Uderzenie rakiet w Polskę
#1

2 rakiety uderzyły w Polskę. Nie wiadomo, czy był to atak, czy przypadek. Np Ukraińcy mogli zestrzelić rakietę przez co zmieniła ona tor. 
Myślicie, że to przypadek?
Odpowiedz
#2

Nie będę na to na pewno stawiać kart, ale od 2 godzin uważnie śledzę wszelkie doniesienia na ten temat. Ciekawa jestem, jak i kiedy nam zakomunikują, co właściwie się stało, a przede wszystkim jaka będzie reakcja na to zdarzenie... Mam nadzieję, że nie zostaniemy wciągnięci w tę wojnę.
Odpowiedz
#3

Ja bym postawił, ale niestety obecnie nie mieszkam sam. 
Ja mam nadzieję, że jednak rakieta zabłądziła jak podejrzewają. Na scenie politycznej są pewne osoby, które pewnie pierwsze będą krzyczały o obronie narodu poczym wsiądą w samolot i odlecą...
Też mam nadzieję, że reakcja będzie inteligentna i pokojowa.
Odpowiedz
#4

Za naszą granicą jest wojna, a nam spadają na terytorium rakiety/pociski….nie ważne. Ja się pytam, gdzie nasza obrona przeciwrakietowa? To co się stało nie powinno mieć miejsca, bez względu na powody.
Odpowiedz
#5

Najprawdopodobniej to rakieta Ukraińska, która została wystrzelona przeciw siłom Rosyjskim. 
Pytanie, czy ktoś za to odpowie, bo jednak zginęli polscy obywatele.

Zafina masz mądrą uwagę. Niby Polska jest jakoś uzbrojona, a tu się okazuje, że jakimś cudem rakiety doleciały.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości