Wielka tablica - schemat
#23

To w takim razie pewnie będzie kwestia związana z Twoim komputerem, że tego nie czyta.  Bezradny
Bo te nawiasy są zawsze, jeżeli używamy funkcji wstawiania obrazka czy filmu korzystając z ikonek powyżej pola tekstowego...
Krysia pewnie wstawiła link bezpośrednio (metodą kopiuj-wklej), i stąd tych znaczników nie ma.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

Nie sądzę, aby to był problem mojego komputera ... Jeden z twoich linków działa ... ten do strony i nie ma on tych [], a te na YT linki nie działają, są nawet jakimś tłustym drukiem podkreślone ..  
Moim jedynym ew. problemem może być to, że widzę linki, a nie bezpośrednio filmiki, jak to było kiedyś, ale zwykle wszystko działa poprawnie. Ja też wstawiałam link powyżej, aby pokazać gdzie mnie kieruje po twoich linkach ... i korzystałam też z ikonek powyżej pola tekstowego, tak jak i ty ... Nie zrobiłam kopiuj i wklej ... i wszystko działa poprawnie, możesz sobie to sprawdzić. 
Jak widzisz moje linki działają poprawnie i do filmiku, jak i zdjęcie też nie jest podlinkowane, a zaprezentowane. Od Krysi tutaj linki na yt działają poprawnie ... 
Więcej nie mam już nic do dodania, są już podane linki, które u mnie działają ... bo a nóż może jeszcze ktoś ma ten sam problem ... 
Miłego wieczoru

   
Odpowiedz
#25

ale duże to zdjęcie wyszło ... przepraszam ...
Odpowiedz
#26

Hahaha, to największa buźka świata!  Rotfl
No trudno, jak działają tamte linki, to spoko.  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości