9 Bulaw
#1

[Obrazek: c380059cd35fde224a9a7df76fd9582b.jpg]



No wlasnie nasza niechlubna 9. Powiem wam szczerze , ze ja mysle , w talii zaszlo male nieporozumienie . Ja ta karte czytam jako 10 bulaw.
Pokazuje ze dzwigamy na swoich barkach "ciezar calego swiata". Jestesmy wystawieni na nadludzki wysilek , ktory musimy dzwigac sami. Jestesmy zmeczeni , wykonczeni , ale nie mamy wyjscia , musimy dalej kroczyc nasza droga.
Wg mnie karta dosyc pozytywna bo pokazuje , ze nie poddajemy sie , ze wciaz stoimy , ze koniec naszej mordegi juz bliski Uśmiech
Odpowiedz
#2

Mamy chyba osobny wątek o tej talii.
Tez ją mam.
I on tu moim zdaniem bardziej bije się z myślami. Wszystko dookoła płonie, a on nadal się broni...stoi w miejscu i nie chce się z niego ruszać...pomimo niebezpieczeństwa nadal stawia opór...jeszcze go ta 10 buław nie przygniotła.
Odpowiedz
#3

A powiedz mi w takim razie jak sie do tego odnosi nasza 10 bulaw ?? Tam na karcie jest mezczyzna ktory stoi przed drzwiami z psem ?
Gdzie tu ciezar 10 bulaw ? JAk dla mnie to on wybitnie odcina sie od ludzi i na dodatek doslownie szczuje ich psem. Nie widze zeby cos dzwigal na swoich barkach wiec jego znaczenie do 10 bulaw mi kompletnie nie pasuje .
Odpowiedz
#4

Jest watek o talii Uśmiech Wlasnie w nim pisalam ale nie widzialam nic o 9 badz 10 bulaw Oczko
Odpowiedz
#5

hahaha oślepłam już od tego komputera Rotfl faktycznie w dobrym wątku Oczko
Co do 10 buław faktycznie cieżko ją ogarnąć...
Mi się ten pies kojarzy z duża przeszkodą którą trzeba ominąć...na pierwszy rzut oka niewykonalne...trzeba się będzie nieźle nagimnastykować żeby zdobyć to co ukryte za drzwiami...albo ratować sytuacje...ciężko będzie opanować ten ogień...o ile oczywiscie o ile uda sie dostac do srodka..i jezeli zostanie cos do ratowania..
Odpowiedz
#6

Czy przez to co opisujesz ni jak CI to nie pasuje do podanych "podrecznikowych" opisow tej karty ?Rotfl
Ja mysle ze ten staruszek sie broni. Chce byc sam , bo ma za drzwiami doslowne pieklo i nie potrzebuje juz niczego i nikogo wiecej.
Stawianie oporu, niechec, odczuwanie zniechecenia, postawa obronna, moze symbolizowac czlowieka ktory wiele przeszedl i teraz odczuwa silne zagrozenie i nieufnosc. PAtrzac na nasza 9 ni jak nie odczuwam tych uczuc.
Za to 10 / nasz staruszek to wypisz wymaluj opis tej karty Rotfl
Odpowiedz
#7

A może grafik pomylił i poszło do druku w duuużym nakładzie....
Po jakimś czasie dostał gotową talie i mógł już tylko powiedzieć "o kur..." Rotfl
Za duże koszty poprawek, więc teraz Bronka i reszta muszą kombinować i tłumaczyć sobie po swojemu Rotfl
Odpowiedz
#8

Doczytalam gdzies ze autorzy tej talii , dostali tylko opis kart bez wgladu w to jak wygladaly poprzednie i po prostu sluchali swojej wyobrazni. Ale zetknelam sie z wrozka , ktora w swojej talii zamienila krola z krolowa bo ona je tak czytala. Wiec moze i nam wolno Uśmiech
Mam nadzieje , ze sie pomylil bo inaczej mi ta sprawa nie da spokoju hahaha
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości