Partnerski
#1

Cześć dziewczyny. Chciałam Was poprosić o pomoc w interpretacji Run na związek. Pan X jest w związku z Panią Y, są partnerami i pyta czy Pani Y będzie/jest jego partnerką docelową. Pociągnęłam 3 karty, ogólnie nie miała bym wątpliwości gdyby nie jedna karta która dla mnie mówi że w partnerstwie wieje chłodem. Ale po kolei, wypadły mi następujące Runy:
1. Berkano
2. Isa
3. Mannaz

Berkano i Mannaz ogólnie to bardzo dobre karty na związek, Mannaz dla mnie mówi o przygotowaniach do wesela, zapowiada opiekuńczego i dobrego partnera, Berkano mi często mówi o dzieciach, potomstwie. Ale ta Isa to raczej chłód i oziębłość. Sama nie wiem. Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#2

Kogo dotyczy ten rozkład z run, o kogo pytasz..?

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#3

Pytanie dotyczy Kobiety. Karty stawiałam swojemu koledze który zapytał czy Kobieta z którą jest obecnie, jest jego docelową partnerką z którą założy rodzinę Uśmiech
Odpowiedz
#4

Podpowiem Ci tylko tyle, ze runa Isa zawsze opóźnia dokonanie się czegoś....
To czy będzie , czy nie będzie...to tylko od nich zależy...

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#5

Czyli tu Runy na nic konkretnie nie wskazują? Nie odpowiadają konkretnie na zadane pytanie?
Odpowiedz
#6

Moim zdaniem lepiej byłoby zrobić zwykły partnerski np RTG. Odwracasz runy czy stawiasz je tylko w pozycji prostej?
Berkano mówi tutaj o głębokim zaangażowaniu pani, to runa dobrej matki i żony. Jednak ani isa czy mannaz nie daje nam gwarancji małżeństwa. Mannaz jest trochę runą samotności, takiego wgłębienia się w siebie i osobiście nie lubię jej w rozkładach partnerskich. Mówi nam o egoizmie, a przy isie to się potęguję, bo obie runy naciskają nam na izolację. Jeżeli pyta się o rozkład Pan powiedziałabym, że Pani w tym momencie jest zaangażowana, ale mogą ich poróżnić brak wspólnych tematów i zainteresowań.

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości