Sny w pobliżu stacji bazowych i 5G
#1

Pytanie do osób, które mieszkają w pobliżu stacji bazowych, telefonów komórkowych w dużych miastach, gdzie włączono ostatnio (czerwiec, lipiec 2020 r.) częstotliwość 5G. Czy doświadczacie znaczącej zmiany atmosfery i jakości snów tak, że macie obecnie małą kontrolę nad swoim sennym Ja i wydarzeniami?

U mnie sny się pogorszyły. Zawsze żyłam w nich tak jak w realu (czyli mam kontrolę nad tym co robię, i wiem co mam robić, jestem aktywna), a ostatnio mam wrażenie jakbym była znowu w szkole prowadzona za rączkę, doświadczam jakichś wydarzeń, w których mój udział jest bierny, a czasem są to wydarzenia nieprzyjemne, które mnie budzą. Jakby zbiorowa świadomość, albo to co ludzie produkują i sobie wysyłają (?) przejmowała nieco kontrolę nad umysłem (?). 
Biorę tez pod uwagę ciąg dalszy przebudzenia i oczyszczania się pamięci komórkowej, DNA, ciała emocjonalnego itd., bo to jest proces, ale z ciekawości szukam też związku z 5G, bo to częstotliwość, a nasza energia, mózgu i serca ma inne wibracje.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości