Anja - moja fotografia
#1

Hej,

a co mi tam, założę tu taki temat i też się nieco wypowiem  :mrgreen:
Od najmłodszych lat interesuję się fotografią,
odkąd pamiętam zawsze robiłam zdjęcia krzakom, przypadkowym ludziom
czy nawet ścianom  Rotfl
Jestem samoukiem, do wszystkiego doszłam sama,
mimo kilku lat w liceum plastycznym i studiach związanych ze sztuką.
Wiem, że nadal mam ogromne braki techniczne, ale robię po swojemu Uśmiech
Najpewniej czuję się w fotografii portretowej, lubię eksperymentować i kombinować
z modelkami (zazwyczaj są to koleżanki).
Przyznaję się, że przez ostatni czas wszystko zaniedbałam i odłożyłam aparat,
ale mam nadzieję, że niebawem powrócę i zrobię jakąś sesję z przytupem!

Poniżej mała próbka  Język


[administrator] obrazek został usunięty,ponieważ uległ uszkodzeniu...
Odpowiedz
#2

Świetne zdjęcia, masz talent!
Odpowiedz
#3

hejo Rotfl a na jakim systemie pracujesz ?
Odpowiedz
#4

nikt napisał(a):hejo Rotfl a na jakim systemie pracujesz ?
Masz na myśli aparat?
Od lat ten sam, Olympus e-520, nie polecam Rotfl
Odpowiedz
#5

tak aparat, bo ja jestem początkujący amator jeśli można tak to ując Rotfl ale nie jestem jeszcze tak dobry jak ty, twoje zdjecia sa super Ok ja mam pentaxa K10... długo myślałem co kupic i postanowiłem ze pójdę swoja drogą w tej kwestii Rotfl
Odpowiedz
#6

nikt,
pokaż coś swojego!
A co fotografujesz? Natura, architektura, ludzie?
I pamiętaj, że to nie aparat robi zdjęcia :mrgreen:
Odpowiedz
#7

ja jeszcze sie nie ukierunkowałem tak ogólnie... tematyke jak na razie mam rożną tz. co sie nawinie np. teraz fotografuje swoje zyjątka w wolnej chwili Zawstydzony daj spokój Rotfl te moje zdjęcia to puki co beznadzieja... tego nie da sie jeszcze pokazać a tym brdziej ogarnąć co autor miał na myśli po prostu nie maja tak wyszukanego klimatu jak twoje... bo ja nawiązują stylem bardziej do fotografi dokumentalnej Zawstydzony A ty masz smykałkę bo sporo osiągnęłaś jak na samouka Rotfl powinnaś zapisać się na warsztat żeby doszlifować formę bo myślę ze warto iść w ta stronę Uśmiech a puki co załóż foto bloga zeby śledzić swoje postępy, najlepsze sa te jak ktoś inny je zauważa w komentarzach Uśmiech sztuka wymaga krytyki innych bo tylko wtedy wiemy co potrafimy Rotfl
wybacz... mam jeszcze pytania Rotfl stosujesz filtry , lub masz z nimi jakieś doświadczenie ? jakich używasz szkieł ? bo mnie korci na zakup dobrej stałki Rotfl
Odpowiedz
#8

No mam konta na kilku portalach fotograficznych i fakt, komentarze też sporo uczą Tak
Filtrów nie używam, chyba, że w Photoshopie, bo też tam sporo kombinuję :mrgreen:
Mam obiektywy ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 i ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm 1:4.0-5.6,
ale naprawdę nie jest to jakiś super wypasiony sprzęt, raczej dla początkujących.
Odpowiedz
#9

to super ze masz takie konta Rotfl Photoshop najwygodniejszy, daje sporo możliwości Rotfl oj tam , i ja nie mam wypasionego zestawu... jak na razie to używam tylko 18-55mm F/3.5-5.6 DAL Zawstydzony
Rotfl
Odpowiedz
#10

marzenia sie prawie spełniają Rotfl miałem okazje zdobyć wyższy model z dobra optyka w komplecie ale no właśnie... był na wykończeniu Boi się teraz raczej pozostaje przy starym, a używkom dziękuje i "uczciwym inaczej" sprzedawcom fotografom Rotfl
Odpowiedz
#11

Prawie :mrgreen:
A u mnie jakoś zastój i sprzęt się kurzy...
Odpowiedz
#12

noo prawie by był Rotfl a dlaczego zastój u ciebie ? wiosna jest w plener idz i poszalej Rotfl
Odpowiedz
#13

storm napisał(a):noo prawie by był Rotfl a dlaczego zastój u ciebie ? wiosna jest w plener idz i poszalej Rotfl
Nooo, jakoś chyba nie mam powera teraz do tego, czuję jakąś blokadę, a szkoda Bezradny
No chciałabym, ale jakoś nie mogę.
Jeszcze mam normalnie wyrzuty sumienia, bo kończy mi się 2-tygodniowy urlop, a ja nic.
Dajcie mi jakiegoś kopniaka :mrgreen:
Odpowiedz
#14

oj tam Rotfl masz jeszcze przed soba całe lato Rotfl
Odpowiedz
#15

   
Co prawda nie fotografia,
ale za to dziś udało mi się skończyć rysunek,
który też ciągle odkładałam na później!  Hura
Autoportret - Koziorożec
Odpowiedz
#16

oj tam, oj tam Rotfl masz talent, jest super Kwiatek kurcze, ja kiedyś, noO włsnie kiedyś... tez byłem dobry z plastyki i sztuki Rotfl do dzisiaj walaja sie w kartonach pokryte kurzem i patyna czasu resztki moich niedokończonych wypocin/projektów które jeszcze niedawno były w likwidacji... Smutny opamiętałem sie i trzymam je teraz z sentymentu Uśmiech w ogóle , całkiem niedawno zacząłem prace z grafika ale i na to brakuje czasu i tez sa niedokończone Rotfl
Odpowiedz
#17

Anja, może piękna fotografia Magdaleny Berny Cię zainspiruje? Przepiękne są jej portrety...

[Obrazek: 711.jpg]
Odpowiedz
#18

Le Selle,
nooooo, dobra jest, piękne portrety Szok
Ale z fotografią dziecięcą to ja bym sobie nie poradziła,
to chyba potrzeba więcej cierpliwości i odpowiedniego podejścia Rotfl
Odpowiedz
#19

Fotograf-hobbysta pracuje z takim modelem, jakiego ma pod ręką - zamiast dziecka może być koleżanka Uśmiech Miało być inspirująco, a bzy zaczynają kwitnąć Oczko Ja przynajmniej dzisiaj widziałam pierwszy kwitnący nieśmiało krzew w tym roku, a w moim odczuciu to roślina wyjątkowo fotogeniczna, nadaje pięknych barw zdjęciom.
Odpowiedz
#20

A tu jedne z moich ostatnich  Zawstydzony  Taki nieco fotoreportaż
[Obrazek: 2680250.jpg][Obrazek: 2678784.jpg]

[Obrazek: 2678229.jpg]

Te zdjęcia zostały wyróżnione na jednym z portali fotograficznych Zawstydzony

No i coś z innej bajki:

[Obrazek: 2653336.jpg]
[Obrazek: 2660394.jpg]
Odpowiedz
#21

Tyle w nich emocji, aż czuje się że tam się jest... Skup się na fotografii, naprawdę są niezwykłe..
I te z innej bajki... faktycznie, że są z innej... 

pracuj, pracuj, dusza artystki  Kwiatek
Odpowiedz
#22

Bardzo ciekawe zdjęcia Uśmiech Kiedy następna porcja? Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości