Oczyszczanie
#23

Kasiu 12
Ja juz tez wiele razy myslalam ze to moje negatywne nastawienie , i probowalam afirmacji, nawet manifestowalam spelnianie zyczen ze szklanka wody, modlilam sie , smialam, ogolnie nie jestem pesymistka. jednak u mnie dzieje sie tak. Jestem artystka i jakims trafem trafi mi sie jakis klient mila propozycja, kiedy ja juz cala w skowronkach planuje itp nagle kontakt sie urywa. I tak jest z wieloma rzeczami . Stad zaczelam myslec ze to jakis zly urok. Moze to glupie ale matka mojego faceta ma cos zlego w oczch wygaduje glupoty o ufo, yeti, wiedzmach itp. Raz opowiadala mi cos o wiedzmach i sie na mnie spojrzala jej wzrok widze do dzis. Nie wiem czy od tamtego czasu mi sie nie uklada , ale wiem od wielu ludzi ze ona robi wszystko bysmy nie byli razem. Nie wiem co o tym myslec ;(
Odpowiedz
#24

Moim zdaniem jesli on jej wierzy we wszystko co powie to on cos powinnien z tym zrobic nie ty .
Mozliwe ze myslisz pozytywnie ale nie wierzysz w to co myslisz I wszystko sie nie spelni , jesli naprawde sadzisz ze ta osoba ma na ciebie zly wplyw jesli jestes wierzaca to zmow modlitwe I popros aby Cale zlo od ciebie poprostu odeszlo . Uwierz a spelni sie Uśmiech ! powodzienia

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#25

wiesz Kasiu to nie jest takie proste On nie widzi ze ona nim manipuluje a robi to bardzo umiejetnie. nawet powiedziala ze przeze mnie chciala popelnic samobojstwo. Strasznie jest z nia zwiazany , Boze zeby bylo zaklecie na rozluznienie tych wiezi lub otwarcie oczu. Najgorsze ze ze mnie robi ta zla. Nie pozwolilam im na kontakt z moim dzieckiem wszystko z obawy i on ma o to pretensje. Kiedys jak bylo zle miedzy nim a jego matka wyrzucila go z domu to widzial oparcie we mnie gdy sie uniezaleznil teraz jest na jej lancuszku ;( kocham Go i jeszcze bardziej nasza coreczke oboje jestesmy z pelnych rodzin nie chce aby moje dziecko bylo rozbitkiem . Ale wiesz Kasiu sprobuje zrobic jak mi radzisz . Ale czy mam sie pomodlic za jego matke?
Odpowiedz
#26

Ja rozumiem to co piszesz I musi byc to bardzo trudne dla ciebie ale zadne rytualy na to nie pomoca on jest bardzo zwiazany ze swoja mama I tak ja mowisz on za bardzo tego zmienic nie chce .Ja rozumiem ze go kocha ale rozmowa z partnered bardzie o wiele latwiejsza powiedz wtedy co czujesz itp , A jesli chodzi o modlitwe to zmow modlitwe za siebie aby cala zla energia odeszla Uśmiech I przede wszystkim pozytywne mysle nie a samo sie ulozy Uśmiech.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#27

Dziekuje Ci Kasiu za cieple slowa tak zrobie, milej nocy
Odpowiedz
#28

Nastku czy mozesz cos powiedziec wiecej o oczyszczaniu jajkiem? chodzi mi aby siebie sama sie oczyscic nie mam nikogo zaufanego . Kiedys po wizycie rodzicow mojego faceta oczyscilam dom szalwia to sie ze mnie smial, tylko ze niezly z niego hipokryta sam opowiada o duchach ktore na nim siadaly, o biegajacych koniach po suficie, o zadanych myszach itp. Brak slow
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości