Rozkład "Jesień-Zima" (na okres jesienno-zimowy)
#1

Ponieważ zaczęła się Jesień, więc chciałabym się z Wami podzielić rozkładzikiem Jesień-Zima (mój rozkładzik autorski jakby co Oczko )
Karty rozkładam w kształt jesiennego liścia. Uśmiech

[Obrazek: FkhXIcv.png]
------------12------------

---1-2-------------3-4---

---5------------------9---

--------6---------8-------

-------------7------------

------------10------------

------------11------------


1). plusy tej jesieni
2). minusy tej jesieni
3). plusy tej zimy
4). minusy tej zimy
5). co mi przyniesie październik
6). ..........listopad
7). ..........grudzień
8). ..........styczeń
9). ..........luty i marzec
10). co zostawię za sobą tej jesieni i zimy
11). co nowego pojawi się na wiosnę
12). mój Jesienny Parasol - czyli co mnie będzie cieszyć i poprawiać humor tej jesieni i zimy. :happy-sunshine:

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#2

Fajny rozkład Ok , zrobiłam go dla siebie tak ogólnie, podeszłam humorystycznie, proszę o potraktowanie interpretacji z przymrużeniem oka Oczko

1) plusy tej jesieni – Rycerz kielichów- myślę, że pojawiła się tu moja aktywność, moja ciekawość i poszukiwania, ciągłe dążenie do zmian i uzyskania co do tego wiedzy oraz narzędzi :techie-studyingbrown:
2). minusy tej jesieni – IV Cesarz – czyżby moja przedsiębiorczość i podejmowanie nowych wyzwań, w których się przez jakiś czas pogrążę i zacznę zapominać o sobie :romance-ballandchain:
3). plusy tej zimy – XVI wieża – znowu coś zmienię i będę zaczynać od początku – u mnie to norma :confusion-seeingstars:
4). minusy tej zimy – VII Rydwan, dużo czasu spędzę w rozjazdach (bylebym tylko nie jeździła za szybko i dzwona nie złapała bo drogowców pewnie znowu zaskoczy zima) :auto-driving:
5). co mi przyniesie październik – 5 denarów – będzie cienko z kasą, dużo wydatków :handgestures-thumbdown:
6). ...listopad – Królowa buław – moje urodziny, osiągnę jej wiek, może się ustatkuję ( może nie będę już paziem kielichów) :happy-partydance:
7). ...grudzień – 6 mieczy – myślę, że wiem co to będzie, ale pominę milczeniem, na to zanosiło się od lat i pewnie wtedy tą sytuację zalegalizuję ( a myślałam, że to będzie w listopadzie)
8). ...styczeń – V Kapłan – powinien być to miesiąc spokojny, może jakaś stabilizacja :chores-laundry:
9). ...luty i marzec – XXI – Świat – znowu ruch i aktywność, chyba zacznę budzić się do życia, no ale cóż – będę już czuć wiosnę :happy-cheerleadersmileygirl:
10). co zostawię za sobą tej jesieni i zimy – Król buław – chyba nabiorę dystansu do przeszłości, pożegnam się ostatecznie z tym z czym się zmagałam w ostatnim czasie :angry-banghead:
11). co nowego pojawi się na wiosnę – Król kielichów – czyżby jakieś motyle w brzuchu :sad-roulette:
12). mój Jesienny Parasol - czyli co mnie będzie cieszyć i poprawiać humor tej jesieni i zimy. Królowa mieczy – być może satysfakcja z pracy :text-bravo:

Dziękuję LeCaro Buziak
Odpowiedz
#3

Dziękuję Perełko. Buziak
No ładne karty Ci powychodziły na jesień i zimę... chociaż powiedziałabym, że poza styczniem może, to dużo ruchu i roboty Cię czeka, ciut mało tego odpoczynku Zmęczony nawet ta 12 karta taka u Ciebie raczej pracowita. Oczko Ty chyba w ogóle taka robotna pszczółka jesteś. Pociesza

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Praca mnie lubi...a ja tak lubię czasami poleniuchować, ale tak ciut ciut, bo mi się szybko nudzi i tak to się kręci Rotfl
Odpowiedz
#5

Bardzo zachęcający rozkład Kwiatek Cwaniak
Ps. To jest dział teoretyczny, wykonane rozkłady wrzucamy w Nasze wróżby Oczko
Odpowiedz
#6

Świetny rozkład. Bardzo mi się podoba. Buziak
Odpowiedz
#7

Znowu coś narozrabiałam, sorry :bow-blue:
Odpowiedz
#8

Bardzo dziękuję dziewczyny. Uśmiech Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości