Witamy na Forum Ezoterycznym Dobry Tarot

Witaj! Logowanie Rejestracja

Joana zaprasza na wróżby.
Cola otrzymałaś wróżbę 05.07 od Jednorożca LeCaro. Od ostatniej Twojej wróżby na forum nie upłynął miesiąc a dopiero parę dni więc powołując się na regulamin swojego gabinetu obecnie odmawiam wykonania wróżby. Możesz wrócić do mnie gdy upłynie ten termin czyli za miesiąc.
 Pozdrawiam Uśmiech
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Joano witaj  Kwiatek
Mam potrzebę zmiany czegoś w sobie, czuje że powinnam coś zmienić w sobie, ale tak szukam tego i na razie cisza, czy mogłabyś postawić karty dla mnie, na pytanie, na czym powinnam się teraz skupić.. wiem są wakacje, ale czuje że powinnam coś zmienić, może czegoś nowego się pouczyć, niech to będzie na zasadzie drogowskazu...?
Dane wyślę prywatnie,  Buziak

edit: Dziękuję Uśmiech
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 
Shayla wróżba będzie gotowa jutro do godziny 22  Uśmiech
Moja strona internetowa

Ok, dzięki Uśmiech
Shayla masz ogromny talent do ładnego mówienia, pisania, czyli operowania słowem. Łatwo przyswajasz zdobytą wiedzę i masz spore ambicje. Teraz karty zaznaczają, byś zastanowiła się nad dokończeniem pewnych etapów swojego wykształcenia. Studia podyplomowe, obrona pracy naukowej, nowy kierunek kształcenia. Jesteś bardzo inteligentna choć szybko się zniechęcasz. Potrafisz zrezygnować z czegoś dość nagle. Nie boisz się gwałtownych zmian, ale weź pod uwagę, że raz podjęty wysiłek warto kontynuować. Na efekty trzeba czekać. Szkoda coś zaprzepaścić brakiem konsekwencji. Rozważasz wiele opcji i jesteś chętna do działania. Karty wskazują obecnie kierunek rozwoju intelektualnego i poszerzania już zdobytej wiedzy. Co ciekawe możesz też skupić się na swojej pasji- ezoteryce i ścieżce duchowego rozwoju. Spróbuj odnaleźć kontakt ze swoją podświadomością. Masz ochotę na jakiś kurs, szkolenie. Jedyne co Cie powstrzymuje to kwestie materialne i niepewność, czy starczy Ci cierpliwości by dokończyć taki projekt. Jeśli tylko wyznaczysz sobie cel, to osiągniesz sukces, bo to świetny moment na zmiany. Intuicja Ci dobrze podpowiada Uśmiech Warto byś w swoich planach wzięła pod uwagę czego musisz nauczyć się od podstaw a jaką wiedzę posiadasz. Odkurz stare plany i zamierzenia, pomyśl co chciałaś robić a nie starczyło czasu, zabrakło okazji. To  też dobry moment na pracę twórczą i artystyczną. Może masz talent by coś stworzyć, upiększyć, wykonać. Wykaż się determinacją i siłą woli, podejmij wyzwanie. 
Decyzję jakie swoje zdolności i talenty rozwijać -podejmiesz sama. Ja w kartach widzę, ze świetny z Ciebie materiał ma pisarkę  Oczko

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie Buziak
Moja strona internetowa

Droga Joano, piękne wyczytałaś...
Zamierzam właśnie kontynuować naukę, co nieco inna dziedzina, ale już nie mogę się doczekać. Tak jak napisałaś, jeśli chodzi o słowo, to lubię zwracać uwagę na to w jaki sposób się wyrażam, chociaż cały czas się uczę...Niestety się zniechęcam dość szybko, a zmiany jeśli dotyczą mnie i tego co jest dla mnie ważne, to tak... jestem gotowa na zmiaany, Buziak Tego potrzebowałam, że jak się już wziąć to doprowadzać do końca...świetnie, czekałam właśnie na taki czas, kiedy będę coś mogła zrobić więcej, ostatnio nawet polubiłam się z nową talią kart... Tak Boję się, że nie wiem cz dam ogólnie radę i właśnie te kwestie finansowe...
Rozwiązuje jakieś różne takie quizy z różnych dziedzin.. haha, kropka w kropkę, myślałam nad tym by to odkurzyć i teraz czuję że chcę do tego wrócić, jak będę miała okazję skorzystam... z tym że wszystko wymaga cierpliwości.. i czasu.. Bardzo bym chciała coś stworzyć, tym bardziej chodzi o słowo... Pisarka? To byłoby coś wspaniałego. Jeśli czegoś nie dopisałam, to podkreślam, że wszystko się zgadza, każde słowo...
Jesteś niezastąpiona, bardzo Ci dziękuję... wszystkiego co najpiękniejsze Kochana... Buziak Jestem pod wrażeniem wiedzy... Kwiatek Buźki
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 
Shayla masz rozliczne uzdolnienia Uśmiech ale najsilniej zaznaczył się w kartach dar pisania i pięknego mówienia. Myślę że warto spróbować i przelać swoje myśli na papier. Życzę Ci zrealizowania wszystkich planów i spełnienia marzeń.
Dziękuję za weryfikację i pozdrawiam cieplutko Buźki
Moja strona internetowa

Joana, jeszcze do Ciebie tutaj nie raz wrócę, bardzo Ci dziękuję.
Z pewnością spróbuję i nie będę się poddawać...
Masz serce do kart...
Wiele pięknych chwil i sprawdzonych wróżb, 
cieplutko pozdrawiam  Buziak
Odpowiem na trzy pytania w ciągu każdego tygodnia.

Można wpisywać się w kolejkę [Obrazek: usmiech.gif] Zapraszam.
Moja strona internetowa

Grzecznie się ustawiam w kolejce. Kwiatek
W związku z zakończeniem terapii po moim wypadku ruszyła wreszcie sprawa odszkodowania dla mnie.
Czy mogłabyś sprawdzić w kartach czy uda mi się załatwić sprawę do końca roku? Prosi
Jeśli ktoś o Tobie mówi źle, Ty milcz, albo mów o nim dobrze. Bo w życiu nie chodzi o to, by dorównać do czyjegoś niskiego poziomu, ale o to by być ponad nim.
Zafina poproszę o szczegółowe dane na PW. Wróżba będzie gotowa jutro do godziny 22 o ile otrzymam informacje od Ciebie Uśmiech
Moja strona internetowa

Asiu poposzę o wróżbę na finanse.
Czy jest szansa , że będę bogata? Co mi sprzyja? Co przeszkadza? Jak naprawić ten błąd? Czy uda mi się być niezależną finansowo? Co jest kluczem do mego bogactwa finansowego?
Dziękuję bardzo.
Nie wróżę na PW.  Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Zafina już bardzo długo trwa ta sprawa o odszkodowanie. Walczysz o swoje, masz do tego podstawy a tymczasem wszystko się przeciąga w czasie. Nie masz na to wpływu, jedyne co możesz zrobić to uzbroić się w cierpliwość. Osoba która Cię reprezentuje działa bardzo dobrze, natomiast procedury są dość skomplikowane i druga strona wyszukuje kruczki prawne do takiego a nie innego działania. Jesteś z natury osobą ugodową, umiesz bronić swoich racji, ale specjalnie się nie upierasz i jesteś gotowa iść na kompromis. Obrażenia jak pokazują karty były rozległe i skutki wypadku będziesz odczuwać przez dług czas. Podział winy jaki proponują adwokaci jest pewną formą ugody, ale czy korzystnej dla Ciebie ? Na pewno przyspieszy to znacząco wypłatę odszkodowania i zakończy sprawę. Wina jednak leży po stronie sprawcy wypadku, Ty jesteś jedynie poszkodowana i nie ponosisz znaczącej odpowiedzialności za to zdarzenie. Twoje plany mogą się zmienić i to dość radykalnie, może pojawi się nowa propozycja ugody. Myślę że warto zastanowić się zanim zgodzisz się coś podpisać. Dużą rolę gra Twoja wola jesteś- za bądź przeciw. Mimo, że jesteś reprezentowana przez prawników, staraj się na bieżąco to monitorować i zgłaszaj swoje uwagi. Twój upór i konsekwencja będą nagrodzone. Warto przygotować jeszcze argumenty, które przemówią za Tobą. Druga strona bardzo się broni i stara wymigać od zakończenia sprawy. Prawo im to ułatwia, bo dzięki przepisom mogą wszystko przeciągać w czasie i zbierać nowe opinie. Pytasz czy do końca roku załatwisz sprawę odszkodowania i zamkniesz to postępowanie... Jest na to szansa, o ile adwokat i Ty wykażecie się dużą siłą przebicia. Druga strona robi wszystko by przeciągać wszystko w czasie i na razie im się to udaje.
Myślę że najpóźniej w lutym, marcu sprawa znajdzie swój finał. 

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam Buziak
Moja strona internetowa

Dziękuję za naświetlenie sprawy Kwiatek 
Nie przeczę, że spodziewałam się takiego zachowania drugiej strony. Mój adwokat tylko się uśmiechał do kartki z opinią lekarza i powtarzał "kasa rośnie", więc druga strona będzie walczyć o wypłatę jak najniższego odszkodowania. A "druga strona wyszukuje kruczki prawne do takiego a nie innego działania" no i znaleźli, dlatego 100% odpowiedzialności kierowcy to marzenie ściętej głowy, puki co stanęło na 60%. Według adwokata jeśli pójdziemy do sądu wina zostanie podzielona 50%-50%, a dojdą koszty sądowe+obrońca=nie warto. Nowa propozycja ugody, o której piszesz to może być wina 70%, był ten temat już poruszany u adwokata. Może coś z tego wyjdzie, ale na razie nie występowaliśmy z tą propozycją.

"Obrażenia jak pokazują karty były rozległe i skutki wypadku będziesz odczuwać przez dług czas." W zasadzie to już stałe uszczerbki na zdrowiu.

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Podobno cierpliwość to cnota, to będę musiała być bardzo cnotliwa w tym roku. Rotfl

Pozdrawiam cieplutko Buziak
Jeśli ktoś o Tobie mówi źle, Ty milcz, albo mów o nim dobrze. Bo w życiu nie chodzi o to, by dorównać do czyjegoś niskiego poziomu, ale o to by być ponad nim.
Zamykam na jakiś czas gabinet Uśmiech
Moja strona internetowa

Otwieram swój gabinet. Odpowiem na trzy prośby o wróżby tygodniowo. 
Można wpisywać się w kolejkę Uśmiech
Moja strona internetowa

Witaj

Na razie nie widać zainteresowanych więc chętnie zacznę. Kilka lat temu wywróżyłaś mi z niesamowitą dokładnością i to w bardzo wielu szczegółach. W kwietniu tego roku napisałem Ci post z weryfikacją i otrzymałem przy okazji nową wróżbę odnośnie pracy, ale w związku z tym że od tamtej pory nie nastąpiły żadne zmiany to jej weryfikację na razie wstrzymuję.

Teraz chciałem Cię zapytać mniej więcej o to co w kwietniu, czyli co karty pokazują odnośnie znalezienia przeze mnie nowej pracy. Wstępnie zacząłem rozglądać się za nią w pewien dość niekonwencjonalny sposób. Jak dotąd nie przyniosło to żadnych efektów i chyba będę musiał przestawić się na tradycyjne sposoby szukania.

Kkiedy uda mi się dostać nową pracę?

Pozdrawiam
(dane na PW)
Lady of Dreams przepraszam raz jeszcze, że Cię pominęłam  Buziak , nie zauważyłam prośby. Już to nadrabiam i odpowiadam na Twoje podpunkty do wróżby.

- Czy jest szansa ,że będziesz bogata? 9 denarów- zdecydowanie tak, masz szansę stać się samowystarczalna i mieć stałe źródła dochodów. Możesz liczyć na ekspansję w tym zakresie i znaczną poprawę dzięki swoim działaniom, wysiłkom i autorytetowi jaki masz. Doprowadź swoje plany do końca to pozwoli Ci poprawić sytuację materialną i zawodową. To dobry czas na długoterminowe plany, o ile je sama zainicjujesz.

- Co Ci sprzyja? - Królowa kielichów- tą kartę utożsamiam z Twoją osobą i cechami jakie są jej przypisane. Jesteś wrażliwa, empatyczna bardzo uduchowiona. Ty kreujesz swoją rzeczywistość, bo nie brak Ci fantazji i kreatywności. Sprzyjają Ci Twoje cechy charakteru Uśmiech

- Co przeszkadza? 5 denarów- na razie nie czujesz się zabezpieczona finansowo w żadnym aspekcie. Zdajesz sobie sprawę z własnych ograniczeń. Brakuje Ci postępów w pracy, w materialnym rozwoju, a może nawet pomysłów na to jak to zmienić. Niech Cię nie hamują ograniczenia materialne, wprowadź zmiany. 

- Jak naprawić ten błąd? - 3 kielichy- wydaje się, że powinnaś uzyskać poparcie osób trzecich do swoich planów, może pójść na kompromis. Więcej entuzjazmu i radości życia. Takie emocje pozwolą Ci dojrzeć nowe możliwości, których nie dostrzegałaś. Ta karta oznacza dla mnie sukcesy w dziedzinach bardzo oryginalnych, nietypowych i artystycznych.

- Czy uda Ci się być niezależną finansowo? - II Kapłanka- możesz osiągnąć niezależność finansową zajmując się ezoteryką. Wszelkie inne dziedziny też stoją przed Tobą otworem, o ile zdasz się na własną intuicję, zaufasz przeczuciom i swojej wyobraźni. W grę wchodzi również terapia innych osób, opieka psychologiczna, nauczanie.

-Co jest kluczem do Twojego bogactwa finansowego?- XXI Świat - jeśli przekroczysz bariery jakie sobie stawiasz i usuniesz ograniczenia, możesz osiągnąć wszystko. Gdy zrozumiesz jaka drogą masz pójść wszystko wyda Ci się proste i oczywiste. Rozbuduj swoje pasje, zacznij realizować plany, ta karta wskazuje, że masz szanse osiągnąć bardzo wiele. Dla mnie to zawsze podpowiedź by wyjść bardziej do ludzi, zareklamować się. Działalność przez internet. Bardzo dobra prognoza.

Rozkład położyłam na okres do końca tego roku, czyli na około 5 miesięcy. Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam Buźki
Moja strona internetowa

Martinez jutro wróżba dla Ciebie będzie gotowa Uśmiech
Moja strona internetowa

Bardzo fajna wrożba Joanno. Dziękuję Ci serdecznie. Mam zamiar właśnie zapisac się na szkolenia , które dadzą mi nowe możliwosci w zakresie poradnictwa psychologicznego. Super!
Nie wróżę na PW.  Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Lady of Dreams, dziękuję bardzo za wstępną weryfikację i miłe słowa.
Jestem pewna że te szkolenia które planujesz to idealny wybór. Życzę powodzenia Buziak
Moja strona internetowa

Witaj Joasiu,

zwracam się z ogromną prośbą o radę z kart, mam bardzo duży dylemat i nie potrafię sobie z tym poradzić. Szczegółowo opiszę wszystko na Prywatną wiadomość. Pozdrawiam  Uśmiech
https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1240...ta_Ameners
''Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.''
~ Graham Masterton
[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...y01LTA.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości