Obecność Cesarzowej w pytaniach o związek
#23

To nie tak, chodzi o Ciebie jako kobietę w Twoim związku. Czy czujesz się spełniona na wszystkich płaszczyznach. To nie pytanie, to tylko rozważanie, więc odpowiedz tylko sobie.
Odpowiedz
#24

Przyznam szczerze, ze musze się zgodzić co do tego, że mam rozchwiane emocje, ostatnio tyle na głowę mi sie zwaliło, że sama juz nie wiem.. Jesli chodzi o związek to kocham swojego chłopaka i mimo ze mieszkamy razem brakuje mi go.. Mam na myśli fakt, że widujemy sie w ciagu dnia tylko wieczorem bo całymi dniami jesteśmy na uczelniach, a wieczorami zamiast wspólnie obejrzeć jakiś film to każdy siedzi zajęty czym innym..
Odpowiedz
#25

Artur napisał(a):Słodka zemsta Uśmiech Nękasz swoją talię (i samą siebie) ciągle tym samym pytaniem, a ta konsekwentnie udziela Ci tej samej odpowiedzi, w tożsamej formie Uśmiech
Zgadzam się z Arturem! Połącz to również z Twoim pytaniem Co czuje do Ciebie przyjaciel. Jeśli Twój chłopak zaczął sprawdzać Twoją korespondencję to widać coś go niepokoji. Może powinnaś zrewidować swoje zachowanie. Uśmiech
Odpowiedz
#26

Jak stare dobre małżeństwo? Oczko
Odpowiedz
#27

On sprawdza moją korespondencje od roku, bo to okropny zazdrośnik jest i czy musi czy nie , najlepiej jakby wszystko wiedział co jak i
Otóż to.. Jak stare dobre małżeństwo, aczkolwiek brakuje mi go, rozmawiałam i mówiłam to wielce zdziwiony ze mieszkamy razem i mi mało..
Odpowiedz
#28

Może Twój chłopak nie jest wylewny i nie potrafi okazywać uczuć, czy rozmawiać o nich. No to pora coś zmienić na lepsze, byle nie gadaniem i piłowaniem, bo tego żaden facet nie zniesie. Oczko
A to, że on skanuje Ci pocztę, może niekoniecznie wypływać z zazdrości, ale także z tego, że nie czuje się pewnie w Waszej relacji.
Odpowiedz
#29

To w takim razie nie czuje sie pewnie od samego początku Smutny hm może dlatego, ze jestem jego pierwszą dziewczyną? No mam nadzieje, że będzie lepiej, aczkolwiek ja wyznaję zasadę, że co ma byc to będzie, jestem cały czas dobrej myśli Uśmiech

Nie daje mi to jednak spokoju i zrobiłam rozkład: Jakie są jego myśli i zamiary
1) czy kocha ? - XII Wisielec
2)czy chce ze mną być ? - wiara
3) jakie są jego zamiary wobec mnie ? - paź buław

Myślę ze on sam się czuje pogubiony, ale ma nadzieje na poprawę..
Odpowiedz
#30

On nie jest pogubiony, zdecydowanie chce z Tobą być. A teraz daj już spokój kartom i nie kuś losu. Oczko
Aaa... I bądź dla niego "nieodwróconą" Cesarzową. Oczko
Odpowiedz
#31

Nie wiem jak można tak kontrolować wszystko co się robi. Zwariować można. Masakra :O
Odpowiedz
#32

Angells196 przeczytałam cały wątek i nadal nie rozumiem, po co ten temat w dziale ćwiczeń? Komu ma on służyć? Czego można się dowiedzieć potrzebnego, interesującego i koniecznego do poznawania kart tarota? Jak można rozbudować ćwiczenie o tym, że często wypada ci jedna i ta sama karta? Jakie wnioski można wysunąć? przepraszam mi wysunął się jeden wniosek ... założony temat mija się z jego treścią... czy temat ten miał na celu pomaganie ci w rozwiązywaniu twoich problemów emocjonalnych? wydaje mi się, że do tego powinien być osobny temat, w którym ewentualnie mogę ci pomóc, w formie rozmowy... ja lub ktoś inny z użytkowników tego forum... Myśli
Odpowiedz
#33

Moze cesarzowa to po prostu Twoja karta ? Mowi o Tobie i o tym jaka jestes ?
Ja np mam kolezanke , ktorej zawsze kiedy stawiam duze uklady nie wazne czy praca czy milosc , zawsze wychodzi cesarzowa. Ta karta jest juz w mojej glowie w pewnym sensie z moja kolezanka zlaczona. Zawsze mowi o tym jaka jest osoba i sluzy mi jako sygnifikator tej osoby. Moze ona po prostu zaznacza swoja obecnosc w Twoim ukladzie ?
Odpowiedz
#34

Być może, ale bardzo często mi się pojawia
Odpowiedz
#35

Tak samo jak jej. Kiedy stawiala sobie karty zawsze pojawiala sie albo cesarzowa , albo arcykaplanka. Mowila ze czasami nawet i wrozby internetowe wyrzucaly jej ta karte. Wiesz ja mysle , ze u niej wiaze sie to z tym ze jest osoba jak ja to mowie medium. Jest waga co juz jej ulatwia kontakt i otwiera wrazliwosc, a poza tym ma sny prorocze, ktore sie powtarzaja dopoki dana sytuacja z nich jej czegos nie uswiadomi albo sie nie wydarzy. Moze to Cie jakos naprowadzi ? Rotfl
Odpowiedz
#36

No ja jestem wodnikiem i często pojawia mi sie Cesarzowa a swego czasu Diabeł, ja biorę to też może jako ostrzeżenie, że może karty chcą mi pokazać ze muszę na cos uważać, ostatnio nie kładę sobie kart to nie wiem, ale zobaczę co wyjdzie jak znów to zrobię. Uśmiech
Odpowiedz
#37

Ja na szczescie sie jeszcze nie znam tak dobrze ( jesli wogole) na kartach wiec stawiam na siebie na wszystko co mi przyjdzie do glowy , w ramach weryfikacji i nauki Uśmiech Ale zauwazylam , jako amator oczywiscie , ze karty mi czesto wyskakuja na mnie bardzo podobne do mojego nastroju. Kiedy wysylalam cv to pojawiala mi sie krolowa monet. Kiedy mam dola widze wszedzie karte sily. A ostatnio Papiez mnie "sciga" kiedy pytam o relacje Uśmiech)
Odpowiedz
#38

Karty odzwierciedlają nasz nastrój jezeli jest on bardzo silny Uśmiech ja sobie nie mam jak powróżyć bo mieszkam obecnie w warszawie i karty zostały w domu rodzinnym ale przyznam szczerze, ze lepiej si czuje gdy są obok. Nie wiem dlaczego ale czuję takie dziwne uczucie, ze czegos mi brakuje ;p
Odpowiedz
#39

Ja te karty odkrylam na wrozeniach internetowych i okazalo sie ze w miare latwo mozna je bylo dostac/
Ale jak je wyciagnelam to od razu sie do mnie "usmiechnely". Chociaz musze przyznac , ze moje wyobrazenia o nich a im przypisane znaczenia sie ze mna nie zgadzaja. Zamienilam 10 i 9 bulaw w swojej talii bo wogole nie czulam tej 10 a w momencie kiedy przeczytalam opis 9 bulaw to od razu wszystko sie dla mnie stalo jasne. Sa karty ktore traktuje jak swoje aniolki , wyskakuja mi z talii i mowia ogarnij sie bedzie dobrze Oczko Sa takie ktore traktuje jak wrogow. Kiedy je widze mowie sobie "znowu ty , ty dziadu" .. hahah
Odpowiedz
#40

Ja swoje tez interpretuje wedle tego co czuje gdy na nie patrzę niż wg książki bo przy okazji ćwiczę intuicję, ktora jest w coraz lepszym stanie i pomaga mi nawet na zajęciach, no dzisiaj bardzo mi pomogła:d
Odpowiedz
#41

Pochwal sie ? Rotfl
Moze ona wlasnie jest Twoja przewodniczka ? Rotfl
Odpowiedz
#42

Miałam dzisiaj kolokwium z filozofii i na 4 pytania nie znałam odpowiedzi i zdałam się na intuicję i trafiłam we wszystkie 4 :p i ostatnio podobnie było na kolokwium z prawa Rotfl
przyznam szczerze, że coraz częściej zdaje się na intuicję
Odpowiedz
#43

I moze tego Cie uczy Twoja cesarzowa ? Jakby nie patrzec to kobieta ktora do wladzy doszla z pewnoscia przez swoja inuticje i inteligencje Rotfl
Odpowiedz
#44

kto wie, może i tak jest :p nie wiem, jak sobie postawię karty to zobaczymy czy znowu mi wypadnie :p
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości