Soul Cards
#1

Chciałabym podzielić się z Wami jedną z moich ukochanych talii, jaką jest właśnie Soul Cards- konkretnie Soul Cards 1 połączone z Soul Cards 2.
Mam je od dobrych kilku miesięcy, używam bardzo często i z pełną pewnością mogę stwierdzić, że jest to jedna z tych talii na całe życie. Być może nie wyglądają, ale Soul Cards są naprawdę niesamowite, a owa niesamowitość kryje się w pewnego rodzaju prostocie tych kart- są to same obrazy, bez jakichkolwiek podpowiedzi w formie słów-kluczy, nazw, numerów, itp. Esencją tej talii jest właśnie obraz. W dołączonej książeczce mamy wskazówki, jak tych kart używać, nie ma jednak ani słowa na temat znaczenia konkretnych kart- bo to my sami, absolutnie samodzielnie odkrywamy je w trakcie interpretacji rozkładu. Jedyne, na czym bazuje interpretacja to obraz, nic innego nie przeszkadza nam w procesie czytania tych kart. I to jest niesamowite, niewiele znam podobnych talii.
Mimo, że karty mogą wydać się trudne, w rzeczywistości wcale takie nie są. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak dana osoba pracuje z kartami, jednak przy tych kartach otworzenie się na odpowiedni sposób interpretacji to naprawdę nic trudnego. Doskonale pamiętam moje pierwsze rozkłady- ta niepewność, zaintrygowanie... i ogromne zdumienie, gdy okazywało się, że moje interpretacje były trafne. Soul Cards zaskoczyły mnie niesamowicie na samym początku przygody z nimi i w dalszym ciągu to robią- mimo że znam je już dość długo i sporo z nimi pracuję.
To naprawdę niesamowite karty i pomyślałam, że warto się nimi podzielić, zapoznać z nimi nieco większe grono. Oczko

Podaję link do strony talii, gdzie można m.in. obejrzeć wszystkie karty: http://touchdrawing.com/soulcards/
Odpowiedz
#2

Przyznaję dają do myślenia Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości