Który rok wydaje się Wam najcięższy, a który najprzyjemniejszy?
#45

Afirmacja. Decydujemy co chcemy usiagnac i zrealizowac w tym roku numerologicznym. Dodatkowo regularnie medytujemy czy afirmujemy mapke. U mnie rozpisana jest w czasie dokonanym.
Odpowiedz
#46

Wiecie co jak sobie teraz robię come back to widze, że piątka mi dała po tyłku...ciężki to był rok...nie wiem czemu, bo ja lubię tą wibrację...w dacie urodzenia mam 2 piątki i to mi zawsze równoważyło tą siódemke..
Co do rozkładów już rezerwuję dla Was czas Oczko
Myśle że siódemka w siódemce to też świetna intuicja, zobaczymy...
Porządki w moim życiu faktycznie ruszyły z kopyta...w domu mam pusto...niewiele mebli, wszystko układam w pudełeczkach i opisuje...żebym po tym roku w wariatkowie nie wylądowała Oczko

Madrugada i to jest dobre...po co się porywać na więcej jak w przyszłym roku też jest nów i można kolejne pięć...mi wystarczy żeby chociaż jeden się spełnił i będę happy i o krok do przodu.
Dzięki aprepope za miłe słowa, muszę przyznać że siódemki zmieniają się z wiekiem, bo ja na prawde podła bywałam dla tych facetów biednych..
Odpowiedz
#47

5-ka dala Ci po tylku powiadasz, Bronko..mam nadzieje, ze 5-go RN Anastazji nie przebilas Beczy
ale to ukladanie w pudeleczkach i oznaczanie...7-ka do tego jest predestynowana Uśmiech a jak wyladujesz w jakiejs "klinice", to im tam posegregujesz....nie nie, jestem pewna, ze znajdziesz w tym umiar Buźki a w 8-mym bedziesz miala fajnie - uporzadkowane, posegregowane, przejrzyscie, to tylko zajac sie czyms calkiem innym...Oczko
Odpowiedz
#48

Kochane a teraz z innej beczki...
Jak określić czy ktoś jest 2 czy 11? poznałam kogoś 12.02.77
Odpowiedz
#49

1+2+0+2+1+9+7+7=29 2+9=11 1+1=2, czyli ta osoba weszla w 2. Rok Numerologiczny.
Odpowiedz
#50

Kazda 11 to dwojka. I nie kazda 11 zrealizuje swoj potencjal. Moze sie zatrzymac na dwojce.
Odpowiedz
#51

Dziękuję Madrugado :-*
To typowy neandertalczyk więc raczej 2 Uśmiech
Odpowiedz
#52

Mam pytanie jak oblicza się RN, jestem numerologiczną 8 czyli wchodzę w RN 8, czy raczej do 9 (2016) dodaje się dzień i miesiąc urodzenia wtedy wchodzę w 9RN. Nie wiem, który sposób jest prawidłowy? Różnie jest napisane. Czym się kierować?
Odpowiedz
#53

Ten drugi sposob, to juz nie RN, a tzw. osobisty..i szkoly pewno sa rozne..moim zdaniem (niech sie inni wypowiedza, jesli sie myle), pod wzgledem energetycznym ma na nas wiekszy wplyw RN..czyli od nowiu (w tym roku 13.09.) jestes w 8. Roku Numerologicznym, a ten drugi "sposob liczenia", to trwa wlasnie od urodzin, do urodzin..
Witamy Osemeczke Kotek
Odpowiedz
#54

Dzięki serdeczne Buziak
Odpowiedz
#55

No ja nie najmilej wspominam 7 rok numerologiczny... Ale poprzednie (6, 5, 4, a nawet 3) też były kiepskie.
Teraz wlazłem w 8 i jest trochę lepiej. (Jestem numerologiczną 8-ką). Nie mogę się doczekać 9 RN by zamknąć ten cykl i zacząć wszystko od nowa. Niby jestem teraz w 7 osobistym, ale chyba od 1,5 roku jednak pasuje mi to do 9tki Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości