Wątek zamknięty

Duchy: pytania, sny, problemy
#1

Witajcie Uśmiech

Chciałabym wzbogacić forum o kolejny wątek, który ma na celu szerzenie pomocy. Każdy z nas miał doświadczenia z drugą stroną: zmarli dziadkowie, rodzice, zwierzęta. Na pewno w życiu każdego z was dochodziło do różnego rodzaju dziwnych sytuacji, zdarzeń. Być może niektórzy są prześladowani, w domach dzieją się dziwne rzeczy, macie dziwne, niezrozumiałe sny ze zmarłymi osobami, lub miewacie wizje lub innego rodzaju kontakt. Chciałbym, aby ten temat służył w celu wyjaśniania paranormalnych zdarzeń, ale nie do chwalenia się tym, co nas spotkało lub naszych znajomych itd. Temat ten kieruje do osób, które mają w sobie pytania odnośnie drugiej strony, mają niezrozumiałe sny o zmarłych np. śni ci się często twoja zmarła mama i nie wiesz, co chce ci przekazać, albo śni ci się twój pies z dzieciństwa jak się z nim bawisz i nagle w śnie znika i nie możesz go znaleźć.... Kieruje ten temat też do osób, które mają kłopoty z dziwnymi wydarzeniami w domu.
Wiem, że jest tu sporo takich osób, bo na forum znajduje pytania z tej dziedziny.

Czemu założyłam ten temat? Bo chciałabym ponownie pomagać. Kiedyś interpretowałam skutecznie sny, pomagałam zrozumieć drugą stronę, ale nie ukrywam miałam też do czynienia z takimi przypadkami, gdzie osoby były dręczone przez złego ducha i wtedy przeprowadzałam świecki egzorcyzm. Nie było łatwo, dlatego też na kilka lat przerwałam swoją bezinteresowną pomoc, ale doszłam do wniosku, że coś mnie pokierowało, aby tu napisać.

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do kierowania pytań Uśmiech

Bo, kto pyta nie błądzi Kwiatek
#2

W odpowiedzi na Twoje zapytanie na pw...
Każdą formę pomocy innym taktujemy na naszym Forum.... jednakowo...
Ale, aby zakładać watek pomocy dla innych trzeba mieć zgodę Administracji...
niestety nie zwróciłaś się do Administracji z tym zapytaniem...

W kilku Gabinetach wróżki/wróżbici interpretują sny,
Mamy specjalny dział Interpretacje snów, tam możesz się udzielać ...
Jeśli ktoś ma inny problem może napisać w Magii...i tam tez możesz się udzielać...

W jakiej jeszcze formie proponujesz bezinteresowną pomoc...?

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości