Znalezione na śmietniku - Up Cycling
#45

   
Odpowiedz
#46

To jest inspirujące, ale bardzo smutne jednocześnie... Ludzie którzy nie mają z czego żyć robią takie przedmioty... które później kupowane są przez innych ubogich ludzi za śmiesznie małe pieniądze. Smutny

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#47

Jest to smutne, ale z drugiej strony pamiętam jak mój dziadek coś tam łatał starymi oponami jak byłam mała (za mała żeby pamiętać)....jakby nie było wytrzymały materiał...
Odpowiedz
#48

Ja widze tutaj glownie kreatywnosc. Smutniejsza dla mnie osobiscie jest zachodnia konsumpcja..
Odpowiedz
#49

                       


A więc krótka historia...
Pojechałam wymienić opony i znalazłam na podwórku takie oto coś...wyrzucone na dwór i przemoczone, bo się zużyło...
Zdjęłam stare obicie, wymyłam steropian, wyprałam wkład, obicie poszło w śmietnik.
Fajne siedzisko  wyszło, lekkie  i mega wygodne (ten post się dzieje na nim Oczko)
Mocowanie wszystkiego na gorący klej...na jego duże ilości ( pomogłam sobie zszywaczem, ale nie jest to dobre rozwiąznie w przypadku steropianu).
Siedzisko narazie tylko przykryłam materiałem, będe szyć specjalną poszewkę na nie (własciwie kilka).
Odpowiedz
#50

Bronko Oklaski jak zwykle podziwiam Twoją nieskończona kreatywność i umiejętność dostrzeżenia potencjału w każdym nawet najbardziej nieciekawym rupieciu. Oczko Litujesz się nad tymi zużytymi mebelkami, jakby to były bezpańskie zwierzątka porzucone przez właścicieli.... Buziak

Aczkolwiek... muszę przyznać, że jakoś nie darzę za bardzo sympatią styropianu. takie to to... no nie lubię tego cosik. Nie wiem z czego to powstaje, ale mnie się wydaje jakieś takie strasznie sztuczne, a jak się utnie to wszędzie te białe paproszki takie...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#51

Bronia, super Rotfl
Odpowiedz
#52

Dzięki dziewczęta.
Też nie przepadam ale staram się ratować wszystko. Jak mi się znajdzie coś fajniejszego to dam dalej, dodatkowe siedzisko zawsze się przyda Oczko
Odpowiedz
#53

Moje nowe wyzwanie - krzesła...nie mam ani jednego w domu Rotfl powywoziłam, taborety rozkreciłam, więc sytuacja zmusiła mnie do wyciągniecia dziadkowych zaniedbaluchów stodolnianych  Oczko
Na razie są dwa. Jak będą powalające to przywioze następne.
Ponoć teraz mamy w POlsce modę na odnawianie mebli więc idę tym tropem. I ciągle się ucze czegoś nowego.
Na razie nie zdradzam kolorów niedługo wkleje efekt końcowy.
Odpowiedz
#54

Skoro tak gadałyście o starych oponach, to macie tu jeszcze link na kolejne pomysły do wykorzystania ich Uśmiech
http://www.popularnie.pl/stare-opony/
Odpowiedz
#55

[ATTACHMENT NOT FOUND]Basiu ja wynalazłam świetną oponę ale na razie niewykorzystana...multum rzeczy przerabiam, tak się wciągnęłam że nawet imprezowe życie przestało mnie pociągać...wklejam ostatni wynalazek Myśli [ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#56

Bronko kochana, a gdzie Ty się podziewasz?? Brakuje tu Ciebie na forum, zawsze tak wszystkim poprawiałaś humor... Tak Buziak Wracaj! Uśmiech
A przerobione drzwi - fantastyczne! Ty to masz pomysły... drzwi na półeczkę... nie wpadłabym. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#57

ale dziewczyna kreatywna..u mnie gdzies takie krzesła plątają się na strychu...ja nie umiem taką być zdolną ,kreatywna ,brak mi pomysłow.
pochylam glowę...super!!! Uśmiech Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#58

Bronka, ten przepiękny wieszak, regalik z drzwi. Super !!!
Masz zdolności, samozaparcie i ogromny talent.
Zazdroszczę Uśmiech
Odpowiedz
#59

Dziękuję dziewczyny, strasznie w tym ostatnio siedze...nawet mój nowy chłopak dzielnie dotrzymuje mi kroku i chcąc nie chcąc musi mi to wszystko przewozić i wnosić Rotfl ...
A więc LeCaro mam swojego Lwa...świetnie się dogadujemy jak na razie, cięzko dotrzymać kroku pannicy Bronce i odnalezc się w jej świecie chaosu wiec tymbardziej go podziwiam...
I tak jak cały poprzedni rok spedziłam na rozmyślaniach i "chęciach" tak od nowego roku daje czadu i coraz bardziej mnie wciąga wszystko co zwiazane z meblami, wnętrzami i nieruchomościami.
Ubolewam że tak rzadko wpadam i naprawdę za Wami tęsknie dziewczyny, ale to w tej chwili jest mi potrzebne jak powietrze. Aczkolwiek od razu zaznaczam że pracuje z kartami, w 90% są to lenormandy.
Ciekawa jestem co się u Was pozmieniało?
Odpowiedz
#60

Bronia ... a co ty na to ... hę ...??  Rotfl  Rotfl  Buziak to dopiero recykling ... przy mojej bandzie nie zdało by to egzaminu, no ale jako forma ozdoby to super ...
https://www.youtube.com/watch?v=gb_2QztTo9Y
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości