Pytanie do Hyacynta
#1

Witaj, mam na imię Renata. Wiem, że od ok. 3 lat miałam niekorzystny układ planet i porażki we wszystkich sferach życia, nie wiem jak zadać pytanie. Chodzi mi o to czy ten układ już teraz będzie korzystniejszy (czy moja karma już się skończyła).
Odpowiedz
#2

Nie jest to pytanie z zakresu astrologii horarnej. Pytania horarne są zadawane odnośnie konkretnych problemów nurtujących pytającego. To o czym piszesz odnosi sie do progresji horoskopu natalnego lub tzw. dyrekcji łuku solarnego horoskopu natalnego.

Twoje wnioski ogólne można sprecyzować poprzez dyrekcje łuku solarnego lub progresje sekundarne , ale do tego potrzebna jest znajomość dokładnego horoskopu natalnego , którym się obraca na dany rok życia.

Pozdrawiam.. Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Czy To jest bardzo obszerne zadanie? Ja nie znam się na astrologii.
Odpowiedz
#4

1. Należy sporządzić horoskop natalny - trzeba znać datę , godzinę i miejscowość urodzenia.

2. Na podstawie horoskopu natalnego sporządza się dyrekcje lub progresje nakładając na horoskop urodzeniowy (przy pomocy programów astrologicznych).

3. Przeprowadza się analizę układu tychże horoskopów , ale jest to stosunkowo czasochłonne zajęcie ponieważ dotyczy całego życia pytającego.

Pozdrawiam

Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#5

Ja nie chcę na sferę zdrowia, chodzi mi o sferę zawodową i emocjonalną. Uśmiech
Odpowiedz
#6

Jeśli masz sprecyzowane konkretne pytanie to szybciej i łatwiej uzyskasz odpowiedź przy pomocy horoskopu horarnego. Ale jeśli wolisz sporządzić dyrekcje wtedy trzeba na to troszkę poczekać.

Ale wtedy należy podać dokładną datę urodzenia (wraz z godziną i miejscowością). Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#7

Nie chcę Cię obciążać, chcę wiedzieć co mówią planety o tych dwóch sferach, czy one się ustabilizują, czy jeśli jeszcze takowe ( relacje damsko-męskie) będą czy będą normalne.
Odpowiedz
#8

Podaj dane urodzeniowe i wtedy zobaczymy... Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#9

Renata, 10.11.1970, Rzeszów, godz.6.10 - tylko się nie wystrasz Oczko - tylko naprawdę proszę bez zdrowia. Dziękuję. Kwiatek
Odpowiedz
#10

OK. Jestem na wakacjach i dziś trochę buszuję po internecie , ale nie mam dostępu do swoich podstawowych programów astrologicznych ( są na kompie w domu).
Jak wrócę (ok. połowy sierpnia , wtedy zajrzę ).

Pozdrawiam... Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#11

Nie spiesz się, jestem cierpliwa, podziwiam umiejętności Twoje i Madrugady. A...Czyli to się w komputer wpisuje Kwiatek Pozdrawiam.
Odpowiedz
#12

Zamieszczam Twoj horoskop natalny. (mam nadzieje ze podajac dane na forum otrzymalem od Ciebie pozwolenie.). Przepraszam za duze opoznienie , ale to moj pierwszy wpis po ok 3 miesiacach przerwy i nieobecnosci na forum.

Poniewaz pytanie dotyczy spraw osi domow 1 - 7, spraw partnerskich i osobistych nie bardzo wiem o jaki horyzont czasowy dotyczy pytanie. Z solariuszy zrobionych na lata 2015 - 2020 , wynika ze lata 2017-2018 beda tymi , gdzie sprawy partnerskie zwroca Twoja uwage. O szczegolach mozemy porozmawiac analizujac te lata przy pomocy solariusza na rok 2017-2018.

Generalnie horoskop urodzeniowy wskazuje na silne bodzce negujace partnerstwo I skupienie uwagi na samodzielnosci zyciowej koncentrujac uwage na rozwijaniu zdolnosci do rozwoju konkretnych talentow, ktore maja wymiar trwaly i praktyczny.Duzy nacisk jest polozony na samodzielnosc i umiejetnosc radzenia sobie w zyciu bez niczyjej pomocy. Zbyt duze ambicje sa tu wielka przeszkoda w osiaganiu celu. (szczegolnie w pracy).

To na razie tyle.

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#13

Bardzo Ci dziękuję Kwiatek , niestety jestem zielona z z zakresu astrologii. Weźmy pod uwagę sprawy zawodowe i partnerstwo jak to będzie wyglądać do 2018r. Czy mimo swoich wygórowanych ambicji (choć myślę, że od siebie dużo wymagam, nie wiem jak to tu wygląda) i tej samodzielności - bo tak faktycznie jest (nie lubię jak ktoś się nade mną użala) osiągnę stabilizację na gruncie zawodowym. Z partnerstwem myślę, że będzie ciężko (było bardzo ciężko - kompletna toksyka), nie wiem o co chodzi z tym, pod jakim względem sprawy partnerskie zwrócą moją uwagę i czy to się znowu dla mnie nie skończy niefajnie. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, to jest super, dziękuję za poświęcony czas. Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości