Jak przyciągnąć miłość?
#45

Prawo przyciągania nie jest "tak zwane", ono istnieje. Podobne przyciąga podobne.
Wszystko jest energią, wibracją, myśli też!
Dlatego tak wiele słyszy się o pozytywnym myśleniu. Kiedy myślimy pozytywnie, przyciągamy inne pozytywne myśli i zdarzenia.
Nie wolno skupiać myśli na tym, że się nie uda, że jestem do niczego, nikogo nie znajdę itp., bo dostaniemy to, o czym myślimy.

Polecam mały eksperyment obrazujący jak to działa - na przykład, kiedy mamy do załatwienia jakąś sprawę, powiedzmy w urzędzie.
Jeżeli wyjdziemy z domu z nastawieniem że się uda, wyobrazimy sobie, że wychodzimy z urzędu zadowoleni z załatwioną sprawą - tak będzie. Sprawdzałam!
Znam ludzi, którzy zawsze jęczą, narzekają na urzędników, nauczycieli, lekarzy itd i faktycznie przeważnie mają "pod górę".
Ja zawsze załatwiam, co chcę, z uśmiechem.

A do poczytania polecam książki typu: "Potęga świadomej intencji", "Moc kreatywnej wyobraźni" - na pewno nie zaszkodzą Uśmiech
Odpowiedz
#46

Mnie tak zastanawia w jaki sposób najlepiej mógłbym sobie wyobrazić to że jestem w fantastycznej relacji gdzie moja partnerka jest ze mną prze szczęśliwa.
Odpowiedz
#47

To poszperaj w literaturze, na internecie odnośnie sztuki wizualizacji.
Odpowiedz
#48

Jest ksiazka godna polecenia "sekret" rhondy byrne. Ona uczy jak to fajnie sobie mozna wszystko zwizualizowac. Albo sciagnij na chomiku jako ebooka albo dostaniesz ja w empiku Uśmiech
Odpowiedz
#49

Witam sekret znam od parunastu dobrych lat.
Pracę znalazłem idealnie według sekretu ale niestety oprócz pracy skupiałem się na miłości i nadal jestem sam.

Spotykałem się z dziewczynami które są bardzo atrakcyjne można powiedzieć że ich wygląd jest perfekcyjny spytasz co to znaczy perfekcyjny taki że dziewczyna ta gdyby chciała mogła by iść na wybieg dla modelek.
Mi brakowało uczucia to jest mój problem że Ja i dziewczyna chcieliśmy uczucia ale Ja nie czułem czegoś magicznego.
Jeśli by to chodziło o wygląd to bym to wiedział z resztą zapraszany na imprezy byłem w tym roku przez dziewczyny a raczej na tym typie imprez kobieta chce się pokazać na który byłem zapraszany.
Tylko mój problem jest taki że szukam kobiety wyjątkowej dla mnie, nie tylko liczy się dla mnie wygląd ale też intelekt i chęć rozwijania się kobiety.
Odpowiedz
#50

Mam taką ulubioną panią od Tarota, która ciekawie wypowiada się o kartach, i przedstawiając prognozę dla mojego znaku na przyszły rok, powiedziała, żeby modlić się do Anioła Miłości o spotkanie bratniej duszy, a modlitwa zostanie wysłuchana. Znalazłam modlitwę do Anioła Haniela - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.astromagia.pl/anioly/twoj-aniol/1030-wzywam-ci-aniele-mioci">http://www.astromagia.pl/anioly/twoj-an ... iele-mioci</a><!-- m --> - tylko piszą tu, że należy przygotować ołtarzyk i powtarzać to dziewięć razy. Zastanawiam się, czy nie wystarczy tylko modlitwa i ewentualnie świeca podczas nowiu. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#51

Aniol milosci? ooh jakiez by to bylo urocze i prosteUśmiech

Mysle, ze wiara ma ogromna energie.. jesli slepo uwierzymy, ze aniol zesle nam milosc moze okazac sie to prawdaUśmiech
Odpowiedz
#52

Czy wygląd jest ważny moim zdaniem to czar.
Ja chodziłem z dziewczynami które miały taką energię że widziałem męskie spojrzenia że zjadali moją sympatię.
Wiem że co jakiś czas przyciągam mój ideał z wyglądu kobiety ale teraz długo jestem sam.
Ja lubię kobiety bardzo wysokie więc też przy nich trzeba mieć odpowiednią energię.
Cały czas z resztą uczę się inwestuje w siebie i poznanie sympatii to kwestia tygodniu co najwyżej.
Odpowiedz
#53

Milosc a milostki to 2 rozne sprawy...nie sztuka jest kogos poznac trudniej znalezc milosc..
Odpowiedz
#54

Ja cały czas pisze o uczuciu wzajemnym.
Wiem co to jest zauroczenie odwzajemnione i jak szybko się pojawia tak szybko przemija.
Odpowiedz
#55

A próbowałeś stawiać karty dlaczego nie możesz jej przyciągnąć i co trzeba zmienić? Może trzeba coś przepracować w sobie, uleczyć jakąś starą relację aby mogła wejść nowa. Kotek

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#56

Robiłem sobie z Reiki Hosannę na przepracowanie blokady.
Znaczy zlikwidowałem to co mi przeszkadzało i uważam że przeszkody zlikwidowałem.

Miałem pannę która tkwiła mi w głowie mocno i jak robiłem rytuał hosanny by mi przeszło o niej to aż palce mi siniały.
Po kilku razach robienia hosanny uwolniłem się od niej.

Udało mi się wrócić do radości jaką miałem parę lat temu to jest dla mnie bardzo ważne.
Odpowiedz
#57

Hej Master, a ja tak sobie myślę, że może zamiast totalnym skupieniu się na tej jedynej, to zajmij się w 100% sobą? Napisałeś, że jesteś mało fotogeniczny, to może zacznij ćwiczyć, aby mieć fajna sylwetkę, zmień styl ubioru, może pójdź do kosmetyczki? Poprawi się wtedy Twoja samoocena, a za tym idzie, że jeśli będziesz pewny siebie, to kobiety będą chciały Cię poznać Uśmiech I absolutnie nie chodzi mi o to, że przez urodę możesz poznać tą jedyną, a o to, że jeśli TY będziesz widział w sobie super osobę, to będziesz promieniał Oczko

Co do portali randkowych, to ja się też nie zgadzam, że to tylko ostatnia deska ratunku. W dzisiejszych czasach, coraz trudniej jest nam poznawać ludzi, czy to z kwestii braku czasu, czy osobowości. Jeśli przeznaczenie nam daje scenariusz znalezienia kogoś, to nie ważne jest gdzie Oczko wszędzie to może się zdarzyć. Moja bliska przyjaciółka poznała swojego męża (w zeszły roku wzięła z nim ślub) właśnie przez portal randkowyUśmiech druga kumpela, tez na portalu Uśmiech Także nie demonizowałabym takich form szukania miłościUśmiech
Odpowiedz
#58

Hej Katarinek.
Jeśli chodzi o zmianę to widziałem swoje najnowsze fotki wyglądam totalnie inaczej, można powiedzieć że znajomi widzą moją metamorfozę przyjaciele też mówią aleś Ty się zmienił na lepsze. Co do kart jedynym moim wrogiem w poznaniu kobiety są emocje.
To jest moja jedyna przeszkoda to że mam jeszcze ciut za mocne emocje ale to zmieniam.
Odpowiedz
#59

No to może przełóż te emocje w coś - sport, hobby, pasja. Jeśli totalnie się wkręcisz w coś, to emocje się uspokoją Oczko fajnie, że się zmieniłeś i pracujesz nad sobą !
Odpowiedz
#60

Ostatnio wciąga mnie coraz mocniej TAROT, moje zdanie na temat tarota ciągle się rozwija. Te karty są w swojej prostocie genialne.
Odpowiedz
#61

Witam wszystkich serdecznie Oczko Czy jest jakiś rytuał żebym to ja mogła się w koncu zakochać, spotykam wspaniałych ludzi a jestem sama, czuje , że to ze mną jest coś nie tak Bezradny Ja naprawdę się staram.
Odpowiedz
#62

Pierwsze pokochaj siebie a potem innych Oczko
Odpowiedz
#63

Polecam Ci pracę z mudrami nad czakrą serca, albo wizualizacje na nią. Naprawdę pozwala otworzyć się na innych ludzi i dopuścić ich bliżej do siebie Uśmiech
Odpowiedz
#64

A to interesujace Rudadamo, czy moglabys napisac cos wiecej o tyc medytacjac albo podac zrodla¿
Odpowiedz
#65

Madrugada. Jeśli chodzi o mudry pracowałam nad serduchem wykorzystując te podstawowe, które znaleźć możesz np : tutaj : <!-- m --><a class="postlink" href="http://przebudzenie.net/49-mudry-praca-z-czakrami.html">http://przebudzenie.net/49-mudry-praca-z-czakrami.html</a><!-- m -->
Jeśli zaś chodzi o wizualizację, to przygotowałam sobie własną, słuchając wcześniej kilku cudzych. Chodzi po prostu o mój własny głos nagrywany przez dyktafon, którego słuchałam relaksując się. Jeśli ktoś chce posłużyć się o coś podobnego dla siebie, to polecam najpierw stworzyć wstęp wprowadzający w stan lekkiego transu - u mnie były to słowa o tym, że jestem zrelaksowana i bezpieczna, odprężona i przechodzę w stan pełnej zgody ze sobą. Pracowałam później afirmacjami, chodziło głównie o słowa zapewniające że pozwalam na dopuszczenie do siebie wszystkiego co jest dla mnie dobre, kształcące i leczące, oraz przywołuję do siebie wpływy osób dzięki których obecności w moim życiu będę stawać się szczęśliwsza, pełniejsza i wniosę do ich życia podobną wartość. Połączyłam to z wizualizacjami kojących świetlistych promyczków, które wpływają na moje ciało Uśmiech Takie tam nic szczególnie wymyślnego, ale szczerze polecam, bo pomogło mi np. uporać się z lękami które uprzykrzały mi życie Oczko
Odpowiedz
#66

Dzieki Uśmiech

Ma to rece i nogi nie wpadlam na to aby nagrywac wlasna afirmacje, wlasnym glosem, ma to rece i nogi.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości