzi na nurtujące pytania w kwestii długich okresów samotności. Jest masa interesujących książek, pisanych przez badaczy tego zjawiska m.in B. Hellinger "Porządki miłości", E. Fromm "O sztuce miłości".
Odpowiedz
#38

Co do polecanego przez Ladi bloga, to się nie do końca zgadzam. Należy go brać przede wszystkim z przymrużeniem oka, a po drugie obnaża on to co wielu nie chce przyznać.
Dla ewentualnej równowagi polecam profil na FB o nazwie Gentleman.

Książki z chęcią poczytam Rotfl jesień, długie wieczory, więc idealnie Uśmiech
Odpowiedz
#39

Książek tego pana nie polecam. Rotfl

Ale tak jak już chyba wszyscy to pisali i wałkowali - rozwijaj się, pracuj nad sobą, zajmij się sobą, a przede wszystkim odpocznij ! Takie ciągle szukanie dziewczyny/kobiety doprowadzi do tego, ze wpadniesz w obsesje i na każdym kroku będziesz dopatrywał się w każdej kobiecie potencjalnej partnerki... Przestań desperacko zabiegać o to, znaj swoja wartość i nie porównuj się z innymi.

Co do literatury polecam przede wszystkim konkrety, bo aktualnie popularne poradniki psychologicznego bełkotu mogą człowiekowi zrobić poważną krzywdę.
Odpowiedz
#40

A ja uważam ze naezy jak najbardziej czytac poradniki psycholoiczne. Na pewno otworzą one oczy na pewne aspekty, do tej pory nie brane pod uwagę,skłaniajace do analizy i zminy postępowania wobeć płci przeciwnej. Na rynku jest ich wiele. Warto w nich pobuszowac.
Odpowiedz
#41

Przy wyborze poradników psychologicznych, trzeba kierować się swoją intuicją, gustem, nie modą, ponieważ na rynku - fakt, mamy dostęp do całej masy tego typu literatury, ale często za ich pisanie biorą się osoby, które nie mają zielonego pojęcia o podstawach psychologii.
Odpowiedz
#42

Każdy poradnik czegoś uczy przeglądałem sporo.
Co nauczyłem się z tych książek i z doświadczenia trzeba być sobą i nikogo nie udawać.
Z resztą kobiety świetnie czytają z mężczyzn jesteście mistrzyniami.
Odpowiedz
#43

Tak czytamy, dopóki się nie zakochamy Rotfl
Odpowiedz
#44

Witam tak mnie zastanawia czytałem opinie na temat nowego tak zwanego prawa przyciągania.
Żeby podobno mieć sympatię trzeba czuć się jak by się już tą osobę poznało.
Jaka jest wasza opinia na ten temat czy uważanie że ma się już tą sympatię daje to pozytywne efekty.


Widząc nie których znajomych gdy są w relacji mają dużo większe branie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości