Wątek zamknięty

Numerologia daty ślubu
#1

Cześć!
Proszę o pomoc.
Zastanawiam się czy w 2017 roku mogę wziąć ślub (15.07Oczko - a dokładnieOczko Jak obliczam sobie rok osobisty dodając datę urodzenia do danego roku to wychodzi mi, że obecnie jestem w roku 9, jednak wg obliczeń Pani Gladys Lobos teraz jest mój rok 8 więc 2017 nie będzie tym najlepszym...

Nie bardzo wiem, któremu systemowi obliczeń wierzyć...
Dodaj jeszcze, że moja intuicja i takie ogólne spojrzenie i odczucia jakie towarzyszą mi w tym roku bardziej nastawione są na wibracje 9 (zamknęłam duży 3 letni projekt w listopadzie, odchodzę z pracy bo chcę robić coś innego) a nie 8 (dodam, że zeszły rok był mega 8, w pracy wymiatałam, finansowo było ekstra).

I jeszcze jedno - wszędzie jak czytam, o braniu ślubu w roku 9 to rozwód murowany - czy to na prawdę o to chodzi? to nie jest kwestia, że będzie ciężej, nie jest to sprzyjający okres - ale, że od razu każdy musi wziąć rozwód? Nie ma się żadnego wpływu na to?

Dziękuję za odpowiedzi i pomoc!
#2

Redhed, jakbyś mogła podać dzień i miesiąc urodzin, swoich oczywiście. Czytam post i nie rozumiem pytania.
Jeśli teraz jesteś w 9 roku osobistym, to w 2017 będzie Twój 1 rok osobisty i świetna okazja by zawrzeć związek małżeński.
Gladys Lobos jako jedyna stosuje inny sposób obliczania roku osobistego, także jej sposób jest mocno kontrowersyjny.
Data zawarcia związku małżeńskiego też ma znaczenie...
#3

Jeśli podasz datę urodzenia (po wątku powitalnym) to pomyślimy od kiedy do kiedy i w jakim jesteś roku...
Rok osobisty to Twoje wewnętrzne potrzeby i ma się nijak do brania ślubu. Rok uniwersalny pokazuje natomiast to co daje nam Los / Kosmos. Ale jeśli masz już kogoś z kim byś chciała wziąć ślub to najważniejsze. Nie ma to znaczenia czy to będzie 9 rok, 1 rok czy 5 rok. Cykle 9-letnie pokazują tylko zarys - w danym roku wiele się zacznie, w innym będą zmiany, w innym zastoje, a w innym zakończenia. Ale to tylko zarys, a nie dokładny plan życia wraz z instrukcjami i zadaniami do wykonania pod rygorem kary. Źle zbudowany związek rozleci się niezależnie kiedy go sformalizowano, a dobrze zbudowany utrzyma się. Poza tym zauważ, że datą rozpoczęcia związku nie jest data ślubu, tylko data waszego poznania się... lub ewentualnie decyzji o byciu parą...
Daty ślubu nie powinno się wybierać na podstawie numerologii.. ludzie przecież to paranoja.
#4

Witam serdecznie, mam nadzieje, że nie powielam wątku szukałam ale nie znalazłam takiego tematu. Chciałabym prosić o pomoc w wybraniu dobrej numerologicznie daty ślubu. Myślę o dacie 17.06.2017 moja data ur 17.05.1974, ale nie wykluczam też innej byle była dobra numerologicznie. Z góry bardzo dziękuję Kwiatek
#5

Witam potrzebuje pomocy co do daty ślubu
moja data urodzenia 8.8.1988 moj narzeczony 19.11.1985
ja jesteś 6 a on 8 data ktoś nas ujęła 7.7.2017 wychodzi 6 pytanie jak obliczyć to bo jest pełno sposobów i gunie ku się w tych obliczeniach .
Data zaręczyn była 8.8.2015 chcemy zachować harmonię.
Mój rok numerologiczny teraz to 7 a jego 9 wiec raczej niekorzystne. Co robić. ?
#6

Junka zrobię Ci tą analizę bo mnie naprawdę zaciekawiłaś Rotfl Obydwoje jesteście osobami dominującymi (partner nieco bardziej) , razem tworzycie związek o wibracji 5, który już sam w sobie niesie niestety potencjał krótkoterminowości a do tego patrząc na wasze 2 ogniste charaktery związek może być burzliwy. Oczko Na pewno nie będziecie się ze ze sobą nudzić.
Przenieś swoją prośbę do mojego gabinetu kippera.

Pozdrawiam
Beata


#7

78junka654, najpierw załóż swój wątek powitalny i przywitaj się z użytkownikami forum. Potem miło by było gdybyś dała coś od siebie, a więc poudzielała się chwilę na forum. Wtedy zapewne otrzymasz odpowiedź - ale jak piszę, coś za coś, obowiązują tu partnerskie zasady.
Przy okazji chyba pisałaś z wersji mobilnej, bo na prawdę ciężko się to czyta.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości