To jest super!!!
#1

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tym tematem Buźki
Zasady panujące na tym forum poniekąnd zmuszają mnie do określenia zakładanego tematu, co bardzo lubię Oczko
Temat : To jest super!!! założyłam z myślą, by choć troszkę wyjść do ludzi, że się tak określę. Wszelkie tematy, które tu zakładamy, są super i gorąco polecam wszystkim, ale powiem szczerze, że brzmią nie co personalnie ... troszkę są ograniczające ... Masz talent i pomysły, to proszę bardzo tu masz możliwość i się udzielaj... a nie tylko o to chodzi przecież ... prawda?
Zakładam ten wątek z myślą, że ktoś podzieli się z nami, własnymi spostrzeżeniami, czymś co uchwycił przez moment, jakimś lub czyimś talentem, odwagą, brawurą, itp., coś co nas wzbogaca i pokazuje, że świat potrafi być inny ... mam nadzieję, że ten wątek będzie obfitował w różnego rodzaju filmiki, hasła, sentencje jak to jest na FB ... po prostu tu w tym wątku chwalmy się przede wszystkim talentem, możliwościami naszymi lub też innych ludzi... Ja na początek podam wam filmiki o dziewczynce (bo tak ją w moim mniemaniu widzę), która ma w sobie naprawdę ogromny potencjał, talent ... nie wiem jak to jeszcze nazwać ... zobaczcie sami ... włada 3 językami (tyle wiem), a jaki talent ... mała bania ... Hura Hura Hura Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#2

Właśnie się dowiedziałam, że pochodzi z Ukrainy ...
a tyle wiadomo o tej dziewczynie ..
A tu chyba najbardziej naturalnie wyszła
Proszę podzielcie się tym,co Was zauroczyło, co Was zainteresowało, co Wy uważacie za największy talent lub kim dla Was jest największy bohater, a może wystarczy jakaś głęboka sentencja ...  Kotek
Odpowiedz
#3

Posłuchajcie sobie tej dziewczyny

Cieszy mnie ogromnie jak widzę kiedy młodzi ludzie zamiast siedzieć w krzakach i jarać jakieś szlugi, robią wszystko aby urzeczywistniać swoje marzenia, to poświęcenie się zasługuje na uznanie, codzienny i wielogodzinny trening, do tego talent i proszę co z tego może być 
Odpowiedz
#4

A z tej pani jestem naprawdę dumna Olga Malinkiewicz, życzę jej dalszych sukcesów, oby jak najwięcej było takich ludzi Oklaski Oklaski Hura
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/...76228.html
Odpowiedz
#5

Witaj Krystyno, widziałam ten temat i pozostawiam tobie decyzję, czy połączysz te tematy, czy też nie. Zastanawiałam się, czy nie pociągnąć tamtego dalej, ale pomyślałam, że będzie to odbiegać od głównego tematu jakim jest tylko taniec i muzyka. Nie potrafię opisywać dokładnie jaki ten ma być konkretnie wątek, wolałam, aby on sam ewoluował, że się tak wyrażę ... jeśli bliżej mam jeszcze coś napisać to niech to będzie coś na zasadzie podobne do programu telewizyjnego Mam Talent ... Chciałam się tu z wami dzielić ciekawymi ludźmi i ich osiągnięciami, nie tylko w temacie muzyki i jeśli mogłabym tam również wrzucać np. takie wpisy jak ostatni o pani Oldze Malinkiewicz lub o tematach ciekawych to było by super Uśmiech . Wiem, że więcej może być wpisów w temacie muzyki, jednak są ludzie utalentowani w innych dziedzinach jak np. malarstwo, poezja czy też nauka, są też ludzie, których śmiało można nazwać bohaterami, ponieważ zdobyli się na odwagę, aby kogoś uratować, biorących udział w akcjach charytatywnych ... będę to starała się stopniowo wrzucać i mam głęboką nadzieję, że inni z biegiem czasu też się dołączą ... Krystyno, sama oceń czy połączyć te tematy, czy też nie, tylko proszę o pozostawienie mi tzw. "furtki" ... Uśmiech dla mnie nie ma to znaczenia kto zaczął temat, tylko w jakim kierunku on ma być prowadzony, by nie zaśmiecać forum oczywiście Uśmiech

Tego człowieka naprawdę podziwiam, kiedy przytłaczają mnie problemy, myślę sobie przecież inni mają się o wiele gorzej niż ja ... a nie narzekają tylko czerpią z życia całymi garściami ... nawet jak ich nie mają  Kwiatek
a tutaj macie prawie 9 godzinny audiobook ... jeśli macie ochotę posłuchać jego motywacji 

A tu przy okazji macie coś takiego 
Odpowiedz
#6

Coś co mnie zachwyca to malarstwo ustami czy nogą. Każdy z malarzy ma swoją historię - nie będę zamieszczać wszystkich filmików, są one na stronie http://www.amun.com.pl/index.php
Dla nich to jest pasja, która pozwala odnaleźć sens życia. Przy okazji możemy pomóc...  Uśmiech "Promocja twórczości artystów polega na rozprowadzaniu ich prac w postaci kart świątecznych i okolicznościowych oraz kalendarzy." Działają pod sloganem "Nie prosimy o litość" http://www.amun.com.pl/produkty/produkty.htm
Odpowiedz
#7

Zobaczcie sobie czym zachwyca internautów 16 - letnia Joanna Wirażka https://instagram.com/awirazka16  Oklaski  Oklaski
Odpowiedz
#8

Uwierzcie w to, że Polacy też potrafią 
lubię ją za jej poczucie humoru, w tak nie raz ważnych sprawach...
Odpowiedz
#9

  16-latka powala na kolana  
  ...  tak właśnie myślę o emigrantach ... potrzeba im edukacji... jeśli byliby oświeceni ... nie było by próby islamizacji świata ...
Jestem za poszanowaniem każdej kultury na świecie, każdej wiary, ale stanowczo sprzeciwiam się jakiejkolwiek formie narzucania czyjeś idei. Żyj i pozwól żyć innym ... Jak przyjechałam do Anglii wówczas usłyszałam jedno zdanie ... to ty przyjechałaś do mojego kraju, więc szanuj to, co ci ten kraj oferuje... jeśli ja bym pojechał do twojego kraju, to nauczyłbym się twojego języka, ale nie muszę ... jest takie przysłowie wlazłeś między wrony, to kracz tak jak one ... w innym przypadku będziesz pożarty... Polacy, nauczmy ich walczyć o własny kraj, bo to potrafimy najlepiej ...
Odpowiedz
#10

Znam historię Malali i jestem pełna podziwu dla tej dziewczyny.
Jednak nie jestem do końca przekonana co do Twojej opinii, że edukacja jest w stanie wyeliminować fanatyzm religijny... Chociażby fakt, że wśród terrorystów organizujących zamachy jest wielu którzy wcześniej mieszkali za granicą, uczyli się za granicą, a nawet studiowali za granicą.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#11

Tak masz rację, ale "coś" chyba trzeba zrobić, a nie tylko za pały i do boju ...
Mieszkali i mieszkają za granicą, ale się nie integrują ze społeczeństwem, w którym żyją, tworzą mniejszości ... nie są odcięci od wpływów jakie na nich działają, muszę zauważyć, że nie wszyscy islamiści to terroryści, a też mają wpisany w swoją religię dżihad...
Chcą mieszkać w europie to niech się oni dostosują do warunków jakie tu panują, to miałam na myśli ... założę się, że większość ludzi, po prostu nie zna innego życia.
Edukacja i poszanowanie, jak ktoś umiejętnie będzie ci wpajał złe rzeczy, w końcu w nie uwierzysz ... zawsze było wielką sztuką pokazać drugiemu człowiekowi dobro
Odpowiedz
#12


Odpowiedz
#13

To jest rewelacja!!! Co za pomysł, genialne Oklaski
Odpowiedz
#14

Uczciwie się przyznam, że nie jedne takie bazgroły moich dzieci, po jakimś czasie w koszu lądowały ... wspaniała mama Głupek
Ta pani naprawdę zadziwiła mnie Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#15

Macie tu teraz bardzo mocny przekaz ...
Odpowiedz
#16

Ostatnio pracowałam nad kartą tarota VIII Sprawiedliwość i szukałam odpowiedniego materiału na moje potrzeby, zobaczcie co znalazłam .... oczy sprawiedliwości ...?
Odpowiedz
#17

Dawno nic tutaj nie wrzuciłam  Zawstydzony

Zobaczcie czym ostatnio się zachwyciłam  Rotfl

Lubię tą artystkę, przesłuchałam jej większość kawałków i też wam ją polecam  Rotfl
Odpowiedz
#18

Ja kocham Lindsey od lat. Uwielbiam skrzypce i jej grę. A to mój ulubiony utwór w jej wykonaniu:

Ostatnio "zakochałam się" w utworach LP - ten koncert oglądam prawie codziennie  Uśmiech
Odpowiedz
#19

Posłuchajcie tego głosu, koniecznie z dobrym dźwiękiem... coś niesamowitego  Krzyk  Oklaski  Oklaski  :romance-hearteyes:  :romance-heartbeating:
Odpowiedz
#20

Faktycznie odlot Uśmiech
Odpowiedz
#21

Niesamowite. Oklaski Dziewczynka jest fenomenalna, do tego ten genialny teledysk.... Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#22

Rosyjska mistrzyni makijazu.
To niesamowite co mozna zrobić z ludzką twarzą za pomoca kosmetyków Uśmiech
http://viva.pl/uroda/makijaz/poznajcie-r...-30317-r3/
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości