Obecność Cesarzowej w pytaniach o związek
#45

Na moja intuicje narzekac nie moge, ale moja emocjonalnosc czesto przyciaga mi tylko rzeczy pozytywne Uśmiech Czesto mi to psuje wrozby dla siebie Uśmiech Tego sie moglabym od cesarzowej nauczyc Oczko
Odpowiedz
#46

każdy ma swoje sposoby odczytywania kart, wydaje mi się, że najlepiej jest zdać się na intuicję niżeli na znaczenie książkowe. ja zawsze stawiam na pierwsze wrażenie gdy zobaczę karty
Odpowiedz
#47

Ja mysle ze ludzie sa podzieleni na negatywnych i pozytywnych. Ja wole tych drugich. Sa osoby , ktore widza 6 dobrych kart i jedna zla i sie upra , ze ta zla ma najwazniejsze znaczenie i to jest juz wszystko spisane na straty. Ja uwazam, ze karty maja nas nie dolowac tylko popychac do przodu ! Maja nas motywowac , depresje to sobie mozemy fundowac w pracy czy szkole;D
Wiec ja zawsze bede widziec tylko pozytywy. Nie dam sobie wmowic inaczej niestety Rotfl
Odpowiedz
#48

Ostatnio dużo czytałam o cesarzowej i myślę,że tutaj jednak chodziło o teściową....
Odpowiedz
#49

Odwrócona Cesarzowa może mówić o Twojej niskiej samoocenie i kompleksach, przy karcie Diabła, że masz tendencję do wchodzenia w toksyczne związki.
Innymi słowy jeśli wróżba dotyczy Ciebie.
Cesarzowa p.o - > Diabeł - niska samoocena, kompleksy, słabość charakteru, szukanie potwierdzenia atrakcyjności w seksie. Tworzenie samemu sobie problemów. Niska samoocena przyczyną niewiernosci.
Diabeł - > Cesarzowa p.o - fałszywe i toksyczne środowisko podcina Ci skrzydła, albo problemy w sferze seksualnej, choroba w tej sferze, problemy z zajściem w ciąże.
Odpowiedz
#50

(09-12-2015, 22:40)marksa napisał(a):  Ja mysle ze ludzie sa podzieleni na negatywnych i pozytywnych. Ja wole tych drugich. Sa osoby , ktore widza 6 dobrych kart i jedna zla i sie upra , ze ta zla ma najwazniejsze znaczenie i to jest juz wszystko spisane na straty. Ja uwazam, ze karty maja nas nie dolowac tylko popychac do przodu ! Maja nas motywowac , depresje to sobie mozemy fundowac w pracy czy szkole;D
Wiec ja zawsze bede widziec tylko pozytywy. Nie dam sobie wmowic inaczej niestety Rotfl

Ja wolę najgorszą prawdę, niż głaskanie ?? Czasem negatywne sytuacje są po to żebyśmy przejrzeli na oczy, mogą być bodźcem do dobrych zmian i nauką na przyszłość. Jeśli, np zakochana kobieta zaslepiona uczuciami będąca w związku z egocentrycznym manipulantem wyciągnie karty, np 3 mieczy, 5 mieczy, Diabeł. to słabo jeśli sobie wmawia, że wprawdzie teraz się kłócą, jest rozczarowana, ale Diabeł na pewno mówi, że jest między nimi chemia i bedzie dobrze... No chyba w takim wypadku lepsza prawda i ucieczka według mnie....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości