Sen, nocna część życia.
#1

Witam wszystkich serdecznie.
Piszę w temacie snów, ponieważ z wieloma znajomymi rozmawialiśmy nt snów i okazuje się że w tym temacie jakbym był sam. 
Mianowicie zawsze śnie, jak tylko zamknę oczy, nie ważne czy zmęczony czy nie, czy później zjadłem, zawsze śnię całą noc, spotykam ludzi, rodzinę, zwykłe wydarzenia i całkiem sci fi i katastroficzne, zawsze snię całą noc i codziennie.
Czy to normalne? Czy ktoś tak ma? 
Pozdrawiam Bogdan.
Odpowiedz
#2

Raczej normalne, może głęboko i szybko wchodzisz w fazę głębokiego snu. Ja mam znowu bardzo głębokie sny, nie wiem czy śnie od razu czy nie, bo czas jak by inaczej działał, aczkolwiek rano długo do siebie wracam, czuję się jak bym nie w pełni była w swoim ciele i wiotkie mam ciało, jak szybko mam wstać albo coś mnie wybudzi to czuję się bardzo nerwowa, jka bym na pół była obudzona.
Odpowiedz
#3

Witam ponownie Uśmiech
Czy spotkaliście się z twierdzeniem, że sen nie zapamietany jest snem który się nie spełnia?
Jakiś czas temu wyczytałem gdzieś to stwierdzenie i myślę że jest coś w tym.  Tak
Odpowiedz
#4

Jeśli snu nie zapamietałeś, to skad masz wiedzieć czy sie spelnia/spelni... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#5

(03-12-2020, 11:26)Krystyna napisał(a):  Jeśli snu nie zapamietałeś, to skad masz wiedzieć czy sie spelnia/spelni... Oczko
Jest to racjonalne, ale przyjmując że mamy świadomość "odbytego" snu, a usilnie staramy się przypomnieć choć fragment bez rezultatów, to czy możemy być przekonani ze ów sen się może nie spełnić?
Takie tam trochę wywody nt tego czy się spełniczy nie Uśmiech
Ale koncepcja Twoja daje do myślenia ????
Pozdrawiam  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości