1 Jeździec
#1

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Jeździec to karta pozytywna.
Przynosi informacje, zmiany,wprowadza ruch.
Karty obok wskazują jaki to rodzaj informacji , czego będą dotyczyć i w jaki sposób do nas dotrą.
Jeździec to karta początków, inicjatywy ale i pewnej niestałości.
Przy związkach nie wskazuje raczej na "miłość do grobowej deski", do tego potrzebne są silniejsze karty (Drzewo, Kotwica...) Znacznie częściej pokaże nam flirt, kochanka, niezobowiązujące spotkania i mile spędzony czas :romance-kisscheek:
W sprawach zawodowych pojawią się świeże pomysły, nowe znajomości, informacje, propozycje...coś się ruszy.
Sytuacja, które wskazuje ta karta dzieją się szybko.
Fizycznie może reprezentować wszelkie środki transportu (z koniem włącznie Uśmiech )

Dla mnie jest to także karta kontroli nad sytuacją, nad zdarzeniami...jeździec musi panować nad własnym ciałem i emocjami..inaczej nie zapanuje nad koniem (każdy kto miał do czynienia z tymi zwięrzętami wie jakie to ważne).
Odpowiedz
#2

[ATTACHMENT NOT FOUND]
A tu coś dla znudzonych tradycyjnymi kartami
Odpowiedz
#3

Bronko wyciągaj karty dnia i zobacz jak Ci sie bedą realizowac. Uśmiech
Odpowiedz
#4

Bardzo fajny opis, jezdziec glownie przynosi nowiny, wiadomosci, poniewaz polaczony jest z karta 9 kier, moze pokazywac rowniez osobe, mezczyzne, ktorym jestesmy zainteresowani. Ogolnie w lenormandach takich kart jest kilka. W przypadku jezdzca jak i kazdej kolejnej karty bardzo wazne sa polaczenia Uśmiech Jesli za jezdzcem jest naprzyklad karta trumy, to albo wiadomosci do nas nie dojda albo beda one dosyc trudne do przyjecia, i jezdziec traci swoje pozytywne znaczenie. Jesli za nim sie ustawi koniczynka to mozemy mowic o drobnym szczesciu, z bukietem odwiedza nas osoba zainteresowana.

NP-
Jezdziec + Bukiet + Pierscionek - Wizyta mezczyzny i mozliwe oswiadczyny.
Jezdziec + Ptaki + Zmija - wiadomosci od kobiety, albo lekarza. Jesli w tablicy kolo zmiji jest karta Lilii to ta kobieta moze byc z rodziny
Jezdziec + Bocian + Dziecko - wiadomosc o ciazy Uśmiech --- +bukiet, ciaza kolezanki; + lilie, ciaza w rodzinie; itd...

Itd Uśmiech
Odpowiedz
#5

Losuje Uśmiech po 3, myślę że z czasem moge po prostu dopisywać do ogólnych znaczeń i połączeń.
Madrugada fajne potrójne połączenia, zazwyczaj w necie mozna znaleść podwójne, to już o krok dalej Oklaski
Odpowiedz
#6

Mi Jeździec dzisiaj świetnie pokazał suszarkę do ubrań i do włosów oraz szybko przyszło to i szybko pójdzie, cokolwiek, pieniądze, gość, zły nastrój... tak w ramach ćwiczeń z jedną kartą ... Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości