Rewelacyjny podręcznik do astrologii horarnej
#1

Ze swojej strony chciałam polecić moim zdaniem jeden z lepszych podręczników do astrologii godzinowej z jakim miałam do czynienia i z którym się nie rozstaje. W podręczniku można znaleźć przykładowe interpretacja, napisane w bardzo prosty łopatologiczny sposób. Podręcznik to "Astrologia godzinowa, czyli człowieku radź sobie sam" autorstwa Fitzgeralda Kirkwooda. Niestety podrecznik traktuje wyłącznie o astrologii horarnej, ale objętościowo nie odstrasza, a autor pisze bardzo konkretnie i na temat.
Odpowiedz
#2

Czy jest on w wersji polsko-języcznej czy też w wersji angielskiej ? - chetnie się z nim zapoznam...Ja korzystam tylko i wyłącznie z literatury anglojęzycznej oraz zasobów netu...Głównie z opracowań na bazie Williama Lilly oraz literatury amerykańskich astrologów horarnych (Anthony Louisa, J.Lee Lehman) , a także materiałów szkoły Kepplera w USA. No i też Frawleya, choc teraz on mieszka na stałe już w Polsce...
Oczywiscie tetrabiblos Ptolemeusza , czy inne klasyki systemu Morinusa do astrologii natalnej , Barbara Brady - rewelacyjna astrolog z Australii, Robert Hand, Robert Zoller, itd.... Mam w domu juz kilkaset pozycji astrologicznych , z czego horarna mimo wszystko jest tylko niewielką częscią ...A szkoda, bo to pierwszy krok do nauki natalnych horoskopow ...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Jest w wersji polskojęzycznej. Ostatnio też sporo korzystam z anglojęzycznych astrologicznych przepastnych stron internetowych, ale nie odnośnie astrologii horarnej Uśmiech Jakoś ten podręcznik mi wystarcza i zawsze, gdy interpretuje zgodnie z regułami tam zawartymi dostarcza mi właściwej odpowiedzi. Gratuluję tak dużego zbioru pozycji astrologicznych Oklaski - ja głównie bazuje na zasobach internetu w tym zakresie i dysponuje jedynie kilkoma pozycjami "papierowymi", które dodatkowo rozpożyczyłam i od mnie nie wróciły :/
Ja akurat zaczęłam od natalnych, choć książke w domu mam od kilkunastu lat to używam dopiero od 4. I cały czas się uczę Uśmiech i mam nadzieję, że zawsze będę się uczyć tej dziedziny wiedzy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości