Pomoc - karty klasyczne
#1

Hey Uśmiech chcialabym sie nauczyc wrozyc na kartach klasycznych Uśmiech czy ktos moglby mi pomoc? Oczko
Pozdrawiam

Masz cały dział do dyspozycji...sporo informacji...czytaj, pytaj...
a ty w jakim stopniu znasz klasyczne...
Może najpierw poznaj karty, ich znaczenia, znaczenia kolorów w kartach...dużo informacji jest w tym dziale...
Moderator
Odpowiedz
#2

Witam Uśmiech dzisiaj probowalam sobie powrozyc,rozlozylam 3 rzedy kart po 8 w kazdym i o to co wylosowalam:
1 rzad-7kier,dama pik,as karo,8 karo,7 karo,7 trefl,dama kier,10 karo
2 rzad-10 pik,dama trefl,krol trefl, krol pik,8 trefl,10 kier,krol kier,9 kier
3 rzad-walet karo,9 trefl,10 trefl,as pik,9 karo,walet pik,7 pik,krol karo
Bede wdzieczna za poswiecony czas Buźki

ja zinterpretowalam to sobie tak:
w przeszlosci bylam bardzo zakochana,ale strasznie sie rozczarowalam. Zawsze zle lokowalam swoje uczucia. Nie dogadywalam sie z rodzicami,bylam bardzo impulsywna przez co klocilam sie i z nimi i z partnerami. Mimo wszystko zawsze mialam przy sobie wspanialych przyjaciol ktorzy mi pomagali.

jesli chodzi o terazniejszosc to mam tu watpliwosci: powinnam byc ostrozna w sprawach zawodowych,w moim towarzystwie pojawi sie kobieta szczera i dobra,ktorej bede mogla zaufac,rowniez jest mezczyzna ktory popycha do dzialania (wydaje mi sie,ze takiego nie ma ). Pojawia sie tez mezczyzna,ktory leczy i ktorego rady beda dla mnie cenne. 8 trefl to zawarcie zwiazku,polaczenie dwoch osob lub firm 10 kier z kolei to szczescie w milosci,zareczyny slub,spotkanie drugiej polowki. Powinnam przyjac pomoc krewnego. 9 kier to znowu przyjazna karta mowiaca o uczuciach....czyli z mojej interpretacji wynika,ze powinnam miec w tym momencie partnera ( a go nie mam,tzn spotykam sie z kims,ale ta osoba jest w separacji)

Jesli chodzi o przyszlosc z kolei to nastapia zmiany z zyciu. prawdopodobnie w interesach,zaloze spolke z kims ( a mam w planach otworzyc spolke z bratem) ktora okarze sie sukcesem i beda z tego duze pieniadze,ktore poprawia moja sytuacje materialna. niestety nie wszystko przyjdzie odrazu bedzie troszke przeszkod po drodze. pojawia sie walet kier,ktory odpowiada za studenta,mloda osobe,czyli moge isc jeszcze do szkoly tak? walet kier to rowniez falszywa osoba ktora bedze chciala mi zaszkodzic obok znajduje sie 7 pik,ktora rowniez odpowiada za nieporozumienia,kolejna to krol karo czyli jakis urzednik. Czy to oznacza,ze ktos mi tak namiesza,ze bede musiala sie sadzic?

Pmozcie mi prosze i podpowiedzcie czy dobrze interpretuje.  Przypominam,ze robie to pierwszy raz dlatego wasze uwagi sa la mnie cenne. Gdzies tam w googach wyczytaam,ze sa tez karty odwrocone,a ja nawet nie wiem jak je rozpoznac Smutny

Nikt mi nie chce pomoc? [Obrazek: smutny.gif]
Odpowiedz
#3

Jak sama piszesz sama nie wiesz, czy wszystkie karty są w pozycji prostej czy odwróconej...
Dopóki nie załapiesz znaczeń kart, kolorów, spraw technicznych z kartami...nie porywaj się na rozkłady...
Przyswajaj sobie teorie i małymi kroczkami do rozkładów...
Na naszym forum, a jest to forum tarotowe, niewiele wróżek zajmuje się klasykami...
A jeśli już..to może w tej chwili urlopują...
Wiec przemyśl sobie co tutaj napisałam...musi być wiedza teoretyczna poparta praktyką...wiec nie zaczynaj od końca...

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#4

rozumiem i przepraszam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości