Rozkład "Skorpion" (determinacja, emocje, zmysły)
#23

wielkie dzięki=sama w skrócie ,tak wzrokowo to zinterpretowałam,a co do tej zmysłowości....to tutaj nie stawiałabym na mężczyznę tylko bardziej na wiedze ,rozwoj duchowy,pochlebia mi bowiem to ,ze ja wiem wiecej niż inni np.poprzez właśnie rozwój duchowy i tu czuje sie bardziej spełniona od innych....zmysłowość-zależy jak na nią patrzysz....pozdrawiam i dzięki Kwiatek Buziak Buziak Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#24

Izyda napisał(a):wielkie dzięki=sama w skrócie ,tak wzrokowo to zinterpretowałam,a co do tej zmysłowości....to tutaj nie stawiałabym na mężczyznę tylko bardziej na wiedze ,rozwoj duchowy,pochlebia mi bowiem to ,ze ja wiem wiecej niż inni np.poprzez właśnie rozwój duchowy i tu czuje sie bardziej spełniona od innych....zmysłowość-zależy jak na nią patrzysz....pozdrawiam i dzięki Kwiatek Buziak Buziak Oczko

Ale jeszcze mi sie coś nasunęło apropo tego Pustelnika aby cieszyć się po prostu sobą Uśmiech


Odpowiedz
#25

perełka napisał(a):Tak Beatko masz rację, nie spojrzałam pod tym kątem, ale moja sytuacja osobista jest taka jaka jest i skupiam się głównie na mojej córce i pracy. Faktycznie ostatnio myślałam, żeby w tą sobotę wybrać się do fryzjera, bo zaczęłam odczuwać znowu chęć zmiany czegoś w swoim wyglądzie, robię tak od czasu do czasu...Ostatnio niestety mam non stop kolor jeśli chodzi o sprawy zawodowe, zero życia prywatnego, ale już zaczynam dojrzewać do noworocznych postanowień (dzięki temu rozkładowi też). A tego Cesarza... zobaczymy, obiecuję że dowiesz się pierwsza Buziak A i jeszcze despotyzm, czasami brakuje mi faktycznie cierpliwości i pokory, ale naprawdę się staram poskromić mój skorpioni temperament Zawstydzony

Ok. to czekam na info o Cesarzu Rotfl Jestem pewna, że wcześniej czy później ktoś się koło Ciebie zakręci, więcej optymizmu Rotfl


Odpowiedz
#26

Spójrz na mój horoskop, który przygotował Hyacynt, nie nadaję się na razie do relacji damsko-męskich i szczerze mówiąc unikam, ale 2017... Oczko Chyba, że będzie to grom z jasnego nieba, no cóż pożyjemy, zobaczymy Luzik
Odpowiedz
#27

Ciekawostka, teraz wyczytałam: czasem Cesarza jest wiosna - przełom marca i kwietnia, niech się Hyacynt pochyli nad tą datą a nóż kogoś wypatrzy Rotfl Jesli chodzi o pracę to widać umacnianie firmy, utrzymanie jej z możliwością pomnożenia pieniędzy Uśmiech


Odpowiedz
#28

Beatko, dziś o 9.00 stawiłam się w salonie fryzjerskim i przespałam na fotelu 2 godziny, dziewczyny robiły co mogły, no ale jak na Cesarzową przystało osiągnęłam oczekiwany efekt...tak więc weryfikuję Rotfl Acha Myśli potem powlokłam się do Rossmana i zakupiłam zestaw obowiązkowy do domowego SPA, jak widzisz działam...Mogę być przykładem na to, że wróżba jako drogowskaz może stymulować do podejmowania konstruktywnych działań... Rotfl
Odpowiedz
#29

Ciesze się :0 Polecam Ci prawdziwy aromaterapeutyczny masaż całego ciała i twarzy Uśmiech raz na jakiś czas warto w to zainwestować! Po takim zabiegu będziesz wniebowzięta!


Odpowiedz
#30

W miarę czasu postaram się, ale dzięki za ten rozkład bo naprawdę teraz czuję się taka...no nie wiem jak to określić, może dosłuszniona przez samą siebie, odpoczęłam. Zmobilizowałam się dzięki tej Cesarzowej, bo faktycznie już tylko ostatnio pracą żyłam, z te parę godzin dla siebie jest potrzebne, choć ledwo wstałam i wybiegłam z domu z oczami na zapałkach. Ale mam teraz ładny kolorek - blond platyna z kawowymi pasmami i pięknie zapleciony duński warkocz ( chyba w jakiejś tali jest Cesarzowa z warkoczem) - jak dla mnie bomba. Rotfl
Odpowiedz
#31

Nie zapominaj też o Kapłance - przy odrobinie determinacji możesz poznać i odkryć wszystkie tajemnice Kapłanki (czyli to co jest niewyjaśnione i niezrozumiałe dla Ciebie), bo wszystkie odpowiedzi znajdują się w Tobie, trzeba ich tylko poszukać...
Polecam Ci więc kolejny rozkład 'Tajemnica Kapłanki' Hajo B. - jeden z moich ulubionych. Uśmiech <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=TuOg-81bx7o">https://www.youtube.com/watch?v=TuOg-81bx7o</a><!-- m -->


Odpowiedz
#32

Postawiłem sobie więc karty:

1. W jaki sposób mam używać swojej siły? Cesarz
2. W jaki sposób służą mi moje emocje? Wieża
3. Co mogę osiągnąć, kiedy jestem zdeterminowany? Diabeł
4. Kogo i co przyciągam teraz do siebie? Pustelnik
5. Co sprawia, że czuję się zmysłowy? Cesarzowa
6. Jaka jest moja najlepsza cecha jako przyjaciela? Sprawiedliwość

1. Zdecydowanie i konsekwentnie. Mam przejąć władzę i inicjatywę tam gdzie to potrzebne. Umiejętnie wykorzystać swoją siłę do sprawowania kontroli nad swoim otoczeniem. Z drugiej strony patrząc powinienem uważać na swoje zapędy władcy absolutnego. Moja siła nie może służyć do tyranizowania innych.
2. Dzięki moim emocjom jestem w stanie rozwalić wszelkie mury i przeszkody, uwolnić się ze stagnacji i zniewolenia. Moje emocje mogą mi też posłużyć jako narzędzie destrukcji i ukarania. Powinienem uważać na ich gwałtowność. Niekontrolowane mogą potencjalnie przynieść sporo zniszczeń.
3. Wszystko... To pozytyw i wielki negatyw w jednym. Moja determinacja to coś w stylu "nie ma wartości, której nie możnaby podeptać w imię wyższego celu". Determinacja może odsłonić moją ciemną stronę mocy.
4. Nie przyciągam, odpycham. Pozwala mi to na rozwój osobisty, ale uniemożliwia rozwój społeczny.
5. Kiedy zadbam o swoje zewnętrzne piękno, po prostu Język Ale też kiedy się czuję silny i spełniony.
6. Jestem obiektywnym realistą. Potrafię realnie ocenić możliwe szanse lub zagrożenia i doradzić przyjacielowi. Potrafię powiedzieć prawdę, nawet bolesną, jeśli jest to konieczne dla jego/jej dobra.

Beato dziękuję za interesujący rozkład Buźki
Odpowiedz
#33

haha Luks nie wiedziałam, że z Ciebie taki despota Rotfl Zdecydowanie musisz uwazac na swoje emocje ora swój upór, nieprzejednanie i ... pesymizm Oczko Ta Wieża jest bardzo wymowna tutaj, radzę się jej bliżej przyjrzeć - może Cię albo umocnić albo... złamać... każdy Skorpion niestety ma skłonności autodestukcyjne i tylko od nas zalezy w jakim kierunku pchniemy naszą siłę... to powiązanie z Diabłem u Ciebie może kusić do złego...- naprawdę mocne karty Rotfl A apropo Cesarzowej to odp tutaj jest nad wyraz konkretna, chyba masz pewną słabość do pięknych i seksownych kobiet hahahah Chyba przede wszystkim kobiecy seksapil na Ciebie działa Rotfl No i Sprawiedliwość jakoś kojarzy mi się z jakąś twoją planetą w Koziorożcu Uśmiech Cesarz jest również symbolem ojca, mam nadzieję, że nie będziesz musztrował swoich dzieci Rotfl


Odpowiedz
#34

Beata napisał(a):haha Luks nie wiedziałam, że z Ciebie taki despota Rotfl Zdecydowanie musisz uwazac na swoje emocje ora swój upór, nieprzejednanie i ... pesymizm Oczko Ta Wieża jest bardzo wymowna tutaj, radzę się jej bliżej przyjrzeć - może Cię albo umocnić albo... złamać... każdy Skorpion niestety ma skłonności autodestukcyjne i tylko od nas zalezy w jakim kierunku pchniemy naszą siłę... to powiązanie z Diabłem u Ciebie - naprawdę mocne karty Rotfl A apropo Cesarzowej to odp tutaj jest nad wyraz konkretna, chyba masz pewną słabość do pięknych i seksownych kobiet hahahah Chyba przede wszystkim kobiecy seksapil na Ciebie działa Rotfl No i Sprawiedliwość jakoś kojarzy mi się z jakąś twoją planetą w Koziorożcu Uśmiech Cesarz jest również symbolem ojca, mam nadzieję, że nie będziesz musztrował swoich dzieci Rotfl
Dziękuję za interpretację Rotfl
Mocne karty dla silnej osobowości. Byłem taki w przeszłości, od jakiegoś czasu mocno osłabłem, ale milo zobaczyć, że karty nadal mnie widzą jako mocnego człowieka. Tak, ta Wieża tutaj mocno pokazuje na niestabilne emocje, także autodestruktywne. Ale Cesarz pozwala mi mieć to pod kontrolą. Co do Sprawiedliwości, mam gdzieś Koziorożca w horoskopie natalnym, w bardzo ważnej pozycji. Ale teraz już nie pamiętam gdzie. Możliwe, że Księżyc jest w Koziorożcu. Ten uparty, ale na ogół spokojny kozioł bardzo do mnie pasuje. Mam tam gdzieś też Strzelca, ale zupełnie się z nim nie identyfikuje. Cesarz pokazuje obsesyjną chęć trzymania kontroli. Najgorszy mój koszmar to sytuacja, gdy nie mam kontroli nad życiem i wydarzeniami. Najchętniej bym wszystko zaplanował. Dlatego nie lubię niespodzianek, nawet miłych. Najlepszy prezent dla mnie to pieniądze, sam będę wiedział jak je spożytkować. Brakuje tu spontaniczności i elastyczności. Myślę, że karta Cesarza niejako przywarła do mnie trzymając moją niestabilność wewnętrzną w ryzach. Oczywiście pewnym kosztem...
Odpowiedz
#35

Cesarz jest super kartą do osiągnięcia wysokiego stanowiska, jakiejś władzy w życiu zawodowym, jest super do założenia własnego biznesu bo być może ciężko jest Ci podporządkować się innym w pracy... generalnie masz zdolności przywódcze i warto by je wykorzystać w dobrym kierunku... Pęd do sukcesu i ambicja mogą sprowadzić Cię na manowce (Diabeł) i należy o tym pamiętać... aby nie iść po trupach do celu Oczko

Uwielbiam WA bo można je interpretować pod każdym kątem na tysiąc sposobów, idelane do psychoanalizy Oczko


Odpowiedz
#36

Beata napisał(a):Cesarz jest super kartą do osiągnięcia wysokiego stanowiska, jakiejś władzy w życiu zawodowym, jest super do założenia własnego biznesu bo być może ciężko jest Ci podporządkować się innym w pracy... generalnie masz zdolności przywódcze i warto by je wykorzystać w dobrym kierunku... Pęd do sukcesu i ambicja mogą sprowadzić Cię na manowce (Diabeł) i należy o tym pamiętać... aby nie iść po trupach do celu Oczko

Uwielbiam WA bo można je interpretować pod każdym kątem na tysiąc sposobów, idelane do psychoanalizy Oczko
Zgadzam się Uśmiech Poprzez swoje szerokie znaczenia stają się iście filozoficzne - idealne właśnie do takich gdybań jak tutaj. Dobre są też do wyznaczania kierunku w życiu.
Ale są też bardziej ogólne, przez co ciężej je nieraz zinterpretować. Do konkretnych spraw najlepsze są AM plus jedna towarzysząca AW pokazująca kierunek.
Odpowiedz
#37

Ja ostatnio znowu pracuję sobie z WA i bardzo sobie chwalę naszą współpracę Rotfl A do ważnych życiowych pytań używam tylko WA Rotfl

Co jakiś czas będę zamieszczać nowe ciekawe rozkłady Uśmiech


Odpowiedz
#38

Oczywiście zapomniałam o weryfikacji, no cóż, mamy wiosnę, pojawił się i Cesarz, rasowy... Oczko
Odpowiedz
#39

Dzięki kochana - ten rasowy Cesarz to już się w zimie zakręcił Oczko I napisz tez czy firma się umacnia Uśmiech


Odpowiedz
#40

Tak, dużo zmian w tym czasie, szybkie tempo, potrzeba pokory i cierpliwości, ale myślę, że wszystko zmierza do pewnej stabilizacji... Ok
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości